התחומים העיקריים של עבודות בגובה

עבודות בגובה מתרחשות על ידי בעלי נכסים, דירות, בניינים ובתים פרטיים. עבודות כאלה אשר נועדו לתחזוקה של מבנה, נעשות בכל כמה עשורים או כול כמה שנים, על מנת לשמור על מבנה חזק, יציב, אטום וכזה שפועל בדיוק כמו שצריך על מנת להכיל בצורה נכונה את מי שנמצא בו. 

התחומים העיקריים של עבודות בגובה

כיום יש מגוון רחב של עבודות בגובה אשר מתבצעות על ידי המומחים של בסיס פתרונות בגובה. אבל מהם התחומים העיקריים של עבודות מסוג זה. הנה כמה דוגמאות:

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

שיקום קירות חיצוניים ופנימיים

שיקום קירות נועד על מנת שהמעטפת החיצונית של המבנה תהיה חזקה. שיקום קירות חיצוניים מטרתו לאפשר קירות אטומים, חזקים, ללא סדקים, וצבועים היטב. 

החלפת מרזבים בגובה

מרזבים שנמצאים על גג הבניין, מטרתם לנתב את המים אשר הצטברו על הגגות, אל מקומות ייעודיים. מרזבים תקולים ימנעו יציאה של מים והכוונתם אל מקומות ייעודיים – מה שעלול להוביל לקריסה של גג. לכן המומחים של בסיס פתרונות בגובה מספקים תיקון או החלפת מרזבים בגובה. תיקון מרזבים בגובה נועד על מנת לאפשר נדידה של מים למקום הנכון, כך שהמבנה יהיה חזק ויציב. 

איטום גגות וקירות בגובה

איטום גגות וקירות נועד למנוע רטיבות במבנה, לחות או עובש, אשר עלולים להתרחב עקב חדירה של מים למבנה. איטום גגות נועד למנוע כניסה של גשם רטיבות ולחות אל המבנה, או מתוך החלונות הסגורים. איטום גגות וקירות כמו גם איטום חלונות, יאפשר בניין חזק ובטוח. בין היתר איטום בגובה נעשה כדי למנוע רעש ותהודה, והוא יאפשר גם את הקרירות הנחוצה בקיץ ואת החמימות הדרושה בחורף. 

הרחקת יונים

יונה היא ציפור קדומה שנמצאת במגוון מרחבים ציבוריים בארץ ישראל. אבל כשיונה מקננת במרפסות, על אדני החלון או על הגגות – היא עלולה לגרום ללכלוך רעש וזוהמה. כדי להרחיק יונים, אנו מבצעים עבודות בגובה כמו התקנת רשתות נגד יונים על גגות וחלונות. אנו נבדוק מה שיטת הפעולה הנחוצה, ונפעל בהומניות כדי לסלק ולהרחיק יונים מהמבנה. 

ניקוי חלונות בגובה 

חלונות של מבנה בו חיים או עובדים, צריכים להיות נקיים, גם כאשר מדובר בבית פרטי או בניין משותף, וגם כאשר מדובר בגורדי שחקים או במבנים גבוהים.  המומחים של בסיס עבודות בגובה מבצעים את כל הפעולות האלה ויותר, כדי לאפשר מגורים ועבודה במבנה נוח ונעים. המומחים של בסיס פתרונות בגובה, יוכלו לספק לכם אבחון של המבנה, הצעת מחיר נוחה, ניהול צרכים וזמני עבודה, תוך עבודה מושלמת עם חומרי האיכות הטובים ביותר, וכל מה שצריך למבנה חזק ותקין. 

 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

מהי בדיוק עבודה בגובה?

המושג 'עבודות בגובה' הוא מושג כללי מאד ויכול להתייחס למגוון פעולות אותן מבצעים כדי לשמור על אזור מסוים, על מבנים משותפים או פרטיים, כמו גם

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן