מה הנזק שעלול להיגרם למבנה ישן?

עבודות בגובה

מבנים ישנים יכולים להיות חלק מהנוף שלנו וחלק חשוב מהסביבה שבה אנו חיים, בעיקר אם הם מטופחים/ משופצים/ עברו שימור או תיקון. מבנים ישנים שלא עברו תיקונים, שיפוצים או שימור – יהפכו במהרה לסכנה לציבור ורבים מהם יולידו נזקים שלא יאפשרו מגורים או עבודה בתוך המבנה. כדי להימנע ממצבים כאלה, חשוב לפנות אל המומחים של בסיס עבודות בגובה, זאת על מנת לתקן נזקים במבנים ישנים במקצועיות. אבל איזה נזקים יכולים להגרם למבנה עתיק או ישן? הנה כמה מקרים שכיחים:

בעיות באיטום

כל מבנה שנועד למגורים, לעבודה ואף לבעלי חיים – חייב להיות אטום. האיטום שעל גבי המבנה נועד לספק טמפרטורה מאוזנת, הגנה מפני גשם או שמש חזקה, כמו גם שהאיטום מספק הגנה מפני רעש ותהודה. מבנים ישנים גוררים פעמים רבות בעיות באיטום. איטום ישן או שלא חודש בכול שנה, חייב חידוש ותיקון. לכן יש לפנות למומחים שלנו על מנת לבצע איטום מבנה בצורה יעילה וחכמה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבנים נופלות ואריחים שדורשים השלמה

מרבית המבנים אשר עשויים אבן, זוכים לחיפוי אבנים ואריחים שמקנים את המראה המבוקש והאלגנטי. ובכול זאת, יש מקרים בהם האבנים נחלשות והאריחים דורשים השלמה. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מבצעים את ההשלמה או את התיקון הדרוש, תוך אבטחת אריחים/ אבנים וחיזוקם.  

צבע מתקלף

צבע קיר שהוברש על  מבנה יכול להתקלף בכול כמה שנים, זאת בשל פגעי מזג האוויר, במקרים של גשם או שמש חזקה, כמו גם בשל זיהום אוויר והתיישנות הצבע. אנו, מספקים צביעת קירות חיצוניים למבנים תוך התאמה מושלמת של הגוונים למבנה. 

שברים בבטון

למרות שבטון נחשב החומר החזק ביותר בתעשייה, גם חומר זה יכול להיסדק/ להישבר ולהתיישן. בטון שנפגע בשל תזוזות האדמה, פגעי מזג האוויר, שינויים במבנה וכדומה: חייב חידוש למען הבטיחות של מי שנמצא במבנה, כמו גם עבור מי שנמצא בסמוך לו. 

אינסטלציה פגומה ומרזבים ישנים

המרזבים שנמצאים על גג או בצידי הגג – תפקידם להוליך את מי הגשם והרטיבות מגג המבנה מטה אל מכלים או אל מקומות ייעודיים. כאשר המרזב תקול נשקפת סכנה לגג שעלול לצבור מים ולקרוס. במקרים כאלה יש לפנות אל המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' אשר מבצעים תיקון מרזבים/ התקנת מרזבים חדשים/ טיפול ותיקון אינסטלציה פגומה. 

לכלוך ולשלשות יונים

חשוב לדאוג לאסתטיקה של הבניין. מבנים מכול סוג נוטים לצבור לכלוך על גבי החלונות כגון: שומנים, אבק כבד וצואת יונים. כדי לטפל בבעיה: פנו אלינו ואנו נגיע אל המבנה ונבצע ניקוי בגובה בצורה יעילה ובטוחה. הניקיון שלנו יותיר את המבנה שמור ונקי לאורך זמן. 

אם המבנה שבו אתם גרים, עובדים או מנהלים: ישן ודורש שיפוץ – צרו עמנו קשר ואנו נגיע למקום, נבחן את האלמנטים שדורשים תיקון ונבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום בניין בסנפלינג

בניינים אשר נבנו לפני שנים רבות עוברים עם הזמן תהליכי בלאי טבעיים הנגרמים לרוב כתוצאה מנזקי מזג האוויר, נזילות של מים וכדומה. הדבר בא לידי

קרא עוד »
איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים

הקירות הפנימיים של המבנה בו אנו שוהים: חייבים להיות אטומים זאת כדי שנוכל לחיות בכל מרחב בשלווה בכיף וכדי שנוכל לשהות במקום חמים ונעים. כאשר

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן