בסיס עבודות גובה

אישור עבודה בגובה – למי מותר לבצע עבודות בסנפלינג?

למי מותר לבצע עבודות בגובה? עבודות בגובה הן כאלה שמתבצעות בלא מעט מקרים: זה מתחיל מניקוי חלונות בגובה עד עבודות מסובכות יותר כמו עבודות אינסטלציה, איטום קירות, התקנת אריחים בגובה, איטום בטון, החלפת מרזבים וכל פעולה אותה צריך לבצע בגבהים.

מי שעובד בגובה הם למעשה מומחים המשתמשים בסלי הרמה מיוחדים, כמו גם בסולמות בטוחים, ושאר ציוד בטיחות בגובה. המומחים משתמשים בציוד סנפלינג כמו רתמות בטיחות, פיגומים וכל מה שדרוש עבור עבודה מסוג זה. בין היתר מדובר במומחים שעברו הדרכה ויש להם ידע וניסיון בנוגע לדרך בה עובדים בגובה בצורה הנכונה ביותר, תוך הגנה על עצמם, על חבריהם לעבודה ועל הסביבה.

עבודות בסנפלינג

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

אבל איזה אישורים דרושים לעבודה בגובה?

מי שעובד בגובה יזדקק לאישורים שונים ממשדר התמ"ת (משרד התעשייה והמסחר), אישור גולש מעטפת מבנה או גולש מעטפת מבנה מקוצר, הוא יצטרך לעבור קורסים של גולש ומטפס על קירות, כמו גם מבחני הסמכה לטיפוס בגובה וגלישה.

מנהלי עבודה יצטרכו לעבור ריענון מקצועי לעבודות גלישה (סנפלינג) ועבודה בגובה ומבחני הזמנה למנהלי מקצועיים לגלישת מעטפת. המומחים של בסיס פתרונות בגובה הינם מומחים בעבודות גלישה הידועות כעבודות סנפלינג המבוצעות על גבי מבנים, והם עברו מבחנים והסמכות הדרושות עבור ביצוע עבודות כאלה.

בסיס פתרונות בגובה – עובדים לפי התקן בצורה בטוחה

אנו, בבסיס פתרונות בגובה, מומחים בביצוע עבודות איטום, שיפוצים, ניקוי, החלפה, תחזוקה, חיזוק ושיפוצים בגובה, ואנו מבצעים את העבודה בצורה הבטוחה ביותר עם החומרים החזקים והאיכותיים ביותר שיש.

המומחים שלנו מבצעים עבודות שנועדו לתיקון והגנה מפני נזקי הטבע, ונזקי מזג האוויר והאקלים המשתנה. בין היתר נבצע עבודות שנועדו להשבחת נכסים ויצירת אורח חיים הרבה יותר איכותי.

הצוות של בסיס פתרונות בגובה מבצע את הפעולות לאחר הכשרות והשתלמויות מקיפות ומקצועיות, ובזמן שאנחנו עובדים במיומנות ובזהירות תוך שימוש בניסיון, ובאמצעות חומרים הטובים ביותר שישנם.

חברתנו מחזיקה בכל הרישיונות והביטוחים הנדרשים, ובכל הציוד לעבודה בגובה הנדרש לפי תווי התקן בישראל. בזמן העבודה אנו דואגים לביטחון העובדים והסביבה.

הפרויקטים שלנו מתבצעים בתיאום מושלם עם הלקוחות ועם הסביבה תוך מקסימום מיומנות וניסיון.

אז לסיכום, לפני שאתם בוחרים אנשי מקצוע מכול סוג, ובעיקר כאשר אתם בוחרים אנשי מקצוע עבור עבודה המתבצעת בגובה – יש לוודא שמדובר ומומחים שהם מוכשרים לכך ויש להם את כל התעודות המעידות כי הם יודעים מה הם עושים, כמו גם מבצעים את הפעילות בצורה הטובה ביותר.

לשם כך יש לבחור מומחים הראויים לעבודה כזאת, שיספקו לכם את העבודה הדרושה על הצד הבטוח ביותר ללא פגיעה בעצמם, בסביבה או במבנה.

עבודות בסנפלינג

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן