שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים התיכון. בישראל – בניגוד לארצות אירופיות או לארה"ב – מבנים מבטון נחשבים יעילים משום שהם מונעים כניסה של לחות או חום חזק לתוך המבנה, בזמן שבטון מאפשר חוזק לאורך זמן ללא צורך בתחזוקה שוטפת של חומרים (כמו עץ) בהם משתמשים לבנות בתים בארצות שנמצאות באקלים שונה. 

אבל מה קורה כאשר הבטון נסדק, און מתיישן? לעיתים, עקב עייפות החומר וגם בשל תזוזות של האדמה, רבים יגלו כי הבית הפרטי שלהם/ הבניין המשותף או כל מבנה אחר צריך תיקון ושיקום. במקרים כאלה יש להיעזר במומחים של בסיס עבודות בגובה כדי לחזק ולשקם קירות חיצוניים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד חברת 'בסיס עבודות בגובה' תסייע לכם?

בניגוד לחברות שיפוץ אחרות, המומחים שלנו עוסקים בעבודות שיפוץ וחיזוק מבנים עם התמחות בעבודות בגובה. בזמן שקבלני שיפוץ אחרים נעזרים באנשי מקצוע חיצוניים כדי לתקן קירות גבוהים בבטיחות: אנו מציעים שירות שיפוצים שנחשב one stop shop – משמע: אנו מבצעים עבודות איטום בגובה וגם במקומות נמוכים במבנה, כך שאפשר לקבל את השירות ממומחים שעובדים עם ציוד מיוחד לעבודות בגובה, מבלי להזדקק לאנשי מקצוע נוספים. 

המומחים שלנו יודעים מהי הסכנה הנשקפת לעובדים לדיירים ללקוחות ולסביבה כאשר עבודה בגובה נעשית באופן רשלני. לכן חשוב לבחור את מי שיודע לעבוד בגובה עם רתמות, סלי הרמה בטיחותיים, עם ציוד סנפלינג וציוד וחומרי איטום שמתאימים למבנים גבוהים. 

למה צריך לבצע שיקום בטון בקירות חיצוניים

מלבד הסיבה האסתטית המספקת מבנה אטום ונעים למראה, שערכו עולה ככל שהוא נראה טוב יותר – יש לא מעט סיבות לבצע שיפוץ בגובה במידה ויש בעיה בבטון החיצוני. בטון סדוק שמכיל ברזלים חלודים יגרום לנפיחויות, לפיצוצים ועם הזמן לסדקים ולהתפוררות של המבנה. במקרים כאלה יש לפנות למומחים שלנו על מנת לבצע עבודות שיפוץ חיזוק ואיטום קירות חיצוניים. כך תוכלו למנוע את הסכנה שבהתפוררות המבנה וגם לוודא שהחיים בבניין יהיו בטיחותיים ושלא תהיה סכנת התמוטטות ומכאן הרס יזום של המבנה על ידי הרשויות. 

כיצד מתבצעת העבודה?

אנשי המקצוע של בסיס עבודות בגובה יגיעו למבנה הנתון, יאבחנו את התקלות שיש בבטון, ולאחר מכן יספקו את המידע הדרוש לגבי הדרך בה יחזירו המקצוענים את החוזק של הבטון ועמידות המבנה. המומחים שלנו משתמשים בחומרי איטום לברזל, בטייח לבטון, בשפכטל חיצוני וצבעים אוטמים, בשלכיטה אקרילית אותה משפריצים על הקירות ובשאר שיטות וציוד בטיחותי לשיקום קירות בטון בגובה. 

כדי לדעת יותר צרו קשר עם המומחים שלנו ואנו נספק ייעוץ מידע ופתרונות אטרקטיביים המתאימים במיוחד עבורכם.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים מחיר

איטום קירות בסנפלינג

אחת הפעולות הכי חשובות בכל מבנה היא האיטום שלו. תהליך של איטום מתבצע הן בקירות הפנימיים, הן בקירות החיצוניים והן בגג. המטרה של האיטום היא

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן