בסיס עבודות גובה

שיפוצים בגובה – איך זה עובד ומתי צריך את זה

במבני ציבור ומגורים רבים, קיים צורך מעת לעת לבצע שיפוצים שונים בחלק החיצוני של המבנה. הגעה לקירות החיצוניים דרך החלק הפנימי של המבנה, היא משימה כמעט בלתי אפשרית ומאד מסוכנת. לכן, האופציה המועדפת היא ביצוע שיפוצים בגובה על יד צוות סנפלינג.

לחברת בסיס קיימת פוליסת ביטוח ייחודית עבור עבודה בגובה רב, עובדיה הם בעלי רישיון לעבודה בגובה ורישיון לגולש מעטפת והם עוברים השתלמויות מקצועיות ענפות כדי לשלוט בכל רזי השיפוצים בגובה רב.

שיפוצים בגובה

צוותי סנפלינג מנוסים, מבצעים עבודות שונות של שיפוץ בסנפלינג, בקומות השונות של הבניין. הם עולים בשלב ראשון לגג, מחפשים נקודת אחיזה מסיביות, מקבעים את הציוד ורותמים את עצמם באמצעות חבלי קשירה המתואמים לכך במיוחד.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

ברתמות הללו קיימים אמצעי בטיחות ייחודיים המגנים על העובדים כך שלא ייפתח הקשר השומר עליהם. כל הציוד הנרכש עבור העובדים הוא בעל תו התקן המחמיר בתחום זה והוא כולל גם קסדות מגן לראשם.

העובדים יורדים עם ציוד עליהם או לחילופין הם מורידים גם עגלה שעליה הם עומדים בעת ביצוע המשימה. הם מבצעים את העבודה בכל קומה, מתחילים מהקומה העליונה ואט אט יורדים למטה עד שהם מסיימים את העבודה הנדרשת לכל אורך המבנה.

שיפוצים בגובה

סוגי העבודות המבוצעות בגובה רב

ישנן עבודות מיוחדות שאפשר לבצע אותן רק באמצעות סנפלינג:

  • צביעה של קירות חיצוניים בכל המבנה לאורכו ולרוחבו.
  • איטום של הקירות, וכל נישה שעלולה להיות בה רטיבות עקב פגעי מזג האוויר.
  • סתימת חורים וסדקים בבטון שנוצרו עם השנים. שימוש באמצעי איטום מסיבים כך שיהיו עמידים לאורך שנים ולא יהיה צורך לבצע עבודה זו, שוב אחרי פרק זמן קצר.
  • טיפול במעטפת הבניין, אריחים, שיש או פסיפס – חיבור פריטים רופפים כך שלא יפלו, הדבקת פסיפס במיקומים שבהם יש חסרים של אבנים כיוון שהן נפלו.
  • תיקוני אינסטלציה, טיפול בצינורות חיצוניים, התקנת ותיקון מרזבים חיצוניים, ניקוי פתחי מרזבים, וכך מי הגשם יזרמו החוצה.
  • התקנת רשתות המונעות את כניסתן של יונים לחללים הפתוחים, לפירים ולמסתורי כביסה. הרשת נפרשת מלמעלה כלפי מטה. מחוברת בכל קומה לקירות באופן הרמטי כך שחדירתן של היונים תחסם לחלוטין.
  • פיזור דוקרנים על אדני החלון, בשולי המרפסות ובכל מקום אחר שבו היונים מקננות.
  • תליית שלטי חוצות לאורכם או לרוחבם של מבנים גבוהים.
  • ניקוי כל החלונות החיצוניים והוויטרינות, ניקוי של קירות מסך, מאבק, מסוגים שונים של לכלוך שהצטברו עליהם.

שיטת העבודה בגובה רב

העובדים עוברים הכשרה של ביצוע השיפוצים השונים, איטום, צביעה, פריש רשתות ועוד. הם מבצעים את העבודה לאחר שרכשו ניסיון וידע רב. העובדים המיומנים מבצעים את העבודה הזו בגובה רב ולעתים בתנאי מזג אוויר קשים הן בחום והן בקור עד השלמת מלוא המשימה.

העבודות מתאימות לבתי מלון, גשרים, אנדרטאות, מפעלים, ממגורות, מבני ציבור ומבני מגורים ברחבי הארץ.

איטום בסנפלינג שיפוצים בגובה

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן