שיפוצים בגובה – איך זה עובד ומתי צריך את זה

במבני ציבור ומגורים רבים, קיים צורך מעת לעת לבצע שיפוצים שונים בחלק החיצוני של המבנה. הגעה לקירות החיצוניים דרך החלק הפנימי של המבנה, היא משימה כמעט בלתי אפשרית ומאד מסוכנת. לכן, האופציה המועדפת היא ביצוע שיפוצים בגובה על יד צוות סנפלינג.

לחברת בסיס קיימת פוליסת ביטוח ייחודית עבור עבודה בגובה רב, עובדיה הם בעלי רישיון לעבודה בגובה ורישיון לגולש מעטפת והם עוברים השתלמויות מקצועיות ענפות כדי לשלוט בכל רזי השיפוצים בגובה רב.

שיפוצים בגובה

צוותי סנפלינג מנוסים, מבצעים עבודות שונות של שיפוץ בסנפלינג, בקומות השונות של הבניין. הם עולים בשלב ראשון לגג, מחפשים נקודת אחיזה מסיביות, מקבעים את הציוד ורותמים את עצמם באמצעות חבלי קשירה המתואמים לכך במיוחד.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

ברתמות הללו קיימים אמצעי בטיחות ייחודיים המגנים על העובדים כך שלא ייפתח הקשר השומר עליהם. כל הציוד הנרכש עבור העובדים הוא בעל תו התקן המחמיר בתחום זה והוא כולל גם קסדות מגן לראשם.

העובדים יורדים עם ציוד עליהם או לחילופין הם מורידים גם עגלה שעליה הם עומדים בעת ביצוע המשימה. הם מבצעים את העבודה בכל קומה, מתחילים מהקומה העליונה ואט אט יורדים למטה עד שהם מסיימים את העבודה הנדרשת לכל אורך המבנה.

שיפוצים בגובה – איך זה עובד ומתי צריך את זה

סוגי העבודות המבוצעות בגובה רב

ישנן עבודות מיוחדות שאפשר לבצע אותן רק באמצעות סנפלינג:

  • צביעה של קירות חיצוניים בכל המבנה לאורכו ולרוחבו.

  • איטום של הקירות, וכל נישה שעלולה להיות בה רטיבות עקב פגעי מזג האוויר.

  • סתימת חורים וסדקים בבטון שנוצרו עם השנים. שימוש באמצעי איטום מסיבים כך שיהיו עמידים לאורך שנים ולא יהיה צורך לבצע עבודה זו, שוב אחרי פרק זמן קצר.

  • טיפול במעטפת הבניין, אריחים, שיש או פסיפס – חיבור פריטים רופפים כך שלא יפלו, הדבקת פסיפס במיקומים שבהם יש חסרים של אבנים כיוון שהן נפלו.

  • תיקוני אינסטלציה, טיפול בצינורות חיצוניים, התקנת ותיקון מרזבים חיצוניים, ניקוי פתחי מרזבים, וכך מי הגשם יזרמו החוצה.

  • התקנת רשתות המונעות את כניסתן של יונים לחללים הפתוחים, לפירים ולמסתורי כביסה. הרשת נפרשת מלמעלה כלפי מטה. מחוברת בכל קומה לקירות באופן הרמטי כך שחדירתן של היונים תחסם לחלוטין.

  • פיזור דוקרנים על אדני החלון, בשולי המרפסות ובכל מקום אחר שבו היונים מקננות.

  • תליית שלטי חוצות לאורכם או לרוחבם של מבנים גבוהים.

  • ניקוי כל החלונות החיצוניים והוויטרינות, ניקוי של קירות מסך, מאבק, מסוגים שונים של לכלוך שהצטברו עליהם.

שיטת העבודה בגובה רב

העובדים עוברים הכשרה של ביצוע השיפוצים השונים, איטום, צביעה, פריש רשתות ועוד. הם מבצעים את העבודה לאחר שרכשו ניסיון וידע רב. העובדים המיומנים מבצעים את העבודה הזו בגובה רב ולעתים בתנאי מזג אוויר קשים הן בחום והן בקור עד השלמת מלוא המשימה.

העבודות מתאימות לבתי מלון, גשרים, אנדרטאות, מפעלים, ממגורות, מבני ציבור ומבני מגורים ברחבי הארץ.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום בניינים - כל מה שצריך לדעת

עבודות איטום בגובה

הכל אודות עבודות איטום בגובה   איטום מבנים – בין אם מדובר על מבני מגורים או בתי עסק, הוא נושא חשוב ביותר. הקירות החיצוניים של

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן