ניקוי חלונות בגובה לגורדי שחקים

ניקוי חלונות של גורדי שחקים

גורדי שחקים הם מבנים גבוהים ומרשימים שנמצאים בדרך כלל במרכזים של ערים גדולות. הבניינים הגבוהים משמשים למגורים וחלקם הגדול משמש עסקים, משרדים, חנויות, מסעדות וכולי. כדי שהבניין שבו אתם נמצאים ועובדים יראה טוב מכל זווית: דרוש ניקוי חלונות בגובה – פעולה שעוזרת להבריק את החלונות, לשמור עליהם נקיים לאורך זמן ולספק נוף מהמם עבור מי שנמצא בבניין. אבל מתי זה דרוש וכמה זה יעלה לכם? המומחים של בסיס פתרונות בגובה- עונים.

בניין גבוה שיש לו חלונות מזכוכית או מכול חומר אחר נוטה לצבור יותר אבק ולכלכוך מאשר מבנים נמוכים או סטנדרטיים. הסיבה לכך טמונה ביותר אבק וזיהום אוויר שנמצאים באוויר ונדבקים לחלונות או נכנסים לתוך המבנה, כמו גם שניקוי חלונות בגובה לא ניתן לבצע ללא סיוע של אנשי מקצוע מומחים. אנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה מבצעים את הפעולה על הצד הטוב והמקצועי ביותר תוך שימוש בכל האמצעים לעבודה בטוחה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

איך מנקים חלונות בגורד שחקים?

נתחיל מזה שאף פעם, אבל אף פעם אין לנקות לבד את החלון! לא מבפנים ולא מבחוץ. אל תעלו על סולמות, אל תניחו פיגומים ובטח שלא תתלו מהחלון החוצה כדי לנקות אותו! הדבר יגמר ב99 אחוזים מהמקרים באסון. לכן עדיף שתשאירו חלון מטונף ולא תעשו זאת לבד. הפתרון הוא כמובן שימוש באנשי מקצוע מומחים בעבודה בגובה. מומחים בתחום ידעו כיצד לבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר.

שלבים בעבודה – המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים את העבודה על פי כמה שלבים:

  • אבחון – המומחים בעבודה בגובה מבצעים הכרות עם המבנה ועם הצרכים שלו תוך מתן הצעת מחיר הוגנת לבעלים או לשוכרים. 
  • תכנון – כעת המומחים יבצעו תכנון שלבי העבודה, תכנון לוחות זמנים והגעה להסכם קבוע עם הלקוחות לגבי תדירות העבודה והשעות בה היא תתבצע. 
  • הכנות וביצוע בפועל – אנשי המקצוע שלנו מכינים את כל הדרוש עבור הפרויקט החל מהכנת כלי עבודה מתאימים כמו חומרי ניקוי, מגבים, מכונות שטיפה בלחץ מים, מגבות מיוחדות וכולי עד הכנת אמצעי בטיחות ועבודה כמו רתמות, מנופים, סלי הרמה, ביגוד מתאים לעבודה בגובה, אמצעי בטיחות מתאימים וכו'. 
  • הגנה וניקיון לאורך זמן – כעת מבצעים המומחים הברקה של החלונות ושמירה על חלונות נקיים בגובה בעיקר כשמדובר בגורדי שחקים. המטרה לאפשר שכבות ציפוי והגנה לחלונות למניעת הצטברות אבק, שומן וכתמים. 
  • תיאום מחודש – כעת לאחר שהלקוח מרוצה, אנו נתכנן ונקבע את זמן ההגעה הבאים שלנו כאשר ההמלצה היא לבצע ניקיון כזה פעם בחודש או פעם בשלושה חודשים. 

 

זקוקים להצעת מחיר נוחה עבור ניקוי חלונות בגובה לגורדי שחקים? פנו אלינו והמומחים שלנו יחזרו אליכם עם הצעה איכותית ומשתלמת.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן