שיקום מבנה לאחר הצפה

פגעי מזג האוויר יכולים להשפיע מאוד וגם להזיק מאד למבנה בו אנו גרים, עובדים, למרחב שבו אנו מאחסנים חפצים או אפילו מגדלים בעלי חיים. חום יוצא דופן, קור שלג וברד, לחות, גשם חזק, רטיבות ושאר איתני הטבע – כולם חלק ממגוון רחב של תופעות טבע ומפגעים שיכולים להפוך את הבניין או המרחב שבו אנו שוהים לכזה שיש בו נזקים וקצת פחות שימושי. הצפה יכולה להוביל להרס טוטאלי של המבנה בעוד שהצפות נגרמות בשל מגוון סיבות כמו בשל גשם חזק ומזג אוויר סוער והן יכולות לקרות  גם במקרה של פיצוץ צינור הביוב, או כל הרס אחר של מערכות המים. 

במקרה כזה או אחר – חשוב לדעת כיצד לטפל בהצפה ולאחר מכן להבין איך משקמים מבנה לאחר הצפה. אם המבנה שלכם עבר הצפה, אתם בוודאי צריכים למצוא את הדרך לטפל בנושא על מנת שתוכלו לחזור לפעילות בתוך המבנה עצמו. בסיס פתרונות בגובה מבצעים שיפוץ מבנה לאחר הצפה בזמן שהמומחים של החברה עושים זאת באמצעות ידע, כלים, טכנולוגיה ואנשי מקצוע מומחים שיודעים כיצד לטפל במצב כזה או אחר. 

שיקום מבנה לאחר הצפה

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד נעשה טיפול במבנה לאחר הצפה?

מבנים שעברו פגיעה כזאת או אחרת מתוקנים על ידי אנשי המקצוע שלנו באמצעות אבחון של המבנה והמצב שלו. המומחים יגיעו למבנה, יבחנו את היסודות שלו כמו גם את הקירות ואת מצב הבטון ומתוך כך יעריכו את עומק הפגיעה. לאחר האבחון ועדכון של הלקוח תוך הסכמה על הפעולות שצריך לבצע, ישלחו המומחים של בסיס פתרונות בגובה בהצעת מחיר הוגנת עבור הלקוח. המומחים של בסיס עבודות בגובה יבצעו תכנון של שיקום המבנה.

השיקום יתחיל מניקוי של אזורים שנפגעו מעובש, לחות ומשאר מפגעים. לאחר מכן יבצעו המומחים איטום מחדש של קירות חיצוניים ופנימיים, החלפת מרזבים בעת הצורך, תיקון אינסטלציה בגובה, החלפת אריחים, צביעת מבנים בגובה וכל הפעולות הדרושות ושיקום לאחר הצפה. זאת בהתאם לצרכים של המבנה כמו גם בהתאם לצרכי הלקוח ולתקציב שלו. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יספקו לכם את השירות הטוב ביותר מא' עד ת' שיספק לכם חזרה למבנה הרבה יותר נגיש, בטוח ואיכותי וכזה שנוח ונעים לחיות בו לאחסן בו ציוד או לגדל בו בעלי חיים. 

לסיכום, אם המבנה שעליו אתם אחראיים או המרחב שעליו אתם אמונים  סובל מהצפה, רטיבות, לחות ושאר מפגעים – חשוב לא להזניח את המרחב ולבצע באמצעות המומחים של בסיס פתרונות בגובה פעולות כמו שיקום לאחר הצפה. כך תוכלו לחזור לחיים במבנה כמה שיותר מהר ובד בבד לשמר אותו ולהעלות את ערכו.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנה לאחר הצפה

שיקום מבנה לאחר הצפה

פגעי מזג האוויר יכולים להשפיע מאוד וגם להזיק מאד למבנה בו אנו גרים, עובדים, למרחב שבו אנו מאחסנים חפצים או אפילו מגדלים בעלי חיים. חום יוצא

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן