5 טעויות נפוצות באיטום בניין משותף

כשלים נפוצים באיטום מבנים

איטום בניין בגג משותף היא פעולה שחשוב לבצע מידי כמה שנים כדי לשמור על המבנה תקין וראוי למגורים. איטום היא הדרך של המבנה להגן על הדיירים מפני חום וקור, תהודה ורעש, כאשר עם השנים וככל שהמבנה מתיישן כך חומרי האיטום נחלשים והופכים פחות ופחות אפקטיביים. במקרים כאלה חשוב לבצע איטום בניין ולעשות זאת באמצעות המומחים של בסיס פתרונות בגובה. אבל מה לא כדאי לעשות? הנה 5 טעויות נפוצות באיטום בניין משותף:

לא לידע את הדיירים מראש

חשוב לדעת שעל כל דבר שעושים במבנה – החל מעבודות כמו שיפוץ לובי או חדרי מדרגות צביעת מבנים חיצוני עד איטום גג – כדאי לידע את השכנים, הן בשביל גביית התשלום עבור חברת השיפוצים והן עבור הכנה וידיעה כי שיפוץ כזה הולך להתבצע ללא תקלות. אם תיידעו את השכנים אודות הצורך בשיקום האיטום, תוכלו גייס כסף לתהליך וגם לבצע אותו באמצעות אנשי המקצוע על הצד הטוב ביותר. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

התחלה באיטום ללא הגבהת אלמנטים על הגג

לפני איטום בניין משותף חשוב להגביה אלמנטים על הגג ולעשות זאת באמצעות אנשי המקצוע. אם יש דוד שמש על הגג או קולטים שצמודים אליו: חשוב שהמומחים יבצעו הגבהה של אלמנטים לפני איטום. במרבית הפעמים איטום מתבצע עם יריעות ביטומניות שמצמידים לגג, לכן יש צורך בהגבהה. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יספקו את השירות החשוב הזה. 

בחירת חומרים נכונים לפני האיטום

כשמבצעים איטום חשוב להכין את הגג לתהליך. כדי לעשות זאת יש להכין את המרחב לעבודה באמצעות פינוי הגג, ניקיון שלו וגילוף שאריות חומרים ישנים. לאחר מכן יש להניח חומר מקשר על הגג כמו שכבת פריימר שנועדה לקשר בין יריעות איטום לגג. כך תהיה היאחזות טובה של יריעות האיטום בגג עצמו ולא תצטרכו לחזור תכופות על הפעולה. 

בצעו שימוש בחומרים ייעודיים בלבד

איטום הגג בזפת או עם צבע, זה לא פתרון. כששאתם מבצעים איטום כדאי להשתמש בחומרים ייעודיים שמטרתם לספק שכבה עמידה וחומר אקרילי אוטם. כך אפשר לאפשר הגנה לגג ולחזק את התפרים בין יריעות האיטום. כך גם אפשר להנות ממקסימום אפקט בפעולה. 

לקבל הצעת מחיר מבלי שהמומחה יגיע

לבסוף וחשוב מכול – יש תמיד לבקש מהמומחים הצעת מחיר לאחר הגעה שלהם למבנה. רבים מ"בעלי המקצוע" מסכמים מחיר אחד עבור איטום בניין עם הלקוח אבל כאשר מגיעים למבנה מעלים את המחיר. לכן חשוב לפנות אלינו כדי לקבל הצעת מחיר הוגנת לאחר בחינה של המבנה ובחירת דרך העבודה בנכונה מכול. כך תוכלו לבצע את כל עבודות השיפוצים על הצד הטוב ביותר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום קונסטרוקציות בגובה

בניית מבנים מסוגים שונים מאגדת בתוכה מספר תחומים מורכבים (תרתי משמע) שכולל בתוכם מגוון שלבים – החל משלבי התכנון, השרטוטים, ההנדסה, העיצוב ואישורי הבנייה – 

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן