ניקוי חלונות בגובה למשרדים ועסקים

ניקוי חלונות בגובה למשרדים ועסקים

המשרד או העסק שבו אתם עובדים חייבים להיות מקומות נעימים למראה, נקיים וכאלה שכיף לעבוד בהם או להעניק בהם שירות. במקום זה אנו נמצאים לעיתים שעות רבות יותר מאשר בבית או בקרב משפחה וחברים: לכן יש לשמור על מרחב תקין, נוח ונקי. מי ששוכר או עובד במשרד / בבניין גבוה – יודע עד כמה המראה של החלונות והניקיון שלהם חשובים. זאת למען אוורור בית העסק ויצרת מרחב בריא ומטופח במקום העבודה תוך שמירה על ניקיון ואסתטיקה. 

אבל כיצד מנקים חלונות בגובה? ניקיון כזה אסור לבצע לבד ובטח שלא להטיל על מישהו שאינו מנוסה. למעשה יש להיעזר במומחים כמו אנשי המקצוע של 'בסיס עבודות בגובה' שיודעים כיצד מנקים חלונות בסנפלינג ובגובה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד זה מתבצע?

מי שחשב עד כה שמנקים סטנדרטיים יכולים לנקות חלון שנמצא בגובה – טועה! עבודה כזאת חייבת להתבצע בשיא הבטיחות שכן הסיכון גבוה במיוחד. ניקיון חלונות בגורדי שחקים, בבניינים, בעסקים ומשרדים – שהחלונות שלהן גם כן נמצאים בגובה – חייב להיעשות עם ציוד בטיחותי, עם ידע וכלים מקצועיים תוך השגחה ושמירה על בטחון הסביבה. 

כשמנקים חלונות גבוהים משתמשים בשירות של מומחים כמו אלה שממתינים לכם ב 'בסיס עבודות בגובה', המומחים יספקו את כל הדרוש למען שמירה על בניין נקי. המומחים שלנו מגיעים אל המבנה, בוחנים את החלונות, בודקים כיצד פותחים או מוציאים חלקים מהחלונות, מבינים איזה כלים צריך ומה חומרי הניקוי המתאימים ביותר למשימה ורק לאחר מכן – מגישים הצעת מחיר ומסכמים את תהליך העבודה מול הלקוח. 

בזמן הניקון מתאימים המומחים את הציוד הדרוש כמו רתמות בטיחות, ציוד סנפלינג לניקוי חלונות, סלי הרמה בעת הצורך, מנופים וכולי. המומחים מבצעים ניקיון מושלם תוך מספר שעות תוך שימוש בחומרים ייעודיים שמאפשרים הסרת שומנים ואבק, ניקוי לשלשות יונים, פינוי פסולת, ניקוי רשתות בעת הצורך, חומרים להברקת חלונות וכדומה.  

מהם היתרונות בפעולה כזאת?

מי שיבחר שירות כזה שיתבצע ע"י המומחים של בסיס עבודות גובה, יוכל להנות מאיכות חיים טובה יותר במקום העבודה. המומחים שלנו יכינו את המבנה לפעולה תוך שהם יספקו את חומרי הניקיון היעילים והידידותיים ביותר לסביבה. בין היתר העבודה תתבצע באמצעות ציוד סנפלינג וציוד בטיחות שנועד לעבודה בגובה. מי שיבחר בשירות ייהנה מפחות זיהום אוויר, ממשרד או עסק נקי מאבק, מניקיון שמחזיק מעמד לזמן רב וכמובן ממשרד או בית עסק נעים נקי בריא ומזמין.

לסיכום, כיום רבים נעזרים במומחים כדי להעלות את איכות החיים במקום העבודה. באמצעות המומחים שלנו כל אחד יכול לספר מרחב נעים לעצמו, לעובדים וללקוחות שמגיעים לעשות עסקים במקום העבודה שאתם מנהלים.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן