באילו מקרים ניתן לדעת שלא ניתן לבצע שיקום מבנים?

שיקום מבנים ישנים הוא תהליך שמתבצע על מנת להשביח נכס, או לבצע השבחה של מבנה. המטרה בפעולה כזאת היא בעיקר לאפשר איכות חיים ומגורים במרחב, ולהפוך מבנים להרבה יותר חזקים ועמידים על ידי פעולות בנייה ותחזוקה אותן מבצעים במומחים ועל ידי ניסיון ושימוש בחומרים הנכונים ביותר לביצוע שיקום וחיזוק מבנים כמו בתים פרטיים, מבנים משותפים, מוסדות ועסקים כמו גם מבנים ציבוריים. 

שיקום מבנים היא למעשה פעולה המתבצעת על ידי המומחים של בסיס פתרונות בגובה והיא נעשית בעיקר על מבנים מסוימים שעדיין עומדים על תילם ויש להם פוטנציאל להראות הרבה יותר טוב לאחר השיפוצים. 

כיום יש לא מעט אנשים שרוצים לבצע שיקום מבנים ולעשות  זאת באמצעות הפעולות הבאות: 

איטום חריצים בין אריחים, שיקום קירות חיצוניים ופנימיים, שיקום בטון, תיקו או החלפת אינסטלציה בגובה ושאר פעולות שהופכות את המבנה להרבה יותר חזק יציב ואיכותי.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

 המומחים של בסיס פתרונות מבצעים את כל הפעולות שציינו והם יכולים לייעץ לכם לגבי מקרים שכדאי לבצע שיקום מבנים ולגבי מקרים שלא כדאי לעשות זאת. 

ואכן יש לא מעט מקרים בהם לא כדאי לבצע פעולות כמו שיקום מבנים, כמו למשל במקרים של שימור מבנים בהם המבנה נהרס לגמרי ונבנה מחדש, זאת בעיקר כאשר רוצים לשחזר מבנה ולספק לו את המראה שהיה בו בעבר ואת האלמנטים שהיו קיימים בו בזמן הקמת המדינה, תוך שימור מבנה עבור שחזור ההיסטוריה של מדינה. במקרים כאלו הורסים את המבנה לגמרי ובונים אותו מחדש עם אלמנטים שהיו קיימים בו שנלקחו ממנו ושולבו מחדש במבנה. 

גם במקרים של התחדשות עירונית לא תמיד מבצעים שיקום של אריחים או בטון של חריצים או קירות, ולא בונים דירות חדשות או קירות ותוספות על מבנה קיים. כיום יותר ויותר קבלנים ויזמים אשר בוחרים דווקא להרוס את המבנה ולבנות עליו מבנה חדש תוך יצירת בניין דירות הרבה יותר חדיש ויותר נוח למגורים, כמו שאמור להראות ולהיות מבנה בהתחדשות עירונית. יש מקרים ששיקום מבנים לא ישתלם לבעל הנכס והוא יעדיף להרוס אותו לחלוטין ולהקים בית חדש על הקרקע הקיימת או למכור את הקרקע לאדם אחר או למדינה. 

לסיכום, שיקום מבנים נועד למקרים בהם המבנה מספיק חדש ויציב ומספיק חזק כדי לעמוד בכל הפעולות שציינו ובמקרים ששווה לבצע שיקום כזה. אם נראה לכם שהמבנה שלכם עומד בסטנדרטים או שאתם זקוקים לייעוץ בנושא – זה הזמן להתייעץ עם המומחים של בסיס פתרונות בגובה ולעשות את הפעולה על הצד הטוב ביותר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן