איך תדעו אם הנזילה שיש לכם נגרמה מנזילה חיצונית או פיצוץ צנרת?

התוכניות שאנחנו מתכננים יכולות להשתבש בדיוק ברגע הלא נכון…רטיבות ונזילות שיכולות לצוץ מתחת לכיור,  מים שיוצאים מתוך המרצפות א מהמרזבים, ממערכת הדוודים והאינסטלציה – יכולים לגרום לתקלות קשות ושיבוש של השגרה. 

מים שמציפים את הבית, טפטופים מהברזים, ושאר בעיות: יגיעו בהפתעה גמורה ויחרבו לנו את היום. אם הבית שלכם התמלא מים, אם הכיור נוזל, אם האסלה בשירותים דולפת: יכול להיות שיש לכם נזילה או פיצוץ צינור. לכן חשוב לבדוק את הבעיה מהשורש ובכך להבין כיצד לחזור לשגרה את החיים. 

איך תדעו אם הנזילה שיש לכם נגרמה מנזילה חיצונית או פיצוץ צנרת?

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אז איך תדעו מה באמת קורה מתחת לפני השטח? 

כשאתם לא יודעים במה מדובר – בנזילה או פיצוץ צנרת, הדבר הראשון שחשוב לעשות זה להיעזר באנשי מקצוע. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יספקו לכם אבחון וייעוץ כדי להבין מה קורה בתוך המבנה שלכם. אנשי המקצוע שלנו יוכלו לזהות נזילה או פיצוץ צינור ולעזור לכם לטפל בבעיה בצורה היעילה ביותר. 

אבל כיצד יודעים את ההבדל?

בחינת המבנה נעשית פעמים רבות באמצעות מצלמה תרמית שיודעת לזהות נזילות על פי חום, קור ורעשים שמגיעים מתוך הקירות והיסודות. מצלמה תרמית עוזרת למומחים לזהות את מקור הנזילה ולהבין מהי הבעיה המדויקת, זאת מבלי להרוס או לשבור קירות. 

בין היתר נעשית בדיקה של שעון המים. כדי לבדוק את השעון סוגרים את כל הברזים במבנה ובודקים אם השעון עדיין עובד. במידה וכן, כנראה שמדובר בנזילה ולא בפיצוץ צנרת: מה שנחשב חדשות טובות עבור הדיירים ובעל המבנה. במידה והשעון לא מסתובב, כדאי להיעזר במומחים של בסיס עבודות בגובה שיבצעו בדיקה באמצעות כלים מיוחדים שנועדו לאתר פיצוצי צנרת או נזילות. 

מה עושים כשלא יודעים מהיכן בוקעת הנזילה?

אם אתם שמים לב שמים יוצאים מכל מיני מקומות בבית, כמו מהאריחים או מהקירות מהמשקפים או מהגג: חשוב לבצע איתור נזילות ולפנות אל המומחים של בסיס עבודות בגובה. 

המומחים שלנו מבצעים סקירה של כל המבנה, בודקים באמצעות ציוד מתקדם את הקירות, המרצפות, היסודות והצנרת ומספקים דוח מפורט לגבי ליקויים שהתגלו והצעת מחיר הוגנת לטיפול במפגעים. 

חשוב לדעת שזיהוי ואיתור נזילות מתאים לאנשים שנמצאים במבנה וחיים או עובדים בו אבל הוא הכרחי גם ברכישת דירה ובבדיקה לפני קנייה, כך שתהיו בטוחים שהנכס לא יוליד בעיות צנרת שעלולות לעלות כסף רב. 

אז אם אתם רוצים לטפל כמה שיותר מהר בנזילות או פיצוץ צנרת – זה הזמן לבחור במומחים של בסיס פתרונות בגובה שיספקו את כל מה שצריך לשיקום מבנים, תיקון באינסטלציה, איטום קירות ושאר פעולות חשובות. 

 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

סילוק יונים בגובה

סילוק והרחקת יונים בעלי כנף כמו יונים מחפשות מקום לקנן בו. במקרים רבים הן מוצאות מקומות כמו מרפסות או מסתורי כביסה לקינון. המקומות החמימים המועדפים

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן