בסיס עבודות גובה

באילו מקרים ניתן לדעת שלא ניתן לבצע שיקום מבנים?

שיקום מבנים ישנים הוא תהליך שמתבצע על מנת להשביח נכס, או לבצע השבחה של מבנה. המטרה בפעולה כזאת היא בעיקר לאפשר איכות חיים ומגורים במרחב, ולהפוך מבנים להרבה יותר חזקים ועמידים על ידי פעולות בנייה ותחזוקה אותן מבצעים במומחים ועל ידי ניסיון ושימוש בחומרים הנכונים ביותר לביצוע שיקום וחיזוק מבנים כמו בתים פרטיים, מבנים משותפים, מוסדות ועסקים כמו גם מבנים ציבוריים. 

שיקום מבנים היא למעשה פעולה המתבצעת על ידי המומחים של בסיס פתרונות בגובה והיא נעשית בעיקר על מבנים מסוימים שעדיין עומדים על תילם ויש להם פוטנציאל להראות הרבה יותר טוב לאחר השיפוצים. 

מתי הופך מבנה למסוכן?כיום יש לא מעט אנשים שרוצים לבצע שיקום מבנים ולעשות  זאת באמצעות הפעולות הבאות: 

איטום חריצים בין אריחים, שיקום קירות חיצוניים ופנימיים, שיקום בטון, תיקו או החלפת אינסטלציה בגובה ושאר פעולות שהופכות את המבנה להרבה יותר חזק יציב ואיכותי.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

 המומחים של בסיס פתרונות מבצעים את כל הפעולות שציינו והם יכולים לייעץ לכם לגבי מקרים שכדאי לבצע שיקום מבנים ולגבי מקרים שלא כדאי לעשות זאת. 

ואכן יש לא מעט מקרים בהם לא כדאי לבצע פעולות כמו שיקום מבנים, כמו למשל במקרים של שימור מבנים בהם המבנה נהרס לגמרי ונבנה מחדש, זאת בעיקר כאשר רוצים לשחזר מבנה ולספק לו את המראה שהיה בו בעבר ואת האלמנטים שהיו קיימים בו בזמן הקמת המדינה, תוך שימור מבנה עבור שחזור ההיסטוריה של מדינה. במקרים כאלו הורסים את המבנה לגמרי ובונים אותו מחדש עם אלמנטים שהיו קיימים בו שנלקחו ממנו ושולבו מחדש במבנה. 

גם במקרים של התחדשות עירונית לא תמיד מבצעים שיקום של אריחים או בטון של חריצים או קירות, ולא בונים דירות חדשות או קירות ותוספות על מבנה קיים. כיום יותר ויותר קבלנים ויזמים אשר בוחרים דווקא להרוס את המבנה ולבנות עליו מבנה חדש תוך יצירת בניין דירות הרבה יותר חדיש ויותר נוח למגורים, כמו שאמור להראות ולהיות מבנה בהתחדשות עירונית. יש מקרים ששיקום מבנים לא ישתלם לבעל הנכס והוא יעדיף להרוס אותו לחלוטין ולהקים בית חדש על הקרקע הקיימת או למכור את הקרקע לאדם אחר או למדינה. 

לסיכום, שיקום מבנים נועד למקרים בהם המבנה מספיק חדש ויציב ומספיק חזק כדי לעמוד בכל הפעולות שציינו ובמקרים ששווה לבצע שיקום כזה. אם נראה לכם שהמבנה שלכם עומד בסטנדרטים או שאתם זקוקים לייעוץ בנושא – זה הזמן להתייעץ עם המומחים של בסיס פתרונות בגובה ולעשות את הפעולה על הצד הטוב ביותר.

איך קובעים אם מבנה מיועד לשיקום?

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

שיפוצים בגובה בסנפלינג

שיפוץ בסנפלינג

מחפשים חברה מקצועית לביצוע עבודות שיפוץ בסנפלינג? לא יכולתם ״ליפול״ על מקום יותר מדויק מכאן.  פעמים רבות, בניין זקוק לשיפוץ

קרא עוד »
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן