בסיס עבודות גובה

תחזוקה נכונה לאחר איטום מבנים

תחזוקה נכונה לאחר איטום מבנים

איטום מבנה הוא דבר חשוב במיוחד, שכן איטום איכותי אשר מותאם לצרכים של המבנה –  יספק הגנה מפני רטיבות, לחות ועובש.

איטום טוב יאפשר הגנה מפני חום קיצוני, רעש, אבק ותהודה. כל אלה נחוצים עבור איכות החיים והבטחון של מי שנמצה במבנה כזה או אחר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

כאשר מבצעים איטום מחודש או כשבונים ומשפצים בניין, חשוב לשים לב לפרטים ולפעולות המתבצעות לאחר מכן.

אחת הדרכים להבטיח שהמבנה יהיה ראוי למגורים במשך תקופה, זה ביצוע תחזוקה לאחר איטום. 

אז מהן פעולות התחזוקה הנחוצות? המומחים של בסיס עבודות בגובה יעזרו לכם להבין:

כדי לבצע תחזוקה נכונה יש לשים לב שאתם מבצעים איטום מבנה, ושיפוצים נחוצים, בכול כמה שנים.

בחרו מומחים כמו של בסיס פתרונות בגובה, כדי לתחזק את הקירות, את הגג, האריחים והחלונות. 

בין היתר חשוב למנוע חדירת רטיבות מדירות אחרות, ובעיקר לשים לב למצב של דירות בתים משותפים.

לדוגמא: נזילה מדירה שנמצאת בקומה מעליכם, יכולה לגרום לנזילות ורטיבות בדירה שלכם, דבר זה יכול להחמיר, לכן יש לוודא עם השכנים שלכם כי העניין מטופל. 

זפתו ואטמו את הגג בכול שנה-שנתיים, וודאו שאין חדירות מים אל תוך המבנה מהחלונות או מחריצים שונים בבטון או בציפוי הקירות. בין היתר כדאי לבצע צביעת קירות בגובה ולשים לב שהקירות החיצוניים והפנימיים אטומים וצבועים. 

חשוב לבדוק כי כלל המרפסות במבנה אטומות, וגם לוודא את מצבן של אגניות ומאגרי מים.

לעיתים חדירה של מים, לחות והיווצרות עובש, יכולה להיות בשל בעיות תת קרקעיות, וכאן תצטרכו להיעזר במומחים בעבודת תשתית וקרקע. 

למה עוד צריך לשים לב?

לאחר שביצעתם איטום נכון ואיכותי של המבנה שלכם, יש לשמור על בטון חזק ללא סדקים ולשים לב כי הכול מחוזק ויציב, כמו למשל אריחים שנמצאים על קירות חיצוניים ופנימיים, ושאר אלמנטים שנמצאים על גבי המבנה.

חשוב לבדוק מידי פעם את התשתיות שנמצאות על הגג החל מתשתיות אינסטלציה ודודי שמש או דוודים, עד יריעות בטומניות, מרזבים וזיפות הגג.

כיצד מתחזקים מבנים במשך שנים?

כדי לתחזק מבנים, כדאי שיהיו לצדכם אנשי מקצוע מנוסים. היעזרו במומחים של בסיס עבודות בגובה עדי להבים מה דרוש במבנה שלהם.

אנו מומחים בכל הנוגע לשימור מבנים, עבודה בגובה, תחזוקה של איטום, תיקון ושיקום חזיתות, ניקוי חלונות, החפת מרזבים, טיפול בתשתיות וכל מה שדרוש לשמירה על איכות חיים וערך גבוה של נכסים. 

לסיכום, אם אתם בעלים של בית, דירה, מחסן, חניה, בית עסק, לול, או כל נכס אחר – יש תמיד לדאוג לשמר את החוזק והיציבות שלו, כמו גם לדאוג לשלמותו, איכותו לתפעול של כל מבנה בביטחון.

באמצעות מומחים כמו של בסיס פתרונות בגובה, יש לדאוג לתקינות תשתיות, איטום וכל מה שצריך במבנה שלכם.

איטום מבנים בסנפלינג איטום בסנפלינג

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

הרחקת יונים

הרחקת יונים

רבים מייחסים ליונים משמעות סמלית של שלום ונופך רומנטי עד אותו השלב בו היונים מתחילות להתגודד במסתרי הכביסה, במרפסות ועל

קרא עוד »
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן