שיפוצים בסנפלינג

תחום השיפוצים עבר בשנים האחרונות תהפוכה של ממש כאשר עוד ועוד חברות מעבירות את עובדיהן הכשרות וקורסים במטרה להתייעל בתהליכי העבודה בפועל. אם עד לפני מספר שנים היינו רואים יותר קבלנים שעושים שימוש בבמות הרמה ופיגומים, היום יש יותר חברות שעובדות עם חבלי סנפלינג.

אחת הסיבות לכך היא משום שבעזרת שיטת הטיפוס הזו, העובדים יכולים להגיע בצורה בטוחה ויעילה לאזורים גבוהים במיוחד, בהם הגישה מוגבלת או קשה.

אם מתייחסים לשניים מהיתרונות הבולטים של עבודה זו מגלים כי היא מקצרת בצורה ניכרת את תהליכי העבודה ומאפשרת לחסוך זמן יקר וכתוצאה מכך גם לקזז את עלויות השיפוץ.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כידוע, עם השנים, כל בניין ולו החדש ביותר נחשף לפגעי מזג האוויר ובעיקר לנזקי הגשמים והמים, לכן פעולות תחזוקה, שימור ולפעמים שיפוץ של ממש הם חלק בלתי נפרד משמירה על הבניין הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בטיחותית.

שיפוצים בסנפלינג

אילו סוגי עבודות שיפוצים ניתן לבצע באמצעות שימוש בסנפלינג?

  • תיקון תשתית חיצונית
  • תיקוני צבע
  • חידוש מרפסות
  • שיקום בטון כתוצאה מהתפוררות והיווצרות של סדקים
  • תיקון, חידוש ושיפוץ מרזבים
  • ועוד…

את החברה שתבצע עבורכם את השיפוץ, מומלץ לבחור לפי סוג העבודה תוך הסתכלות על רמת המקצועיות והניסיון שלה, לוודט שהיא מחזיקה בכל האישורים הרלוונטיים לעבודה בגובה הנחשבת למסוכנת ולכן דורשת מקצועיות מיוחדת.

מעוניינים לשמוע עוד על עבודות גובה ושיפוצים בסנפלינג? מחפשים פתרון מקצועי, אמין ובטיחותי לביצוע איטום קירות חיצוניים, שיקום ושיפוץ המבנה, ניקוי חלונות, התקנה ושיפוץ של מרזבים, חיזוק אבן או שיש ושאר עבודות הדורשות ידע וניסיון בגובה?

חברת בסיס פתרונות גבוה מספקת את כל השירותים הכוללים עבודה בגובה עם דגש על ניסיון, מקצועיות ושקיפות מול הלקוח לאורך כל התהליך.

אנו מתגאים בחדשנות וקדמה המובילות את תהליכי העבודה שלנו, מקפידים להעביר את עובדנו את כל ההכשרות והקורסים בתחום זה ומחזיקים בכל האישורים והתקנים החשובים לעבודה בגובה. השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר או התקשרו למספר 053-3325272 ונשמח לספק לכם מידע ומענה על כל השאלות.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום צביעת קירות חיצוניים בסנפלינג

צביעת קירות חיצוניים בסנפלינג

נזקים של הזמן, מזג אוויר ואקלים קיצוני, התיישנות של המבנה, צבע או איטום לא איכותי וכולי – כל אלה עלולים לפגוע בחוזק ובעמידות של הקירות

שלטים בגובה - המיתוג המושלם לעסקים

שלטים בגובה – המיתוג המושלם לעסקים

כבר מתחילת המאה העשרים ואחת הבינו פרסומאים שתליית שלטים בגובה: מאפשרת תפיסת תשומת ליבם של עוברים ושבים. כרזות ופרסומות, מודעות וכרזות – כולן נחשפו לקהל

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן