איטום קירות חיצוניים בגובה

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים – נעשה איטום למעטפת המבנה בעוד שהמשפצים שמים דגש על איטום קירות חיצוניים. שיטת האיטום נעשית תוך בידוד מעטפת המבנה כך שלא יחדרו אליו מים או חום, גשם או לחות וכמובן תהודה. כך אפשר לחיות חיים איכותיים בבניין. 

אבל מה עושים כאשר הקירות דולפים או מראים סימנים של התיישנות? במקרים כאלה יש לפנות למומחים בעבודות בגובה, כדי שיבצעו את העבודה על הצד היעיל וגם הבטוח ביותר. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד אוטמים קירות חיצוניים?

קירות חיצוניים צריכים להיות אטומים כדי למנוע נזקים שבסופו של דבר גם יורידו את איכות החיים של מי שנמצא במבנה. קירות לא אטומים יובילו לירידת ערך הנכס ועם השנים להתפוררות של המבנה. בשל כך חשוב לבצע איטום קירות, בעיקר לאחר אבחון של מומחים כמו המקצוענים של בסיס עבודות בגובה. 

המומחים שלנו יגיעו לאבחן את המבנה ולבדוק היכן יש לאטום את הקירות ואיך כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. לאחר האבחנה ושליחת הצעת המחיר משתלמת: המומחים שלנו יגיעו אל המבנה בזמנים נוחים ועם כל הציוד הדרוש לאיטום קירות חיצוניים בגובה. הציוד הדרוש לעבודה כזאת: סלי הרמה, ציוד סנפלינג, סולמות בטוחות, רתמות בטיחות, וכמובן חומרי איטום כמו צבעי איטום מיוחדים, שכבות בידוד המתאימות לציפוי בטון ואבן, יריעות בטומניות לגגות רעפים או גגות מסוגים שונים, חומרי איטום ודבקים איכותיים, חומרים אקריליים איכותיים, צבעים נגד רטיבות וכמובן אלמנטים כמו חיפוי אבנים, צבע קירות תואם לקיים וכל מה שצריך לשמירה על אסתטיקה של המבנה. 

כיצד עבודת האיטום מתבצעת?

המומחים שלנו מאבחנים את המבנה ולאחר תיאום צפיות עם הלקוח מגיעים כדי לבצע איטום סדקים באמצעות תיקוני טיח, איתור ומילוי סדקים בקירות חיצוניים, הקניית חסינות למבנה באמצעות חומרי איטום טובים, ואיתור תקלות נוספות שאפשר לטפל בהן במקום. אנו נבצע תיקוני שליכט וצבע ונחזיר את תקינות המבנה ולבסוף נוודא שהמרחב תקין ובטוח. 

באמצעות עבודת איטום איכותיים הנעשית עם ציוד וחומרים מתאימים לעבודה בגובה, אנו נמנע כניסה של לחות ומים למבנה. אנו נעלים סדקים ונמלא אותם, ונספק מבנה אסתטי ונעים למגורים או עבודה. מבנה שערכו עולה בשל עבודות שיפוצים איכותיות.

לסיכום, אם הבניין שלכם סובל מסדקים בקירות החיצוניים, אם יש נזילות במבנה, אם חם מידי בקיץ, קר ולח בחורף, אם יש חדירה של גשמים או רעש חזק לבניין – פנו אל המומחים של בסיס עבודות בגובה. אנשי המקצוע שלנו יגיעו לאבחן, לבדוק, לייעץ ולספק שירותי איטום בצורה מקצועית ויעילה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן