בסיס עבודות גובה

שיקום מבנים ישנים – כיצד עושים את זה?

שיקום ואיטום מבנים

בארץ ובעולם, יש לא מעט מבנים ישנים שזקוקים לשיקום מבנים. למעשה מדובר במבנים אשר קיימים כבר עשרות שנים וכעת חייבים להיות חזקים ובטוחים גם למען שמירה על סביבת המגורים וגם למען הסביבה החיצונית של המבנה. 

כיום יש את מי שרוצה לבצע שיקום מבנים ישנים למען השבחת הנכס והעלאת הערך שלו, ויש מי שצריך לשקם מבנה ישן בשל הוראה של הרשויות או רצון לחיות חיים איכותיים יותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

חשוב לדעת כי במידה ולא מבצעים את התהליך הדרוש – יתכן כי הרשויות יוציאו צו הריסה למבנה או שהמבנה יאבד את ערכו ויהווה סכנה לסביבה. 

אז כיצד משקמים מבנים ישנים? המומחים של בסיס עבודות בגובה מסבירים:

כדי להתחיל בתהליך חשוב לאבחן אותו על ידי אנשי המקצוע המומחים של בסיס עבודות בגובה. אנשי המקצוע שלנו יבצעו עבורכם אבחון מבנה על ידי סריקת הכתלים, בחינת התשתיות, עלייה לגובה ולגג של המבנה, כמו גם בדיקת מרזבים, בדיקת אלמנטים שדורשים איטום גגות וסקירה מקצועית של המבנה. 

לאחר מכן יגישו לכם המומחים שלנו דוח מסודר וברור כדי שתוכלו לדעת מה חשוב לשקם ומה נדרש לטיפול באופן בהול ומה נחשב זניח יותר וניתן לוותר עליו על מנת לחסוך עלויות.

לאחר האבחון והייעוץ שלנו יוכלו לקבל בעלי המבנה מידע חשוב אודות התהליך שיתבצע במבנה. בין היתר יספקו המומחים שלנו הצעת מחיר ותוכנית שיקום מבנים ישנים. הצעת המחיר תכלול בדרך כלל גם את ימי העבודה ושעות העבודה, גם את החומרים ושאר אביזרים ואלמנטים הדרושים עבור שיקום מבנים ישנים.

כעת מתבצעת העבודה בפועל. עבודה כזאת יש לתכנן בקפידה ולבצע אותה רק כאשר הסביבה בטוחה!. המומחים שלנו יבצעו את כל ההכנות הנדרשות – גם מבחינת תמיכה במבנה ובקירות החיצוניים, וגם מבחינת הכנת התשתיות לעבודה/ הוצאת תשתיות ישנות ושאר הכנות שיש לבצע לפני עבודת שיקום. 

המומחים שלנו מבצעים עבודות בגובה זמן רב עם ניסיון ומיומנות: לכן הם יכינו את כל הכלים והאלמנטים הנדרשים לעבודה מסוג זה, כמו סלי הרמה, פיגומים, מנופים חומרים וכלי עבודה מתאימים לשטח וכולי. 

העבודה בפועל נעשה באמצעות האלמנטים הדרושים כמו כלים וחומרי איטום, או מרזבים חדשים וצינורות שיש להתקין/ מחברים כבלים וכל מה שדרוש לשיקום המבנה. בין היתר חומרי איטום צבעים ושאר אלמנטים דרושים יעזור לאטום את המבנה נגד לחות, חום, קור ורטיבות.

כדי לדעת יותר ולהתייעץ אודות שיקום מבנים ישנים :כדאי לפנות אל אנשי המקצוע של בסיס עבודות בגובה, לתאם פגישה, לקבל דוח והצעת מחיר ובכך להתחיל בעבודת השיקום לו זקוק המבנה או הנכס שבבעלותכם.

שיקום ואיטום מבנים

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

אפשר לפנות אלינו דרך דף צור קשר באתר שלנו. פשוט לחצו כאן ומלאו את הטופס המתאים. אנחנו מצפים לשמוע מכם ונשתדל להשיב לכם בהקדם האפשרי. תודה רבה על הפנייה!

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

עבודה בגובה

עבודה בגובה

עבודות גובה כוללות מגוון סוגים של עבודות, כמו למשל: איטום קירות חיצוניים, איטום מבנים, עבודות גמר ושיפוצים, שיקום בטון, ניקוי

קרא עוד »

תפריט נגישות

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן