בסיס עבודות גובה

אילו עבודות בגובה קיימות כיום?

אילו עבודות בגובה קיימות כיום?

עבודה בגובה מתבצעת בלא מעט מקרים, בעוד שעבודה כזאת שנעשית בעזרת ציוד מקצועי כמו מנופים, סלי הרמה, ציוד סנפלינג מכשירי ניקוי ועוד – חייבת להיעשות בשיא הבטיחות. בשל כך, כאשר ישנה משימה שיש לבצע בגבהים; רבים פונים רק אל המומחים בתחום. מי שרוצה לדעת מה נחשב עבודה בגובה, כדאי שימשיך לקרוא את האינפורמציה מהמומחים של בסיס עבודות בגובה, ובכך יקבל מושג אודות הדרך בה משפצים, בונים, מקימים ומשפרים מבנים ושאר אלמנטים. אז אילו עבודות בגובה ישנן. הנה מספר דוגמאות נפוצות:

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים היא אחת הסיבות המרכזיות לכך שיש לעלות אל הגובה כדי לשפר נראות של מבנים, כמו גם בטיחות של מבנים. שיקום כזה נעשה על ידי אבחון קירות בטון שהופיעו בהם סדקים וגבשושיות, ולאחר מכן הסרת הגבשושיות ואיטום הסדקים, כמו גם חיזוק של הבטון. זאת תוך שימוש בחומרי בניין מיוחדים שנועדו לתת בטחון ולאפשר שנים רבות של חוזק ויציבות.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

חברות המספקות את השירות, כמו בסיס עבודות בגובה, מבצעות את העבודה על הצד הבטיחותי ביותר, בעוד שיש תמיד לוודא כי מי שמבצע את העבודה, פועל בשיא הביטחון כמו גם מורשה לבצע עבודות בגובה. העבודה תתבצע כאמור, על ידי סלי הרמה בטיחותיים, מנופים, ציוד סנפלינג וכמובן על ידי מומחים בתחום כמו אלה של חברת בסיס עבודות בגובה.

שיפוץ מבנים

שיפוץ מבנים, בין אם מדובר בשיפוץ חיצוני או פנימי- מתקיים פעמים רבות בגובה. בכך משפצים חלונות או דלתות גדולות, משפרים מערכות אינסטלציה או מבצעים החלפת תשתיות, כמו גם מחליפים מרזבים, ומחזקים עמודים תומכים חיצוניים או פנימיים. בכל מקרה; גם עבודה כזאת נעשית באמצעות מומחים ובעלי מקצוע.

 זיפות ואיטום גגות

גגות של המבנה בו אנו גרים או עובדים, חייבים להיות אטומים לקור חום רעש ותהודה. לעתים, תנאי מזג האוויר כמו גם התיישנות המבנה – גורמים לבעיות וסדקים באיטום; מה שמוביל לרטיבות, עובש, לחות, קור או חום חזק ורעשים. במקרים כאלה יגיעו המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה אל המבנה, ולאחר אבחון ובניית תכנית עבודה, יזפתו את הגגות ויעשו זאת במהירות עם מינימום ימי עבודה, סיכונים או הפרעה. האיטום נעשה בהתאם לצרכים של המבנה, כמו למשל איטום באמצעות יריעות בטומניות, או באמצעות זפת, צבע וחומרי איטום מתקדמים.

ניקוי חלונות בגובה

כאשר אתם רואים בניין עם חלונות נוצצים ומבריקים – בוודאי שנעשה בבניין ניקוי חלונות בגובה. גורדי שחקים וגם מבנים פרטיים קטנים זקוקים לעתים לניקיון חלונות מקצועי וכזה שנעשה בגובה. מומחים בתחום יבצעו את העבודה על ידי רתימה אל ציוד סנפלינג ושימוש בחומרי ניקוי מיוחדים וייעודיים ששומרים על החלונות מוגנים ונקיים לאורך זמן.

התקנת פאנלים סולריים ודודי שמש

פנלים סולריים הפכו לאופציה נפלאה עבור מי שרוצה לחסוך בעלויות חשמל. בכך מתקינים פנלים על מבנים חדשים או כאלה שעוברים שיפוץ. התקנת הפנלים תעזור לאגור חשמל על ידי קרני השמש, ובכך תספק חשמל בכול זמן ואגירת חשמל למכירה. מלבד זאת, רבים המבנים שחייבים בהתקנת דוד שמש למען בטיחות וחסכון באנרגיה. מי שמתקין דודי שמש ופנלים סולריים גם הוא אדם שמבצע עבודה בגובה. לכן היא חייבת להיות תמיד מקצועית ובטיחותית.

הרחקת יונים

יונים אשר מגיעות אל אדן החלון, כמו גם אל מרפסות ומקננות במקום, לא יועילו לנו, להפך! היונה תלכלך את הסביבה, תגרום לתחלואה, ולרעש. כדי להרחיק יונים מבלי לפגוע בהן, יש לבצע עבודות בגובה שכוללות התקנת רשתות נגד יונים. אנשי המקצוע של בסיס עבודות בגובה; יבצעו את ההתקנה על הצד הבטוח ביותר, ללא פגיעה בציפורים.

כיצד מוצאים חברה טובה לעבודות בגובה?

כאשר אתם מחפשים את המומחים בתחום העבודה בגובה, שימו לב כי אתם בוחרים באנשי המקצוע האמינים הזהירים והמקצועיים ביותר! בחרו במומחים של בסיס עבודות בגובה שיספקו לכם תכנית עבודה מותאמת אישית, מגוון עבודות גובה וקשת רחבה של שירותים אותם ניתן לקבל מחברה מקצועית אחת. בכך המבנה יהיה יעל, בטוח, תקין ושמור.

עבודות גובה בסנפלינג ברחובות

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן