חיזוק אריחים במבנים

למה צריך לבצע חיזוק אבנים בגובה? וכיצד עושים זאת על הצד הטוב והבטוח ביותר? אם המבנה שלכם דורש שיפוץ חיצוני ושדרוג, בכל הנוגע למראה שלו – חשוב שתדעו יותר על חיזוק אריחים. זאת באמצעות המומחים של 'חברת בסיס – עבודות בגובה'.

עם השנים החולפות ונזקי מזג האוויר המשתנה – חיפויי האבן ניזוק והופך לרופף יותר בבניינים משותפים ובמבנים פרטיים. האבנים אשר מחפות על המבנה: נסדקות, נשברות ואף נופלות בשלמותן מהגובה. בשל כך, חשוב לשמור על הסביבה, על זהירות ועל שלמות המבנים.

מי שיבחר בחיזוק אריחים בגובה, יאפשר לנמצאים במבנה ומחוץ לו, סביבה בטוחה יותר וימנע סכנות.  כמו גם איומים של הריסת מבנים ישנים על ידי הרשויות. הפעולה, שנועדה לחזק את החיפוי, מקנה לרבים  ערך בטיחותי רב.

חיזוק וחיפוי מחודש: ישפרו מאד את אורח החיים במרחב. זאת בשל מניעת הסכנה של נפילת אבנים על עוברי האורח, על דיירים, על רכבים אשר חונים במקום, כמו גם על עובדים שנמצאים במרחב, בעלי חיים ובכלל – תגן על הסביבה.

מהם היתרונות של חיזוק אבנים בבניינים פרטיים או משותפים?

מי שיבצע חיזוק אריחים בקירות חיצוניים ובגובה, יוכל לצמצם סכנות של נפילת אבנים באופן משמעותי! נוסף לכך, (ומעבר לסכנה הנשקפת עם נפילתן של אבני החיפוי), קיר שאינו מושלם או תקין – חשוף יותר לכניסת מי הגשמים אל תוך המבנה. עקב כך נגרמת רטיבות בקירות הפנימיים של המבנה: מה שעלול לפגוע באיכות החיים במקום ולפגוע באופן משמעותי בערכו של הנכס.

מלבד זאת, עקב חוסר טיפול מידי ומקצועי נוצרות על הקירות פטריות ועובש, בזמן שהצטברות עובש על גבי הקירות – תדרוש עם השנים טיפול תכוף יותר, תוך ביצוע בנוסף לחיזוק אריחים, טיפול בקירות פנימיים שיהיה יקר ומסובך.

חשוב לדעת!

מלבד הסכנה הנשקפת מנפילת אבני השיש. כאשר ישנם אבנים חסרות, איכות המבנה יורדת משמעותית ונגרם מראה לא אסתטי העלול להוריד את ערך הנכס ואף להרתיע קונים או שוכרים פוטנציאלים.

איך מבצעים חיזוק אריחים בגובה? 

לפני שהמומחים של חברת 'בסיס – עבודות בגובה', מתחילים לחזק את אריחי השיש: מתבצעת סריקת אבנים בסכנת נפילה, על ידי נקישה על כל אחד מהאריחים וסימונן. חיזוק אבני השיש מתבצע באמצעות ברגים מנירוסטה אל חלד, החודרים לאבן בכמה שלבים של קדיחות והרחבות. הפעולה מתבצעת עפ"י תו תקן לחיזוק אבנים בגובה. זאת על מנת לשמור על טיב האבן ועיגונה ברמה הבטוחה ביותר.

לבסוף נעשה טיפול להעלמת ראשי הברגים שעל גבי האבן. בעת התהליך נשתמש בטכניקה של פקקים המותאמים לעבודה אשר עשויים גם הם מאותו סוג וגוון האבן. כך שבתום חיזוק האבנים לא נבחין בשינויים באבן ונשמור על מעטפת תקינה ואסתטית.

אז אם הבניין רעוע זקוק לשיפוץ וחיזוק אריחים  – זה הזמן לפנות אלינו לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית. המומחים שלנו: מאבחנים את מידת הנזקים, בוחרים עבור המבנה אריחים מתאימים, ומספקים תכנית מפורטת ויעילה, תוך הענקת הצעת מחיר נוחה.

אולי יעניין אתכם גם:

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

מתי הופך מבנה למסוכן?

מתי הופך מבנה למסוכן?

לא רבים יודעים זאת, אבל מבנים מסוכנים קיימים בכל רחבי הארץ ובכל רחבי העולם. זה נכון שבית או כל מבנה, נועד לתת מחסה לאנשים ולסביבה,

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן