053-3325272

טלפון

073-7407356

פקס

4dbasis@gmail.com

חיזוק אריחים בגובה

חיזוק אריחים בגובה

למה צריך חיזוק אבנים בגובה? עם השנים החולפות ונזקי מזג האוויר המשתנה חיפויי האבן ניזוקות ואבנים נסדקות, נשברות ואף נופלות בשלמותן מהגובה ולכך ערך בטיחותי רב בשל סכנת נפילתן על עוברי האורח, הדיירים, העובדים או הרכבים החונים ולכך נדרשת חיזוק אריחים בקירות החיצוניים בגובה. 

מעבר לסכנה הנשקפת עם נפילתן של אבני החיפוי, הקיר חשוף יותר לכניסת מי הגשמים אל תוך המבנה ועקב כך נגרמת רטיבות בקירות הפנימיים של המבנה ועקב חוסר טיפול מידי ומקצועי נוצרות פטריות ועובש בקירות (איטום קיר חיצוני) ועם הזמן יורדת איכות הקירות החיצוניים משמעותית והטיפול לאחר מכן מקיף יותר.

חיזוק אריחי שיש בגובה
חיזוק אבנים בגובה
מלבד הסכנה הנשקפת מנפילת אבני השיש, כשאבנים חסרות, איכות המבנה יורדת משמעותית ונגרם מראה לא אסתטי העלול להוריד את ערך הנכס ואף להרתיע קונים\שוכרים פוטנציאלים.
עבודה בגובה חיזוק אבנים בסנפלינג
חיזוק אריחים בגובה

איך מבצעים חיזוק אריחים בגובה? 

לפני שמתחילים לחזק את אריחי השיש מתבצעת סריקת אבנים בסכנת נפילה ע"י נקישה על כל אחד מהאריחים וסימונן חיזוק אבני השיש מתבצע באמצעות ברגים מנירוסטה אל חלד החודרים לאבן בכמה שלבים של קדיחות והרחבות עפ"י תו תקן לחיזוק אבנים בגובה על מנת לשמור על טיב האבן ועיגונה ברמה הבטוחה ביותר.

לאחר מכן להעלמת ראשי הברגים שעל גבי האבן נשתמש בטכניקה של פקקים המותאמים במיוחד, עשויים גם הם מאותו סוג וגוון האבן גך כך שבתום חיזוק האבנים לא נבחין בשינויים באבן ונשמור על מעטפת תקינה ואסתטית.

אולי יעניין אתכם גם:

חיזוקי אבן שיש בסנפלינג
חיזוק אבנים בגובה – חיזוק אריחים

התקשרו עכשיו לבסיס – עבודת גובה בסנפלינג לקבלת ייעוץ ומתן פתרונות רלוונטיים עבור חיזוק אבנים בגובה

נפגש בגובה

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on linkedin
פרסמו בלינקדאין
Share on pinterest
נעצו בפינטרסט
Share on whatsapp
שילחו בוואטספ
בסיס פתרונות גובה

בסיס פתרונות גובה

אנו מבצעים את כל סוגי העבודות בגובה. עבודות בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים, שיקום קירות, תיקונים, עבודות אינסטלציה וכו. כמו כן - אנו מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים. נשמח לתת לכם שירות!

Call Now Button053-3325272
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן