בסיס עבודות גובה

5 טעויות נפוצות באיטום בניין משותף

כשלים נפוצים באיטום מבנים

איטום בניין בגג משותף היא פעולה שחשוב לבצע מידי כמה שנים כדי לשמור על המבנה תקין וראוי למגורים. איטום היא הדרך של המבנה להגן על הדיירים מפני חום וקור, תהודה ורעש, כאשר עם השנים וככל שהמבנה מתיישן כך חומרי האיטום נחלשים והופכים פחות ופחות אפקטיביים. במקרים כאלה חשוב לבצע איטום בניין ולעשות זאת באמצעות המומחים של בסיס פתרונות בגובה. אבל מה לא כדאי לעשות? הנה 5 טעויות נפוצות באיטום בניין משותף:

לא לידע את הדיירים מראש

חשוב לדעת שעל כל דבר שעושים במבנה – החל מעבודות כמו שיפוץ לובי או חדרי מדרגות צביעת מבנים חיצונית עד איטום גג – כדאי לידע את השכנים, הן בשביל גביית התשלום עבור חברת השיפוצים והן עבור הכנה וידיעה כי שיפוץ כזה הולך להתבצע ללא תקלות. אם תיידעו את השכנים אודות הצורך בשיקום האיטום, תוכלו גייס כסף לתהליך וגם לבצע אותו באמצעות אנשי המקצוע על הצד הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

התחלה באיטום ללא הגבהת אלמנטים על הגג

לפני איטום בניין משותף חשוב להגביה אלמנטים על הגג ולעשות זאת באמצעות אנשי המקצוע. אם יש דוד שמש על הגג או קולטים שצמודים אליו: חשוב שהמומחים יבצעו הגבהה של אלמנטים לפני איטום. במרבית הפעמים איטום מתבצע עם יריעות ביטומניות שמצמידים לגג, לכן יש צורך בהגבהה. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יספקו את השירות החשוב הזה. 

בחירת חומרים נכונים לפני האיטום

כשמבצעים איטום חשוב להכין את הגג לתהליך. כדי לעשות זאת יש להכין את המרחב לעבודה באמצעות פינוי הגג, ניקיון שלו וגילוף שאריות חומרים ישנים. לאחר מכן יש להניח חומר מקשר על הגג כמו שכבת פריימר שנועדה לקשר בין יריעות איטום לגג. כך תהיה היאחזות טובה של יריעות האיטום בגג עצמו ולא תצטרכו לחזור תכופות על הפעולה. 

בצעו שימוש בחומרים ייעודיים בלבד

איטום הגג בזפת או עם צבע, זה לא פתרון. כששאתם מבצעים איטום כדאי להשתמש בחומרים ייעודיים שמטרתם לספק שכבה עמידה וחומר אקרילי אוטם. כך אפשר לאפשר הגנה לגג ולחזק את התפרים בין יריעות האיטום. כך גם אפשר להנות ממקסימום אפקט בפעולה. 

לקבל הצעת מחיר מבלי שהמומחה יגיע

לבסוף וחשוב מכול – יש תמיד לבקש מהמומחים הצעת מחיר לאחר הגעה שלהם למבנה. רבים מ"בעלי המקצוע" מסכמים מחיר אחד עבור איטום בניין עם הלקוח אבל כאשר מגיעים למבנה מעלים את המחיר. לכן חשוב לפנות אלינו כדי לקבל הצעת מחיר הוגנת לאחר בחינה של המבנה ובחירת דרך העבודה בנכונה מכול. כך תוכלו לבצע את כל עבודות השיפוצים על הצד הטוב ביותר.

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן