צביעת קירות חיצוניים

יש לא מעט בניינים שבעקבות נזקי מזג האוויר, בעיקר בעקבות גשמים חזקים, הצבע בקירות החיצוניים מתחלי להתקלף ולפעמים גם ליפול ממש מה שמחייב תיקון אחת לתקופה וביצוע מקצועי של צביעת קירות חיצוניים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

לפעמים, תיקון חד פעמי שכזה לא יספיק ולרוב המצב של הקיר יהפוך שוב לכזה המצריך תיקון ולכן התיקונים האלה מה שנקרא ”פלסטר“ נקודתי לא באמת מספיק.

בטווח הארוך מה שקורה הוא שקירות חיצוניים נוטים להתנפח ולכן חייב לבצע תיקון יסודי אחת ולתמיד שימנע את הנזק לטווח זמן ארוך יותר, ישמור על הקירות החיצוניים של הנכס וגם יפחית את הסיכוי לנזילות וכל מיני בעיות כאלה שנוצרות כתוצאה ממגע ישיר או לא ישיר עם מים ולחות.

אז איך כדאי לבצע תיקון וצביעה של קירות חיצוניים?

לפני שבכלל מתחילים צביעת קירות חיצוניים חשוב לוודא שאין נזילה שגורמת לקילופים לקרות כל הזמן. אם כן, חייבים לאתר את המקור שלה ולתקנה. בשלב הראשון יש לבצע קילוף של כל הצבע והטיח שמתקלף מהקירות. הניקיון חייב להיות יסודי.

לפני הגירוד ותוך כדי, חשוב גם להרטיב את הקיר מה שמקל בתהליך הגירוד והקילוף.

לאחר מכן עוברים על הקיר עם חומר מיוחד הנקרא בנדרול, סוג של פריימר. בהליך המריחה חשוב להקפיד שאין נזילות. מאוד חשוב שהמריחה תהיה יסודית ולתת לקיר כמה שעות להתייבש. כמובן שהעבודה מאוד תלויה במצב של הקיר ומשתנה בין קיר קיר.

בשלב הבא מורחים שפכטל  ואחרי שהוא מתייבש משייפים אותו, מורחים עוד שכבה של בנדרול, נותנים כמה שעות לייבוש ועוברים לשלב הצבע. חשוב להקפיד על שימוש בצבע חזק ועמיד.

הקירות בבניין בו אתם גרים או עובדים מתקלפים כבר ואפילו נראה שהם מהווים סכנה לציבור? מעוניינים לשמוע עוד מידע ולקבל הצעת מחיר לגבי תיקון וצביעת קירות חיצוניים?

חברת בסיס עבודות בגובה מתמחה בביצוע כל סוגי העבודות בגובה לרבות ניקיון בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים, תיקון מרזבים, התקנת קונסטרוקציות ואלמנטים בגובה, איטום מבנים חיצוניים, ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה, צביעת קירות חיצוניים ועוד.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר או לצלצל למספר 053-3325272 ונשמח לתת לכם שירות יעיל, מקצועי ואמין לאורך כל הדרך.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים מחיר

איטום קירות בסנפלינג

  אחת הפעולות הכי חשובות בכל מבנה היא האיטום שלו. תהליך של איטום מתבצע הן בקירות הפנימיים, הן בקירות החיצוניים והן בגג. רוצה מידע נוסף

קרא עוד »
שיקום מבנים חיצוני

שיקום מבנים חיצוני

שיקום ואיטום מבנים: מתי נצטרך שיקום מבנה חיצוני? אם המבנה בו אתם גרים או עובדים נראה מוזנח, רעוע, סדוק ובכלל – דורש שיקום מבנים מקצועי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן