איך משקמים בטון בקירות חיצוניים

איך משקמים בטון בקירות חיצוניים

המבנה אשר בו אנו גרים או עובדים – חייב להיות בטוח, תקין, שכן אם לא – הסכנה כי המבנה יגרום לפגיעה: תלך ותתגבר. מלבד זאת, מבנים שאינם עומדים בתקנים – לא יאושרו למגורים או לעבודה, בעוד שלשם כך דרושות מידי מספר שנים עבודות שיקום וחיזוק מבנים.

כדי להכיר לעומק את המשמעות של שיקום מבנים, חשוב לדעת כי למרות שמדינת ישראל היא מדינה קטנה וצעירה; עדיין ישנם בארץ מבנים ישנים אשר דרושים עבודה וחיזוקים. אנו בחברת בסיס עבודות בגובה – מספקים פתרונות מידיים ביניהם: שיקום קירות חיצוניים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אז איך משקמים בטון בחלקים החיצוניים של המבנה?

בראשית חשוב להכיר את החומר ממנו בנויים הקירות, בעוד שבישראל מרבית המבנים הפרטיים והציבוריים נבנים בבנייה המסורתית, אשר כוללת שימוש בבטון ובאבנים. לאחר הקמת המבנה והשלד; אוטמים את המבנה עם חומרי איטום מתאימים, ומחפים אותו באבנים מתאימות. אחרי עשרות שנים, המבנה עדיין חזק, אך הבטון עלול להיסדק, או להיפגע, למרות שמדובר באחד החומרים החזקים בתחום התעשייה. את השיקום מבצעים מומחים שעוסקים בעבודת שיפוץ בגובה.

כאשר משקמים מבנה, סורקים המומחים את הסדקים הקיימים בבטון, כמו גם את הסכנות שאורבות במבנה, ואת המראה של הקירות החיצוניים. בכך אפשר להכין תכנית עבודה מפורטת שתתאים; גם לתקציב של הלקוח וגם לצרכים של המבנה. בעת שיקום בטון עולים המומחים אל הגובה עם סלי הרמה מיוחדים או באמצעות פיגומים ומנופים, ובאמצעות חומרים איכותיים – משקמים את הקירות החיצוניים.

מתי אפשר לבצע את הפעולה?

את תהליך השיקום מבצעים כאשר רוצים גם לחזק את הבטון וגם כדי לשמור על מראה נעים של המבנה. בעת הפעולה מתקנים וסותמים סדקים באמצעות חומרים ייעודיים, תוך חיזוק טיח חיצוני, תיקון סדקים בקירות החיצוניים ושימוש בחומרי תעשייה מעולים!

חשוב לדעת כי בעת זיהוי של סדקים בבטון או גבשושיות – יש לפעול בדרך המהירה ביותר ולבחור מומחים שיוכלו להיפטר באופן מקצועי מן הסדקים, ולחדש את הקירות באופן מושלם.

כמה יתרונות בחידוש מבנים

כאשר אתם מחדשים מבנה, אתם לא רק מחזקים אותו, אלא שאתם נהנים ממגוון יתרונות, כגון:

שיפור מראה המבנה וקבלת מראה אסתטי של הקירות החיצוניים והפנימיים, בעת הצורך.

חיזוק מבנים והפיכתם למבנים חזקים שעומדים בכול הסטנדרטיים והתקנים.

העלאת ערכו של הנכס תוך הוכחה כי הוא עבר שיפוץ בשנה האחרונה – מה שיספק לכם את היכולת למכור או להשכיר את המבנה במחיר יקר משמעותית!

שמירה על אלמנטים דקורטיביים וחיזוק המבנה תוך תמיכה נוספת לבטון.

הארכת חיי המבנה.

'ראש שקט' בנוגע לחוזק המבנה.

מתי נעשות עבודות השיקום?

קירות הבטון חייבים מידי פעם חידוש, זאת במבנים גדולים ובבתים פרטיים. כאשר קירות הבניין מתיישנים; יש צורך מידי בשיקום קירות בטון, בעוד שבכך אפשר לחזק מבנה, לעלות את ערכו, ולהפוך כל מקום ראוי למגורים ולשהייה. עבודות כאלה יש לבצע רק עם מומחים בתחום: כמו הצוות של חברת בסיס – ובכך להיות על הצד הבטוח ביותר ולדעת כי המבנה כעת עמיד, חזק ויציב, ממש כמו בזמן שהוא נבנה.

כיצד בוחרים את המומחים?

כאשר אתם בוחרים מומחים לשיקום קירות חיצוניים, יש לשים לב לדגשים הבאים:

מיומנות וניסיון – בחרו אנשי מקצוע כמו המומחים של בסיס עבודות בגובה, אשר יודעים לאתר תקלות ונזקים ולספק פתרונות מקצועיים לתיקון הקירות.

שימוש בחומרים מתאימים – וודאו כי נעשה שימוש בחומרים מתאימים ואיכותיים שלא יצריכו עבודה נוספת ועלויות יקרות.

מומחים בעבודות בגובה – כדי לשפץ קיר חיצוני, יש צורך להגיע אל הגובה; גם בבית פרטי וגם בבניין מגורים. לכן יש לבחור מומחים שעובדים עם סלי הרמה, מנופים, כאלה שמומחים בעבודה עם סנפלינג ועוד.

מחיר – בדקו כי אתם מקבלים מחיר טוב לביצוע העבודה, אך ללא פשרה בנוגע לאיכות העבודה ומקצועיות העובדים.

לסיכום, חברת בסיס עבודות בגובה תספק לכם את אנשי המקצוע המיומנים והטובים ביותר לביצוע תיקונים מכול סוג. אנו עובדים עם הכלים והחומרים האיכותיים ביותר, ובכך מקנים שירות יוצא דופן ותיקון מקצועי!

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן