כשלים נפוצים בהתקנת מרזבים חיצוניים

מרזבים חיצוניים הם מרכיב חשוב וחיוני בתשתיות במים, כאשר מדובר בצינורות עשויי אלומיניום (בדרך כלל) או חומרי קשיחים שנועדו להניע את המים מהגג מטה אל מקום ייעודי. המים ינועו לעיתים לגינה או למחזור, יש את מי שיבחר להשקות גינה עם המים ויש את מי שפשוט ירצה שהגג תמיד יישאר מוגן מפני מים, כמו גם שהמבנה יהיה מוגן מרטיבות נזילות ההכבדה בשל הצטברות מים וכולי. אבל התפקיד המרכזי של המרזב הוא להוליך אלמנטים מהגג מטה והלאה כדי שלא יפגעו במבנה ובכך יגרמו לכשלים. 

הנה מספר כשלים נפוצים במרזבים: 

  • הצטברות של עלים ולכלוך – לעיתים לא רק מים מצטברים על הגגות אלא גם עלים שנושרים מעצים, שקיות שעפות ברוח, אבק כבד ושאר אלמנטים שעלולים לחסום את המרזב. במקרים כאלה חשוב לבדוק מידי פעם שאין חסימות בצינורות. חסימה של מרזב על ידי עלים עלולה לגרום לנזקים חמורים למבנה סתימות ונזילות. 
  • צינורות תקולים – כפי שציינו מרזב בנוי ממסילות שהן סוג של צינורות שמובילות מים מטה מן הגג. במקרה והצינורות האל התקולים עלולים להתחרש נזקים למבנה כמו רטיבות ובעיות באיטום, כניסה של מים למבנה וכולי. 
  • דליפה של מים – דליפות מים מהמרזב יכולות להוליד נזקים חמורים לתשתיות ולגג. כשמים אינם מנותבים לייעוד המתאים עלולים להתרחש נזקים כמו תקלות באיטום, נזילות מים אל הקירות החיצוניים והפנימיים, עלייה של תשתיות חשמל ומים מעל פני השטח וכולי. 

אבל מה עושים כשיש כשלים בתשתיות כמו במרזבים?

 במקרים שאתם מגלים בעיות רטיבות, כשיש לחות בקירות, כאשר מצטברים עלים במרזבים והמים נותרים על הגג – יש לפעול כמה שיותר מהר על מנת לתקן את התקלה. המומחים של בסיס עבודות בגובה מספקים אבחון של התשתיות, מבצעים בדיקת מרזבים, מסייעים לאתר נזילות ואת מקור המים, המומחים שלנו יבצעו בדיקת רטיבות ויבדקו באמצעות ציוד מתקדם כמו מצלמות, סטטוסקופ, סבים אופטיים מצלמות נחש ושאר ציוד אשר נועד לאיתור נזילות מים ותקלות. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

בדיקה ישירה של המרזבים למשל, תספק פתרון מהיר ויעיל תוך שהמומחים יחליפו מרזבים, יבצעו תיקון בצינורות קיימים, יבצעו החלפת תשתיות בעת הצורך, איטום גגות וקירות חיצוניים, איתור נזילות ותיקון נזילות מים, טיפול בשיפועים של המרזב, השלמת חלקים של מסילות, ניתוב מים ולכלוך אל מקומות ייעודיים וכולי. כדי לטפל כמה שיותר מהר בבעיה, יש לפנות למומחים של basis  עבודות בגובה ואנו נספק ייעוץ, אבחון, הצעה מחיר נוחה, ותוכנית עבודה יעילה ובטוחה לתיקון כשלים נפוצים במרזבים

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים בראשון לציון

שיקום מבנים בראשון לציון

ראשון לציון הפכה בעשור האחרון לאחת הערים התוססות והאטרקטיביות בישראל. מדובר בעיר גדולה שיש בה מבנים ישנים וחדשים, בתים פרטיים או מגדלים משותפים, בראשון יש

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן