5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

 

 

שיקום מבנים זה תהליך שדורש אנשי מקצוע, תקציב לא קטן ומספר לא מבוטל של ימים בהם יעשה השיפוץ. אתם כבעלי בניין או דיירים תצטרכו לפנות את המבנה או לחיות בצל שיפוצים שיערכו מספר ימים כזה או אחר. בנוסף לכך, שיקום מבנים יכול להתחיל מחידוש תשתיות או תיקון מרזבים ואיטום עד לצביעת מבנים, איטום סדקים, שבירת קירות, ניקוי חלונות בגובה, תיקון גגות, השלמת אריחים…והרשימה עוד ארוכה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כדי לבצע את מה שחשוב ולדעת מה דרוש כדי לשקם מבנה – אפשר לפנות למומחים של בסיס פתרונות בגובה, שיקום ואיטום מבנים. אבל מה היתרונות החשובים בביצוע שיקום מבנים? המומחים שלנו מסבירים:

שיפוץ כללי טוב יותר

כשאתם רוצים לבצע שיפוץ בנכס או במבנה חשוב לשקם אותו מהיסוד כי הרי צביעת מבנים שמיושמת על קירות סדוקים: לא תהיה יעילה ללא שיקום יסודי משום שתוך זמן קצר הקירות ידרשו צביעה מחדש בשל הסדקים. גם נזילות שלא תוקנו כהלכה יכולות להופיע על קירות שנצבעו לא מזמן. לכן חשוב לשקם מבנים לפני שמתחילים לבצע טיפולים קוסמטיים למבנה ובכך ליהנות משיפוץ כללי חזק עמיד טוב יותר שיאריך זמן. 

העלאת ערכו של הנכס

רבים אשר בוחרים להשקיע בתהליך כמו שיקום מבנים עושים זאת מתוך ידיעה שההשקעה תחזיר את עצמה בעתיד הקרוב ותספק תשואות כמו השכרת דירה במחיר גבוה יותר מאשר לפני השיפוצים, עד מכירת נכס בעלות גבוה יותר בשל השבחת נכס. שיקום מבנים מאפשר העלאת ערך הנכסים ובכך קבלת החזר על ההשקעה ותשואות גבוהות לאורך שנים!

מבנה נעים למגורים

יתרון בולט וחשוב הוא היכולת לגור במבנה נעים למגורים. כשתם או בני המשפחה שלכם גרים בדירה או בבית נעים למראה, צבוע, כזה שאין בו נזילות, אטום נגד רוק חום ותהודה, עם מרצפות נקיות, אינסטלציה עובדת, ללא עובש בקירות או כל תקלה אחרת – איכות החיים שלכם משתנה לטובה ובאופן משמעותי! כך כיף בכול יום להתעורר במבנה כה נעים ונוח למגורים.

חסכון משמעותי בהוצאות עתידיות

מי שישקם מוקדם את המבנה שלו יוכל לחסוך כסף בשלבים מאוחרים יותר. מבנים שלא עוברים שיקום מפתחים יותר ויותר בעיות, מה שעלול להוביל לצורך בשיפוץ הרבה יותר יקר, ובמקרים מסיימים גם הריסת מבנה והצורך בהקמת מבנה חדש. לכן כדאי להתעורר ולשפץ כשהנזק עדיין אינו גדול. 

משיכה של יותר שוכרים למבנה

באמצעות מבנה משופץ שנראה חדיש ויש בו את כל התשתיות הדרושות והן תקינות ועובדות – אפשר למצוא יותר דיירים למבנה החל משוכרים עד רוכשים של דירות. מי שיש לו מבנים ונכסים יודע ששיקום מבנה ישן או כזה שדורש שיקום נקודתי או כללי: יוליד יותר ויותר רווחים ויותר ביקוש למגורים או קיום עסקים במבנה. בחרו במומחים של בסיס פתרונות בגובה כדי לקבל את השירות הטוב ביותר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן