מה צריך לעשות במקרה של קירות בטון סדוקים?

הקירות שנמצאים סביב המבנה שבו אנו חיים, הם אלה ששומרים עלינו בטוחים ומוגנים. קירות אטומים בצורה נכונה יגנו עלינו מקור קיצוני וחום לוהט, הם ישמרו על המרחב מוגן ואטום מפני גשם ולחות, רטיבות ותהודה. 

אבל במבנים ישנים, קורה לא פעם שהקירות הופכים סדוקים, זאת בשל עייפות החומר, פגעי מזג האוויר, כמו גם בגלל רטיבות ונזילות, או אפילו במקרים של הזנחה או שימוש בחומרי איטום לא איכותיים, כבר בהקמת המבנה. 

מה צריך לעשות במקרה שקירות סדוקים

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אז מה צריך לעשות במקרה של קירות סדוקים? 

במקרים כאלה כדאי לא להזניח את המצב, אלא לפנות למומחים לאיטום סדקים וחידוש קירות. המומחים של בסיס פתרונות בגובה מספקים אבחון של הקירות, ועושים זאת לאחר ייעוץ ראשוני, בחינה של המבנה, ולאחר מכן הגשת דוח מסודר והצעת מחיר נוחה המתאימה לתקציב של הלקוח ולסדרי עדיפויות שלו. 

המומחים של בסיס פתרונות בגובה מציעים שירות יעיל וממוקד ועבודות איטום מבנים בגובה אשר נעשית בצורה הנכונה והטובה ביותר. 

אבל מדוע חשוב לאטום קירות סדוקים?

זה נכון שכשאנו רואים את הסדק הראשון שנוצר בקיר החיצוני או בפנימי, אין סיבה לבהלה: המבנה יכול להמשיך לשמש את מי שנמצא בו לכל מטרה ולזמן ארוך. אבל כאשר מתחילים להיווצר יותר ויותר סדקים בקירות, ובעיקר בקירות בטון: דרושה התערבות של אנשי המקצוע. המטרה: לאפשר איטום סדקים בצורה הנכונה ביותר עם חומרי מילוי מתאימים, ביצוע תיקונים ואפילו החלפת קירות במקומות מסוימים, כך שהמבנה יהיה חזק ואיתן משך שנים רבות. 

אבל מדוע כדאי לבחור דווקא במומחים של בסיס פתרונות בגובה?

כשאתם מחפשים אחר חברת שיפוצים שתבצע איטום קירות בטון, חשוב שתבחרו חברה מומחית בעבודות בגובה, שכן עבודה כזאת דורשת ניסיון, מיומנות, בטיחות, כלים מיוחדים כמו כלי הרמה, מנופים וציוד סנפלינג. 

המומחים של בסיס פתרונות בגובה הם בדיוק אנשי המקצוע שאתם מחפשים. המומחים יודעים כיצד לעבוד בגובה, הם מנוסים בסוג של זה עבודה, יש להם את כל הציוד הדרוש לעבודה בגובה והם מציעים ניסיון רב בעבודה בטוחה ויעילה עם שמירה על הסביבה. 

רוצים לדעת כיצד מתבצע התהליך? צרו עמנו קשר! 

אנו משתמשים בחומרי איכות לאיטום סדקים ובכלים הנכונים לעבודה. בין היתר נספק ייעוץ בנוגע לסדרי עדיפויות השיפוצים, נספק שירותים נוספים כמו צביעת קירות, איטום קירות, חידוש אריחים ועוד. באמצעות מומחים אפשר לשמור על מבנה תקין, איכות במגורים ונכס אטרקטיבי ובעל ערך. 

אז זה הזמן לא להזניח את קירות המבנה, ולבחור במומחים לאיטום בית פרטי, דירות מגורים, משרדים, חניות, מחסנים, משקים וכל מבנה אחר שדורש בניה חיזוק ועבודות שיפוצים בגובה. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום בניינים - כל מה שצריך לדעת

עבודות איטום בגובה

הכל אודות עבודות איטום בגובה   איטום מבנים – בין אם מדובר על מבני מגורים או בתי עסק, הוא נושא חשוב ביותר. הקירות החיצוניים של

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן