מה צריך לדעת לפני התקנת מרזב?

תיקון מרזבים חיצוניים

המרזבים אשר נמצאים על גג המבנה, נמצאים שם לא בכדי: מרזב תקין וחדיש, מטרתו להוביל מים שהצטברו על גבי הגג – מטה אל מקומות ייעודים ובכך למנוע תקלות במבנה או (חלילה!) קריסה של הגג. גגות של מבנים ציבוריים או פרטיים – בארץ ובעולם – צוברים בכל חודש  ובעיקר בחודשים הקרים: מידות שונות של נוזלים (מי גשם, או כל נוזלים אחרים). לכן הם חייבים ניתוב המים מהגג הלאה לאזור ייעודי, זאת כדי למנוע קריסה של הגג/ היווצרות לחות ורטיבות מסוכנת, מה שיגרום נזק חמור למבנה. לכן בהינתן מרזב תקול, ישן, לא עובד או שבור – מומלץ לפנות אל 'בסיס עבודות בגובה', לביצוע התקנת מרזבים או תיקון מרזב חיצוני בגובה.

אז כיצד מתקינים מרזבים?

מרבית המרזבים שמותקנים על גבי מבנים ישנים, דורשים החלפה. בכך, מרזבים שנמצאים על המבנה יותר מעשר שנים חייבים להיבדק ויש להחליף אותם בעת הצורך. אנשי המקצוע שלנו יבצעו החלפה של מרזבים מתפוררים, חלודים, שבורים וכאלה שאינם תקינים. לפני התיקון וההחלפה יש לבחון את המבנה ולבדוק את האלמנטים שדורשים החלפה. לדוגמא: לעיתים יש להחליף רק חלק קטן במרזב, ולעיתים יש להתקין מרזב חדש. את הבדיקה מבצעים באמצעות שימוש במצלמה תרמית שבודקת את הצרכים של המבנה, גם מבחוץ וגם מבפנים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

סוגי מרזבים אפשריים

כאשר מבצעים החלפת מרזבים מומלץ לבחור את סוג החומר ממנו יהיה עשויים הצינורות והמחברים של המרזב החדש. כיום, רבים בוחרים עבור התקנה חיצונית מרזבים מפלסטיק שנחשבים זולים. עם זאת, אנו ממליצים  לשדרג  את הבחירה ולהתקין אלמנטים טובים יותר אשר יהיו עמידים מפני מזג האוויר. ע"פ המומחים שלנו, מומלץ לבחור מרזבים עשויים אלומיניום/ פח מגוולן, או כאלה שעשויים אבץ או נחושת. בחירת החומר שממנו יורכבו הצינורות שמובילים את המים מטה – חשובה ביותר! התייעצו עם המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' כדי לבחור בחומר הנכון והמתאים ביותר לתקציב שלכם ולצרכים של המבנה. 

ניתוב המים למקומות ייעודיים

כעת יש לשים לב כי ישנם שיפועים תקינים במבנה וכי נעשה ניתוב מים באופן נכון בו השיפועים מובילים את המים למקום ייעודי ויעיל. בשנים האחרונות, רבים בוחרים לנתב מים למחזור ולאחר מכן להשקיית הגינה או שימוש במים למטרות אחרות, ובכך קבלת חסכון משמעותי בעלויות. 

בחירת אנשי מקצוע מתאימים

חשוב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר להחלפת מרזבים בגובה, בעיקר בשל הרצון להנות ממבנה תקין לאורך זמן. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' יספקו אבחון של התקלות במבנה, הצעת מחיר נוחה ועבודה מקצועית ויעילה תוך מתן תשומת לב לתקנות הבטיחות בכל פעולה שאנו מבצעים! אז זה הזמן לשמר ולחדש את המבנה ובה בעת להתקין מרזב חדש תקין ויעיל.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן