באיזה שלב כדאי לפנות לחיזוק אריחים בגובה?

חיזוק אריחים בגובה היא פעולה שמבצעים כאשר רוצים להאריך את חיי המבנה. חיזוק אריחים נעשה כשרוצים למנוע נפילה של אריחים מהגובה אל הקרקע או חלילה על אדם או בעל חיים ורבים בוחרים לבצע אותה כאשר רוצים לצפות את המבנה, לשמר ולאטום אותו ובכלל כשרוצים לעלות את ערכו של הנכס ולחיות חיים במבנה תקין ואיכותי. 

אם אתם רוצים לבצע את הפעולה במבנה ציבורי, בבית פרטי, בבניין משותף, במוסד ציבורי, בית עסק או בכול מרחב אחר  – חשוב שתדעו אם הפעולה מתאימה למבנה או לא. 

אז מתי כדאי לפנות אל המומחים של בסיס פתרונות בגובה לחידוש אריחים?

בתחילה חשוב לדעת שתמיד אפשר לפנות אל המומחים שלנו כדי להתייעץ ולקבל חוות דעת, גם כשאין מושג בבנייה או אין ידע קודם או תשובות ברורות לגבי מצב המבנה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

בכול מקרה כדאי תמיד לאבחן את המבנה על ידי המומחים של בסיס פתרונות בגובה ולקבל חוות דעת שקופה וכנה. 

המומחים שלנו יסייעו לכם להבין האם חיזוק אריחים בגובה כדאי על פי פרמטרים שונים כמו גיל המבנה, מצב האריחים, סוג האריחים, עלויות וכולי. 

אנו נוכל לבדוק האם הפעולה כדאית או שיש פעולה אחרת שאפשר לבצע. 

המומחים שלנו יוכלו לומר לכם מה משתלם לעשות ומה לא, הם יגיעו למבנה יבדקו את הנכס, ייעצו לכם בנוגע לדרכים השונות שאפשר לשפץ אותו ויעזרו לכם לקבל החלטות נכונות כלכלית בנוגע לעתיד המבנה. 

באיזה שלב כדאי לפנות לחיזוק אריחים בגובה

מתי כדאי לבצע חיזוק אריחים בגובה?

יש מקרים בהם כדאי לבצע חיזוק אריחים בגובה כמו למשל כאשר המבנה לא ישן מידי, או כשרוב האריחים נמצאים במקומם,  כאשר האריחים הם מסוג איכותי וכדאי לשמור עליהם ובמקרים שהמצב הכללי של המבנה נחשב טוב. 

לעומת זאת יש מקרים בהם לא כדאי לבצע חיזוק אריחים בגובה, כמו למשל במקרים בהם המבנה מיועד להריסה, כאשר האריחים לא מספקים את האיטום הדרוש מהם ויש להחליפם באריחים חדשים שכן מספקים איטום קירות, או שכדאי למצוא חדשים. 

יש מקרים בהם ביצוע העבודה לא משתלם, כמו למשל במקרים של בניין שנועד לשימור או להתחדשות עירונית או בבתים ישנים מאוד. 

פעולה כזאת תהיה פחות כדאית במקרים בהם האריחים מאוד נדירים ולא ניתן להשיג משהו דומה. אם תרצו לשמור על הייחודיות של המבנה, תצטרכו לפנות אל מומחים בשחזור אריחים או קירות ישנים. 

בכל מקרה, כדי לדעת יותר חשוב להתייעץ עם המומחים של בסיס פתרונות בגובה וכך לשדרג את מראה המבנה, לחזק את האיטום, למנוע נשירה של אריחים  בעתיד, לחזק את הקירות החיצוניים והפנימיים ולחיות בצורה הרבה יותר איכותית ונכונה. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים גגות מרוצפים הם כאלה שנבנו עליהם אריחים למטרות שונות. ברוב המקרים גג עם מרצפות נועד לשימוש כמרפסת גדולה או כמרחב נוסף כמו

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן