בסיס עבודות גובה

סילוק יונים בגובה 

סילוק והרחקת יונים

בעלי כנף כמו יונים מחפשות מקום לקנן בו. במקרים רבים הן מוצאות מקומות כמו מרפסות או מסתורי כביסה לקינון. המקומות החמימים המועדפים עליהם הם בקרבת המזגן הביתי או מייבש הכביסה הפולטים חום וכך נעים להן להקים קן ולדגור על ביצים עד צאתם של האפרוחים הקטנים לאוויר העולם.

יונים זהו מטרד לא נעים. הוא מלווה בריח נוראי, בלכלוך רב של הלשלשת ובעיקר הוא סכנה בריאותית הכוללת כינים ובעיות בריאותיות נוספות.

אין ספק שזהו מטרד שיש למגר אותו באזורים הסמוכים לכל דירה כדי לשמור על בריאותם של הדיירים הפתרון האולטימטיבי הוא לחסום את המעבר של היונים לאזורים הסמוכים לדירה וכך למנוע את הגעתן.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

ישנן כמה דרכים לביצוע הרחקת יונים

  • התקנת דוקרנים צפופים בשולי המרפסות ועל אדני החלונות. הדוקרנים מותקנים בצפיפות זה לצד זה וכך נוצר מצב שאין ליונים די מקום לעמוד עליו ולכן אינן מגיעות.
  • התקנת רשתות שקופות וצפופות לאורך כל מסתור הכביסה עבור כל דירה בנפרד או לחילופין עבור כל דיירי הבניין מלמעלה עד למטה לאורך כל מסתורי הכביסה. התקנת רשתות כאלה גם בפירים או בכל חלל אחר בבניין שהיא נקודת קינון קיימת או אפשרית עבור היונים.

את העבודות האלה יש אפשרות לבצע מתוך הדירה, תוך טיפוס על המרפסת או על מסתור הכביסה וקשירת הרשתות לכל אורכו ולכל רוחבו של הפתח, זו פעולה לא פשוטה ובמקרים רבים גם מסוכנת.
או לחילופין, השיטה הנפוצה היום היא באמצעות סנפלינג – שירות סילוק יונים המתבצע בגובה.

סנפלינג לסילוק יונים אחת ולתמיד

בבניינים גבוהים ובמיוחד במגדלים רבי הקומות הנבנים לאחרונה ברחבי הארץ, קיים צורך בהתקנת רשתות למניעת כניסתן של יונים למתחם.

צוותי הסנפלינג של בסיס, הם צוותים מנוסים ומיומנים שביצעו את המשימות האלו כבר אין ספור פעמים בסוגים שונים של מבנים שבכל אחד מהם החללים הפתוחים ממוקמים בזויות שונות של הבניין הם מוצאים פתרונות יצירתיים להגעה לכל נישה כדי לסגור אותה באופן הרמטי.

הצוותים קושרים על גג הבניין את החבלים שלהם, רותמים כל אחד מאנשי הצוות לרתמה הקשורה היטב באופן בטיחותי כך שלא יקרה חלילה משהו לאחד מאנשי הצוות. בעבודה משותפת הם יורדים עם הציוד, מושכים את הרשת מלמעלה למטה ומהדקים את הרשת לקירות באופן חזק ומסיבי ביותר כדי שיונים לא יפתחו את הרשת בפינות השונות ויחדרו פנימה לחלל. 

מדובר בעבודה שאורכת כמה שעות, יש להקפיד בה על כל כללי הבטיחות, כדי שהעבודה תסתיים לשביעות רצונם של הדיירים.

הצוות המקצועי של בסיס פתרונות בגובה מחזיק בכל האישורים המתאימים על כך שחבריו מורשים לבצע עבודה בגובה רב, יש להם פוליסת ביטוח המכסה סוג זה של עבודות וכל הנושא מתואם עם הגורמים הרלבנטיים כמו כיבוי אש.

אם גם אתם מעוניינים להיפטר אחת ולתמיד מהמטרד ששמו יונים, מומלץ להתקשר אלינו ולתאם מועד הגעה. לאחר התקנת הרשתות תחושו בהבדל התהומי, לא יהיו ריחות, לא יהיו קינים, ביצים ואפרוחים כיוון שכל הדרכים נחסמו בפני היונים.

אולי יעניין אותך:

סילוק יונים בגובה 

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן