שיקום מבנים ישנים – כיצד עושים את זה?

שיקום ואיטום מבנים

בארץ ובעולם, יש לא מעט מבנים ישנים שזקוקים לשיקום מבנים. למעשה מדובר במבנים אשר קיימים כבר עשרות שנים וכעת חייבים להיות חזקים ובטוחים גם למען שמירה על סביבת המגורים וגם למען הסביבה החיצונית של המבנה. 

כיום יש את מי שרוצה לבצע שיקום מבנים ישנים למען השבחת הנכס והעלאת הערך שלו, ויש מי שצריך לשקם מבנה ישן בשל הוראה של הרשויות או רצון לחיות חיים איכותיים יותר. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

חשוב לדעת כי במידה ולא מבצעים את התהליך הדרוש – יתכן כי הרשויות יוציאו צו הריסה למבנה או שהמבנה יאבד את ערכו ויהווה סכנה לסביבה. 

אז כיצד משקמים מבנים ישנים? המומחים של בסיס עבודות בגובה מסבירים:

כדי להתחיל בתהליך חשוב לאבחן אותו על ידי אנשי המקצוע המומחים של בסיס עבודות בגובה. אנשי המקצוע שלנו יבצעו עבורכם אבחון מבנה על ידי סריקת הכתלים, בחינת התשתיות, עלייה לגובה ולגג של המבנה, כמו גם בדיקת מרזבים, בדיקת אלמנטים שדורשים איטום גגות וסקירה מקצועית של המבנה. 

לאחר מכן יגישו לכם המומחים שלנו דוח מסודר וברור כדי שתוכלו לדעת מה חשוב לשקם ומה נדרש לטיפול באופן בהול ומה נחשב זניח יותר וניתן לוותר עליו על מנת לחסוך עלויות.

לאחר האבחון והייעוץ שלנו יוכלו לקבל בעלי המבנה מידע חשוב אודות התהליך שיתבצע במבנה. בין היתר יספקו המומחים שלנו הצעת מחיר ותוכנית שיקום מבנים ישנים. הצעת המחיר תכלול בדרך כלל גם את ימי העבודה ושעות העבודה, גם את החומרים ושאר אביזרים ואלמנטים הדרושים עבור שיקום מבנים ישנים.

כעת מתבצעת העבודה בפועל. עבודה כזאת יש לתכנן בקפידה ולבצע אותה רק כאשר הסביבה בטוחה!. המומחים שלנו יבצעו את כל ההכנות הנדרשות – גם מבחינת תמיכה במבנה ובקירות החיצוניים, וגם מבחינת הכנת התשתיות לעבודה/ הוצאת תשתיות ישנות ושאר הכנות שיש לבצע לפני עבודת שיקום. 

המומחים שלנו מבצעים עבודות בגובה זמן רב עם ניסיון ומיומנות: לכן הם יכינו את כל הכלים והאלמנטים הנדרשים לעבודה מסוג זה, כמו סלי הרמה, פיגומים, מנופים חומרים וכלי עבודה מתאימים לשטח וכולי. 

העבודה בפועל נעשה באמצעות האלמנטים הדרושים כמו כלים וחומרי איטום, או מרזבים חדשים וצינורות שיש להתקין/ מחברים כבלים וכל מה שדרוש לשיקום המבנה. בין היתר חומרי איטום צבעים ושאר אלמנטים דרושים יעזור לאטום את המבנה נגד לחות, חום, קור ורטיבות.

כדי לדעת יותר ולהתייעץ אודות שיקום מבנים ישנים :כדאי לפנות אל אנשי המקצוע של בסיס עבודות בגובה, לתאם פגישה, לקבל דוח והצעת מחיר ובכך להתחיל בעבודת השיקום לו זקוק המבנה או הנכס שבבעלותכם.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיפוץ בסנפלינג

מחפשים חברה מקצועית לביצוע עבודות שיפוץ בסנפלינג? לא יכולתם ״ליפול״ על מקום יותר מדויק מכאן.  פעמים רבות, בניין זקוק לשיפוץ מכל מיני סיבות: יכול להיות

קרא עוד »
איטום קירות חיצונים

איטום מבנים

אם אתם נכנסים לבית חדש, בונים דירה או משפצים מבנה קיים – אתם בוודאי עסוקים בלא מעט תיאומים וסידורים, בעוד שבעת התהליך, יש לקבל לא

קרא עוד »
איטום קירות חיצוניים מחיר

איטום קירות בסנפלינג

  אחת הפעולות הכי חשובות בכל מבנה היא האיטום שלו. תהליך של איטום מתבצע הן בקירות הפנימיים, הן בקירות החיצוניים והן בגג. רוצה מידע נוסף

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן