שיקום מבנים היסטוריים

המדינה שלנו מלאה במבנים היסטוריים המעידים על מה שקרה במרחבים של ארץ ישראל ועל מה שהתחולל במקום. במרחבים השונים, בערים, במושבים, בגבעות ובשטחים פתוחים – אפשר למצוא מבנים רבים המספרים סיפור, החל מטמפלרים עד בתים של משפחות מוכרות לעם היהודי, כמו גם מוזיאונים, מבנים של מחתרות וכולי. 

בשל החשיבות של כל מבנה, בוחרת המדינה, מידי פעם, בתהליך שימור שנעשה במבנים היסטוריים הנראים מתאים ליפול וכאלה שיש בהם נזקים שנגרמו משך השנים. המטרה: להרוס את המבנה או לשפץ אותו ולבנות העתק מדויק שלו ולהקימו מחדש עם אלמנטים מקוריים מתוך המבנה עצמו. 

מדוע צריך לבצע שיקום מבנים?

מבנים ישנים כאלה שנועדו למגורים או לכל מטרה אחרת הופכים פחות יציבים עם השנים, פחות אטומים נגד קור מים וחום והם מטים ליפול בהיעדר טיפול. יסודות הברזל של המבנים נמצאים באדמה. עקב תזוזות אדמה נגרם לא מעט נזק למבנים. כאשר מדובר על מבנה חשוב בישראל כמו מבנה היסטורי או כל מוזאון שצריך לשפר – נכנסים לפעולה המומחים של בסיס פתרונות בגובה. המומחים של בסיס פתרונות בגובה, יאטמו את כל הנימים והסדקים שנוצרו עם השנים בבטון ויבצעו שיקום בטון בקירות חיצוניים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

חשוב לדעת שעם השנים נגרם גם נזק לקונסטרוקציה עצמה וחלקים מהבטון עלולים ליפול מהגובה. במקרים כאלה יש לבצע שיקום בטון, בעיקר אם בוחרים לא להרוס לחלוטין את המבנה. שיקום בטון בקירות חיצוניים יספק גם מבנה היסטורי ובד בבד ישבח את ערך הנכס ויקנה שעות נעימה בתוך המרחב. 

שיקום מבנים היסטוריים

אבל מי מבצע שיקום מבנים היסטוריים? 

המומחים של בסיס פתרונות בגובה יודעים לבצע עבודה מסוג זה. עבודת שימור נעשית על ידי יזמים מומחים אשר מחליטים כיצד לבצע את השיקום. חשוב לדעת שלא בכל המקרים ייהרס המבנה ויש לא מעט דוגמאות המבנים שהוקמו ושופצו ולאחר מכן עברו שיחזור. ברוב המקרים יבצעו את השיקום יזמים בעזרתם של אנשי המקצוע כמו אלה של בסיס עבודות בגובה. 

למה כדאי לבחור בנו? 

בסיס עבודות בגובה מומחים בכול הנוגע לשיקום מבנים לפני שימור. אנו נבצע את כל הפעולות הנחוצות באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר ונבצע פעולות כמו קישורים לבטון, איטום קירות, שליכטה שפריץ בהתאמה לקירות, ושאר עבודות בגובה המתאימות במקרים של שיקום מבנים שנועדו לשימור. 

אם אתם קבלנים, יזמים או אפילו אנשים פרטיים – זה הזמן לפנות אל המומחים של בסיס פתרונות בגובה כדי לבצע התאמה של העבודות הדרושות למבנה בהתאם לתקציב שלכם, לסביבה, למטרות וחשוב מכול בהתאם לצרכים של המבנה ובאופן בטיחותי לסביבה

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים בראשון לציון

שיקום מבנים בראשון לציון

ראשון לציון הפכה בעשור האחרון לאחת הערים התוססות והאטרקטיביות בישראל. מדובר בעיר גדולה שיש בה מבנים ישנים וחדשים, בתים פרטיים או מגדלים משותפים, בראשון יש

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן