איטום מרפסות וגגות מרוצפים

 

איטום מרפסות וגגות מרוצפים

הגגות והמרפסות שלנו הם החלקים בבית שנותרים חשופים למזג האוויר. גשם שיורד על הגגות, מים ולחות, עלים ובוץ, אבק וחול – כל האלמנטים האלה עלולים להגיע  למרפסת ולגג שלנו להכביד על המבנה ואף לגרום נזקים במידה ואין איטום תקין במבנה. אבל מתי איטום יכול להינזק וכיצד מגנים על החלקים החיצוניים של הבית? כל הפרטים מהמומחים שלנו, בהמשך.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

הגגות אשר המבנה שלנו נועדו להגן עלינו מפני גשם, חום וקור, לחות, רטיבות, אבק ושאר מפגעים. מבנה מגורים ללא גג הוא כזה שאי אפשר להתקיים בו. לכן חשוב תמיד לשמור על גג תקין ואטום. מרפסות לעומת הגג הם סוג של מותרות, דרך לאפשר איכות חיים, בזמן שהמרפסת מציעה לנו מרחב חיצוני נעים לשבת בו, לתלות בו כביסה, לגדל בו גינה קטנה ולבצע את כל הפעולות שנרצה לעשות בחוץ. עם השנים הופך המבנה לפחות חדיש, ואלמנטים שנמצאים בו כמו חומרי איטום, חומרי בידוד, חלקי תשתיות, מרזבים, מרצפות, כבלים וכולי הופכים לפחות יעילים, מה שעלול לפגוע באיטום המבנה. לכן חשוב לבצע איטום מרפסות וגגות מרוצפים על ידי בסיס עבודות בגובה. 

כיצד מתבצע איטום?

איטום גגות ומרפסות מתבצע על ידי אבחון ראשוני של הדירה. אנשי המקצוע שלנו יגיעו ויבדקו את המרפסת, אל הגגות אל הקירות ואת האיטום הישן. לאחר מכן נמסור לבעלי הדירה דוח אודות המצב של המבנה ונספק תכנית עבודה יעילה ופרקטית לאיטום מחודש בהתאם לצרכים של המבנה ובהתאם לתקציב הנתון. 

בזמן העבודה אנו מוצאים את הדרך הבטוחה ביותר לאטום גגות מרוצפים. אנו נבחר חומרי איטום החל מיריעות בטומניות עד למריחת שכבות חדשות של חומרי איטום מבודדים ואיכותיים. המטרה לאטום את הגג והמרפסת מפני רטיבות, לחות, אבק, נזילות, קור וחום עז ושאר מפגעים. במקרים של נזילות וסדקים אנו נמרח שכבות איטום ייעודיות ונאטום חריצים וסדקים. בין היתר נבצע פריסה של נייר כסף ייעודי באמצעותו אפשר להכין את המבנה לאיטום מחודש ולאחר הורדת הצבעים הישנים והכנת המשטח למריחת חומרים חדשים – נבצע איטום מחודש לגג ולמרפסת. כדי לקבל הצעת מחיר, אבחון ועבודה מקצועית פנו אלינו עכשיו ואנו נגיע למבנה כדי לספק את השירות הטוב והיעיל ביותר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן