סילוק יונים בגובה 

סילוק יונים בגובה 

בעלי כנף כמו יונים מחפשות מקום לקנן בו. במקרים רבים הן מוצאות מקומות כמו מרפסות או מסתורי כביסה לקינון. המקומות החמימים המועדפים עליהם הם בקרבת המזגן הביתי או מייבש הכביסה הפולטים חום וכך נעים להן להקים קן ולדגור על ביצים עד צאתם של האפרוחים הקטנים לאוויר העולם.

יונים זהו מטרד לא נעים. הוא מלווה בריח נוראי, בלכלוך רב של הלשלשת ובעיקר הוא סכנה בריאותית הכוללת כינים ובעיות בריאותיות נוספות.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אין ספק שזהו מטרד שיש למגר אותו באזורים הסמוכים לכל דירה כדי לשמור על בריאותם של הדיירים הפתרון האולטימטיבי הוא לחסום את המעבר של היונים לאזורים הסמוכים לדירה וכך למנוע את הגעתן.

ישנן כמה דרכים לביצוע הרחקת יונים, בעיקר כשמדובר על סילוק יונים בגובה.

  • התקנת דוקרנים צפופים בשולי המרפסות ועל אדני החלונות. הדוקרנים מותקנים בצפיפות זה לצד זה וכך נוצר מצב שאין ליונים די מקום לעמוד עליו ולכן אינן מגיעות.
  • התקנת רשתות שקופות וצפופות לאורך כל מסתור הכביסה עבור כל דירה בנפרד או לחילופין עבור כל דיירי הבניין מלמעלה עד למטה לאורך כל מסתורי הכביסה. התקנת רשתות כאלה גם בפירים או בכל חלל אחר בבניין שהיא נקודת קינון קיימת או אפשרית עבור היונים.

את העבודות האלה יש אפשרות לבצע מתוך הדירה, תוך טיפוס על המרפסת או על מסתור הכביסה וקשירת הרשתות לכל אורכו ולכל רוחבו של הפתח, זו פעולה לא פשוטה ובמקרים רבים גם מסוכנת.
או לחילופין, השיטה הנפוצה היום היא באמצעות סנפלינג – שירות סילוק יונים בגובה.

סנפלינג לסילוק יונים אחת ולתמיד

בבניינים גבוהים ובמיוחד במגדלים רבי הקומות הנבנים לאחרונה ברחבי הארץ, קיים צורך בהתקנת רשתות למניעת כניסתן של יונים למתחם.

צוותי הסנפלינג של בסיס, הם צוותים מנוסים ומיומנים שביצעו את המשימות האלו כבר אין ספור פעמים בסוגים שונים של מבנים שבכל אחד מהם החללים הפתוחים ממוקמים בזויות שונות של הבניין הם מוצאים פתרונות יצירתיים להגעה לכל נישה כדי לסגור אותה באופן הרמטי.

הצוותים קושרים על גג הבניין את החבלים שלהם, רותמים כל אחד מאנשי הצוות לרתמה הקשורה היטב באופן בטיחותי כך שלא יקרה חלילה משהו לאחד מאנשי הצוות. בעבודה משותפת הם יורדים עם הציוד, מושכים את הרשת מלמעלה למטה ומהדקים את הרשת לקירות באופן חזק ומסיבי ביותר כדי שיונים לא יפתחו את הרשת בפינות השונות ויחדרו פנימה לחלל.

מדובר בעבודה שאורכת כמה שעות, יש להקפיד בה על כל כללי הבטיחות, כדי שהעבודה תסתיים לשביעות רצונם של הדיירים.

הצוות המקצועי של בסיס פתרונות בגובה מחזיק בכל האישורים המתאימים על כך שחבריו מורשים לבצע עבודה בגובה רב, יש להם פוליסת ביטוח המכסה סוג זה של עבודות וכל הנושא מתואם עם הגורמים הרלבנטיים כמו כיבוי אש.

אם גם אתם מעוניינים להיפטר אחת ולתמיד מהמטרד ששמו יונים, מומלץ להתקשר אלינו ולתאם מועד הגעה. לאחר התקנת הרשתות תחושו בהבדל התהומי, לא יהיו ריחות, לא יהיו קינים, ביצים ואפרוחים כיוון שכל הדרכים נחסמו בפני היונים.

חוץ מסילוק יונים בגובה – אולי יעניין אותך:

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

עבודה בגובה

עבודה בגובה

עבודות גובה כוללות מגוון סוגים של עבודות, כמו למשל: איטום קירות חיצוניים, איטום מבנים, עבודות גמר ושיפוצים, שיקום בטון, ניקוי חלונות, חידוש קירות חיצוניים וסוגים

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן