בסיס עבודות גובה

ניקוי חלונות בגובה לגורדי שחקים

ניקוי חלונות של גורדי שחקים

גורדי שחקים הם מבנים גבוהים ומרשימים שנמצאים בדרך כלל במרכזים של ערים גדולות. הבניינים הגבוהים משמשים למגורים וחלקם הגדול משמש עסקים, משרדים, חנויות, מסעדות וכולי. כדי שהבניין שבו אתם נמצאים ועובדים יראה טוב מכל זווית: דרוש ניקוי חלונות בגובה – פעולה שעוזרת להבריק את החלונות, לשמור עליהם נקיים לאורך זמן ולספק נוף מהמם עבור מי שנמצא בבניין. אבל מתי זה דרוש וכמה זה יעלה לכם? המומחים של בסיס פתרונות בגובה- עונים.

בניין גבוה שיש לו חלונות מזכוכית או מכול חומר אחר נוטה לצבור יותר אבק ולכלכוך מאשר מבנים נמוכים או סטנדרטיים. הסיבה לכך טמונה ביותר אבק וזיהום אוויר שנמצאים באוויר ונדבקים לחלונות או נכנסים לתוך המבנה, כמו גם שניקוי חלונות גבוהים לא ניתן לבצע ללא סיוע של אנשי מקצוע מומחים. אנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה מבצעים את הפעולה על הצד הטוב והמקצועי ביותר תוך שימוש בכל האמצעים לעבודה בטוחה. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

איך מנקים חלונות בגורד שחקים?

נתחיל מזה שאף פעם, אבל אף פעם אין לנקות לבד את החלון! לא מבפנים ולא מבחוץ. אל תעלו על סולמות, אל תניחו פיגומים ובטח שלא תתלו מהחלון החוצה כדי לנקות אותו! הדבר יגמר ב99 אחוזים מהמקרים באסון. לכן עדיף שתשאירו חלון מטונף ולא תעשו זאת לבד. הפתרון הוא כמובן שימוש באנשי מקצוע מומחים בעבודה בגובה. מומחים בתחום ידעו כיצד לבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר.

שלבים בעבודה – המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים את העבודה על פי כמה שלבים:

  • אבחון – המומחים בעבודה בגובה מבצעים הכרות עם המבנה ועם הצרכים שלו תוך מתן הצעת מחיר הוגנת לבעלים או לשוכרים. 
  • תכנון – כעת המומחים יבצעו תכנון שלבי העבודה, תכנון לוחות זמנים והגעה להסכם קבוע עם הלקוחות לגבי תדירות העבודה והשעות בה היא תתבצע. 
  • הכנות וביצוע בפועל – אנשי המקצוע שלנו מכינים את כל הדרוש עבור הפרויקט החל מהכנת כלי עבודה מתאימים כמו חומרי ניקוי, מגבים, מכונות שטיפה בלחץ מים, מגבות מיוחדות וכולי עד הכנת אמצעי בטיחות ועבודה כמו רתמות, מנופים, סלי הרמה, ביגוד מתאים לעבודה בגובה, אמצעי בטיחות מתאימים וכו'. 
  • הגנה וניקיון לאורך זמן – כעת מבצעים המומחים הברקה של החלונות ושמירה על חלונות נקיים בגובה בעיקר כשמדובר בגורדי שחקים. המטרה לאפשר שכבות ציפוי והגנה לחלונות למניעת הצטברות אבק, שומן וכתמים. 
  • תיאום מחודש – כעת לאחר שהלקוח מרוצה, אנו נתכנן ונקבע את זמן ההגעה הבאים שלנו כאשר ההמלצה היא לבצע ניקיון כזה פעם בחודש או פעם בשלושה חודשים. 

זקוקים להצעת מחיר נוחה עבור ניקוי חלונות בגובה לגורדי שחקים? פנו אלינו והמומחים שלנו יחזרו אליכם עם הצעה איכותית ומשתלמת.

ניקוי חלונות של גורדי שחקים

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן