שיפוץ קירות חיצוניים בבית משותף

לגור בבית משותף זה דבר שדורש לא מעט. צריך להסתדר עם השכנים, להתחשב באחר, לדאוג לתחזוקה של הבניין ולוודא כי אתם חיים יחד באורח חיים נעים. קירות בבית משותף עלולים פעמים רבות להתפורר, לפתח עובש ולחות, להיסדק ולהינזק. בשל כך חשוב לדעת כיצד מתחזקים קירות חיצוניים. אז איך  מבצעים שיפוץ קירות חיצוניים בבניין משותף? המומחים של בסיס פתרונות בגובה מסבירים: כדי לשפץ קירות או כל אלמנט אחר במבנה חשוב בתחילה לקבל את האישור של כל השכנים עבור ביצוע השיפוצים ובמקביל אישור של בעלי הדירות. אם אתם בעלי הבניין חשוב לבצע עדכון מראש של הדיירים אודות השיפוץ כדי שלא יהיו אי הבנות בקרב מי שנמצא במרחב. 

לאחר מכן יש להתייעץ עם המומחים של בסיס פתרונות בגובה שיגיעו למבנה כדי לאבחן את המרחב ואת הליקויים שיש בו, כדי לבחון את הקירות החיצוניים ולדעת מה מידת הנזקים שנגרמו לבניין או מה מידת ההתיישנות שלו. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יסייעו לכם להבין באיזה אמצעים יש לבצע שיפוץ קירות חיצוניים בבניין. המומחים של בסיס עבודות בגובה ידעו לאבחן את מצב המרחב והאלמנטים שיש בו, הם יוכלו לדעת מה צריך לנקות, מה יש להחליף וכיצד כדאי להתחיל לבצע את הפעולות כמו גם באיזה חומרים להשתמש. 

עבודות בגובה – רק עם המומחים שלנו!

בכול הנודע לשיפוץ קירות חיצוניים בבית משותף, במרבית המקרים ידרשו עבודות בגובה הנעשות על ידי מומחים בלבד. אנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה יודעים לבצע שיפוץ קירות חיצוניים במבנה באמצעות סל הרמה מיוחדים, ציוד סנפלינג, פיגומים, סולמות בטוחים, כלים וחומרים המתאימים לעבודה בגובה. המומחים יבצעו את העבודה תוך שמירה על הסביבה ועל בטיחות הסביבה ובמקביל יספקו לכם את התוצאות הטובות ביותר. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

שיפוץ קירות חיצוניים בבית משותף

מדוע כדאי לבצע שיפוץ קירות חיצוניים בבניין משותף?

בין עם דירות במבנה שלכם לבין אם לא – שיפוץ כזה נחוץ בדרך כלל בשל כמה סיבות עיקריות: רצון במבנה הרבה יותר נוח למגורים – כאשר מבצעים איטום קירות חיצוניים, צביעה של הקירות, ניקוי עובש, מניעת לחות והחלפה של אלמנטים בקירות: אפשר להנות במבנה הרבה יותר נעים למגורים מפני שהוא אטום נגד לחות, רטיבות, חום תהודה וכולי. 

העלאת איכות החיים – מלבד נוחות במבנה, תוכלו למצוא סיבות נוספות כמו העלאה של ערך הנכס ושמירה על ערך הדירות ובכך קבלת רווחים בעתיד ויצירת מבנה הרבה יותר משופץ ומושקע. מניעה – שיפוץ כזה נעשה גם כדי למנוע רטיבות, עובש, הצפות ולחות מה שיהפוך את המבנה להרבה יותר אמין ובטוח. בכל מקרה חשוב להתייעץ עם המומחים של בסיס פתרונות בגובה ולבצע את כל מה שדרוש עבור בניין מתוחזק ונוח למגורים. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום בניינים - כל מה שצריך לדעת

עבודות איטום בגובה

הכל אודות עבודות איטום בגובה   איטום מבנים – בין אם מדובר על מבני מגורים או בתי עסק, הוא נושא חשוב ביותר. הקירות החיצוניים של

קרא עוד »
שיקום מבנים בעיר רמת גן

שיקום מבנים ברמת גן

רמת גן, כמו כל עיר במרכז הארץ, נחשבת חשופה למפגעי הסביבה. זיהום אוויר, רעש חזק מכבישים ומהמרחב העירוני; אבק, גשם, חום קיצוני וגם לחות וקור

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן