053-3325272

טלפון

073-7407356

פקס

4dbasis@gmail.com

צביעת קירות חיצוניים

יש לא מעט בניינים שבעקבות נזקי מזג האוויר, בעיקר בעקבות גשמים חזקים, הצבע בקירות החיצוניים מתחלי להתקלף ולפעמים גם ליפול ממש מה שמחייב תיקון אחת לתקופה וביצוע מקצועי של צביעת קירות חיצוניים.

לפעמים, תיקון חד פעמי שכזה לא יספיק ולרוב המצב של הקיר יהפוך שוב לכזה המצריך תיקון ולכן התיקונים האלה מה שנקרא ”פלסטר“ נקודתי לא באמת מספיק.

בטווח הארוך מה שקורה הוא שקירות חיצוניים נוטים להתנפח ולכן חייב לבצע תיקון יסודי אחת ולתמיד שימנע את הנזק לטווח זמן ארוך יותר, ישמור על הקירות החיצוניים של הנכס וגם יפחית את הסיכוי לנזילות וכל מיני בעיות כאלה שנוצרות כתוצאה ממגע ישיר או לא ישיר עם מים ולחות.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

צביעת קירות חיצוניים

אז איך כדאי לבצע תיקון וצביעה של קירות חיצוניים?

לפני שבכלל מתחילים בתיקון חשוב לוודא שאין נזילה שגורמת לקילופים האלה לקרות כל הזמן. אם כן, חייבים לאתר את המקור שלה ולתקנה. בשלב הראשון יש לבצע קילוף של כל הצבע והטיח שמתקלף מהקירות. הניקיון חייב להיות יסודי.

לפני הגירוד ותוך כדי, חשוב גם להרטיב את הקיר מה שמקל בתהליך הגירוד והקילוף.

לאחר מכן עוברים על הקיר עם חומר מיוחד הנקרא בנדרול, סוג של פריימר. בהליך המריחה חשוב להקפיד שאין נזילות. מאוד חשוב שהמריחה תהיה יסודית ולתת לקיר כמה שעות להתייבש. כמובן שהעבודה מאוד תלויה במצב של הקיר ומשתנה בין קיר קיר.

בשלב הבא מורחים שפכטל  ואחרי שהוא מתייבש משייפים אותו, מורחים עוד שכבה של בנדרול, נותנים כמה שעות לייבוש ועוברים לשלב הצבע. חשוב להקפיד על שימוש בצבע חזק ועמיד.

הקירות בבניין בו אתם גרים או עובדים מתקלפים כבר ואפילו נראה שהם מהווים סכנה לציבור? מעוניינים לשמוע עוד מידע ולקבל הצעת מחיר לגבי תיקון וצביעת קירות חיצוניים?

חברת בסיס עבודות בגובה מתמחה בביצוע כל סוגי העבודות בגובה לרבות ניקיון בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים, תיקון מרזבים, התקנת קונסטרוקציות ואלמנטים בגובה, איטום מבנים חיצוניים, ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה ועוד.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר או לצלצל למספר 053-3325272 ונשמח לתת לכם שירות יעיל, מקצועי ואמין לאורך כל הדרך.

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on linkedin
פרסמו בלינקדאין
Share on pinterest
נעצו בפינטרסט
Share on whatsapp
שילחו בוואטספ
בסיס פתרונות גובה

בסיס פתרונות גובה

אנו מבצעים את כל סוגי העבודות בגובה. עבודות בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים, שיקום קירות, תיקונים, עבודות אינסטלציה וכו. כמו כן - אנו מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים. נשמח לתת לכם שירות!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן