באיזה חומרים ניתן לעשות שימוש בצביעת חיצונית של מבנים?

לא כולם יודעים זאת – אבל מרבית המבנים, פרטיים או ציבוריים, בתים פרטיים או מבנים משותפים וכולי – צבועים בקירות הפנימיים שלהם בצבע קירות איכותי וייעודי. במרבית המקרים המבנים נצבעים גם בחלק הפנימי וגם בקירות החיצוניים. צביעת קירות נועדה לספק מקסימום איטום הדרוש למבנים. 

מדובר בצבעי איטום אשר מתאימים לקירות ולמבנים ומספקים הגנה מקסימלית מפני מפגעים חיצוניים. צביעת קירות מתרחשת בשלבים האחרונים של תהליך הבנייה והיא נועדה לחסום חום קיצוני, קור קיצוני, גשמים, מים, תהודה, לחות ורטיבות. 

אבל עם השנים וככל שהמבנה אשר בו אנו חיים או נמצאים, מתיישן – כך גם החומרים של הצבע או חומרי האיטום נחלשים. לכן חשוב לבצע צביעה חיצונית של מבנים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כדי לדעת באיזה חומרים ניתן לעשות שימוש בצביעה חיצונית של מבנים,  דרושים מומחים כמו של בסיס פתרונות בגובה, שהם גם אנשי מקצוע שיכולים לבצע צביעה מושלמת שתחזיק מעמד לאורך שנים. המומחים מספקים עבודות צביעה בגובה באמצעות ציוד הרמה בטיחותי וציוד סנפלינג ובזמן העבודה משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר עבור שמירה על מבנה איכותי. 

באיזה חומרים ניתן לעשות שימוש בצביעת חיצונית של מבנים

אבל באיזה חומרים משתמשים בצביעת מבנים? הנה כמה חומרים פופולריים:

כדי להבין באיזה חומרים מדובר, חשוב לדעת כי לפני שצובעים קירות יש לבחון אותם ולבדוק כי לא החלו נזילות שגורמות לקילופים של הקירות. במידה וכן, יש לטפל בנזילה באמצעות המומחים. במידה ולא, מבצעים אנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה, קילוף יסודי של הצבע הישן, תיקון סדקים, איטום קירות במקומות נחוצים ושאר פעולות שיאפשרו איכות בצביעה. לאחר מכן משתמשים המומחים בחומרים מיוחדים כמו בנדרול שנועד לקשר בין הקיר לצבע בו המומחים משתמשים. בין היתר נעשית מריחה של שפכטל שמתייבש ועובר ליטוש של אנשי המקצוע ומריחה נוספת של שכבת בנדרול. לבסוף עושים המומחים שימוש בצבע איכותי לצביעת קירות. 

צובעים קירות בגובה? השתמשו רק בצבעי איכות

חשוב לדעת שהמומחים שלנו משתמשים בצבעים טובים ואיכותיים. הצבעים בהם משתמשים המומחים שלנו הם צבעים ייעודיים בלבד שנועדו עבור קירות חיצוניים של מבנים מסוגים שונים. 

בחירת הצבע נעשית בשיתוף הלקוח, כך שאפשר לשדרג משמעותית את מראה המבנה. 

אנו בבסיס פתרונות בגובה משתמשים בצבעי איכות בלבד שמחזיקים מעמד זמן רב. 

בנוסף לצביעה אנו נספק במידה הצורך מגוון רחב של שירותים ועבודות שנעשות בגובה כמו איטום קירות חיצוניים, שיפוץ מבנים בגובה, תיקון מרזבים התקנת קונסטרוקציות ואלמנטים בגובה ושאר פעולות לתחזוקה של המבנה. 

אז זה הזמן לבחון את הקירות באמצעות אנשי המקצוע שלנו ולהבין מהי הדרך הנכונה ביותר לצבוע קירות ולהפוך את המבנה לעמיד נגד לחות, רטיבות, חום וקור וכזה שנחשב איכותי ונוח למגורים ואטרקטיבי. 

 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

צביעת בניין חיצוני

צביעת קירות חיצוניים

יש לא מעט בניינים שבעקבות נזקי מזג האוויר, בעיקר בעקבות גשמים חזקים, הצבע בקירות החיצוניים מתחלי להתקלף ולפעמים גם ליפול ממש מה שמחייב תיקון אחת

קרא עוד »
שיפוץ קירות חיצוניים

חידוש קירות חיצוניים

הקירות של המבנה שלנו חייבים להיות תקינים וכאלה שאין בהם סדקים, שכן סדקים בקירות עלולים להוביל עם הזמן לסדקים בבטון ומכאן להתפוררות המבנה – מה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן