עבודות אינסטלציה בסנפלינג

עבודות אינסטלציה בגובה

אם חשבתם שעבודות אינסטלציה נעשות רק מתחת לאדמה, כדאי שתדעו שעבודות כאלה יכולות להתרחש גם בגובה, כמו למשל התקנת מרזבים בגובה, איטום קירות חיצוניים, איטום חריצים או פתיחת מרזב סתום, תיקון בעיות אינסטלציה הקשורות לחימום או קירור, וביצוע שאר תיקונים נדרשים על פי הצורך. המומחים של בסיס עבודות בגובה, מבצעים עבודות תיקונים מסוג זה כדי שתוכלו להנות משהות בבניין תקין, החל מבית פרטי עד למחסנים או מבנה משרדי, וכלה בבניין משותף ובכול מבנה אחר. 

מתי צריך לבצע עבודות בגובה?

יש לא מעט סיבות שבגינן יש לבצע איטום, תיקון מבנים, תיקון מרזבים או כל פעולה אחרת על מנת להחזיר את המבנה לתקינותו ולהפוך אותו ראוי לשהייה עבודה ומגורים. לקוחות שפונים אלינו פונים בדרך כלל כשהם רוצים להשביח את ערכו של הנכס ובעיקר כאשר צצות בעיות שונות במבנה, כמו למשל נזילות מהגג, סתימות במרזבים, צנרת תקולה וכולי. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

במקרים כאלה אנו מייעצים אודות סוג העבודה שיש לבצע, אנו מגיעים למקום כדי לאבחן את הבעיות במבנה, מגישים ללקוח הצעת מחיר הוגנת ולאחר מכן מבצעים עבודה בצורה מקצועית, ידידותית לסביבה שאינה מרעישה: אבל בהחלט מסייעת לחזק את המבנה לשבח אותו ולהפוך אותו לתקין ובטוח יותר לשהייה. 

כיצד מבצעים עבודות כאלה?

עבודות אינסטלציה חיצונית מתבצעות על ידי מומחים של בסיס עבודות בגוב אשר יודעים לתקן מרזבים וצנרות תקולות, להחליף מרזבים לחדשים, להתקין אלמנטים בגובה, לאטום גגות וקירות חיצוניים, לצבוע מחדש בצבע אוטם קירות וגגות ולספק את המקסימום כדי שתוכלו להנות ממבנה נעים ויציב ללא בעיות אינסטלציה ורטיבות. 

במקרים של התיישנות המבנה או תקלות שקורות בו: אנו נגיע למקום ונספק עבודה מעולה באמצעות ציוד סנפלינג לעבודה בגובה, סלי הרמה, רתמות מיוחדות, סולמות בטוחים, ציוד מקצועי, חומרי איטום איכותיים, התאמה של צינורות למבנה, התקנת מרזבים בהתאם לאקלים במקום וכולי. 

למה כדאי לבחור במומחים שלנו?

המומחים של בסיס עבודות בגובה נחשבים מבין המקצוענים ביותר בתחום. החברה עובדת עם כלים מקצועיים וציוד בטיחותי ומאפשרת עבודה ללא נזק לסביבה או לכל אלמנט אחר. אנו יודעים לזהות את מוקד הבעיה או התקלה, לאבחן את הבעיות שמתחרשות או עתידות להתרחש במבנה, ולאחר מכן: מתן הצעת מחיר נוחה. 

אנו עושים את המקסימום על מנת שתוכלו להשתמש במבנה לאורך שנים ללא בעיות אינסטלציה, כמו רטיבות, מרזב תקול, כניסת מים, בעיות איטום וכולי. 

באמצעות המומחים שלנו תוכלו כבר עכשיו לתקן את המבנה ולהעלות משמעותית את ערכו של הנכס באמצעות פעולות נכונות ומקצועיות אותן יבצע הצוות האיכותי של המומחה בעבודה בגובה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן