בסיס עבודות גובה

החלפת מרזב חיצוני – הכינו את ביתכם לחורף

החלפת מרזב חיצוני - הכינו את ביתכם לחורף

זה נכון שישראל היא מדינה ים תיכונית שבה מרגישים את החום של הקיץ בעוצמה, וזה נכון שגם החורף במרבית האזורים בארץ קל יחסית ולעיתים אינו מורגש. ובכול זאת מידות הגשמים בישראל גבוהות וניקוז מי הגשמים דרך מרזב חיצוני חשוב ביותר לשמירה על בטחון במבנה ועל תקינותו. 

עם השנים וככל שהמבנה מתיישן גם המרזבים הופכים רופפים, בזמן שהם עלולים להינתק אחד מהשני ולא להוליך את המים אל הקרקע דבר שדורש תיקון מרזבים מקצועי. התקנת מרזבים חיצוניים על גג המבנה כבר בתהליך ההקמה שלו – נועדו לנקז את מי הגשמים, לסלק לכלוכים אבק ורטיבות מהגג, מטה אל מקום ייעודי.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

אז מה עושים כאשר המרזבים תקולים? החלפת מרזב חיצוני בצורה נכונה תשמור על מבנה תקין ובטוח. כיצד מחליפים מרזב חיצוני? המומחים של בסיס פתרונות גובה, מסבירים הכל אודות התקנת מרזב ועל תיקון מרזבים בצורה הטובה, המקצועית והיעילה ביותר.

החשיבות של תקינות המרזב בבניין

אם יש לכם בניין או מבנה פרטי כדאי שתשימו לב לתפקיד המכריע של המרזב במבנה. מרזבים הם בעצם צינורות פלדה שנמצאים על הגג ועל גבי המתעטפת החיצונית והם מותקנים שם על ידי אנשי המקצוע שבנו את המבנה.

מרזבים נועדו לנקז מים שמגיעים למבנה בדרך כלל בזמן הגשמים בעוד שהעברת המים מהם למקום ייעודי: תמנע הצפה או נזק חמור לתשתיות המבנה. במקרים של הזנחה ממושכת קיימת סכנה אמיתית שכן הגג עלול לקרוס אם יהיה עליו עומס גדול של מים.

עם הזמן מתרופפים החיבורים בשל פגעי מזג האוויר ושאר סיבות וכעת יש לבצע תיקון, ריקון או החלפת מרזב חיצוני. בשל כך יש לבדוק כי הגג תקין וכי המרזבים מתפקדים כיאות. במידה ויש להחליף או לבצע תיקון מרזב, מומלץ לפנות אל המומחים שלנו כדי לבצע תיקון מרזבים, חיבור מחדש או החלפה. 

כיצד מבצעים החלפת מרזב חיצוני? 

המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' יגיעו אל המבנה, יאבחנו ויבחנו את המרזבים, יבדקו אם יש דרך לתיקון ללא החלפת המרזבים בחדשים (מה שיחסוך עלויות באופן משמעותי). במקרים בהם בכול זאת דרושה החלפה – המומחים יבצעו את העבודה בצורה היעילה ביותר.

המומחים שלנו עובדים בגובה באמצעות ציוד מתאים כמו סלי הרמה, מנופים, ציוד סנפלינג וכדומה ומספקים חלקי חילוף ברמה הגבוהה ביותר! בין היתר המומחים יבצעו תיקונים בשטח על פי הצורך ויספקו גג תקין ממנו אפשר להניע את המים ואת כל החומרים שעלולים לפגוע בתקינות המבנה, למקום ייעודי. 

עבודות שיפוצים בגובה כמו חידוש תשתיות, צביעת קירות חיצוניים, איטום גגות, תיקון מרזבים חיצוניים ועוד נודעו לשמור על מבנה תקין ובטוח, כמו שהן יעלו את ערך המבנה בצורה משמעותית.

לכן יש לפנות אל המומחים שלנו כבר עכשיו לאבחון וקבלת הצעת מחיר עבור התקנת מרזב חיצוני.

אינסטלציה בגובה

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

שיפוצים בסנפלינג

שיפוצים בסנפלינג

תחום השיפוצים עבר בשנים האחרונות תהפוכה של ממש כאשר עוד ועוד חברות מעבירות את עובדיהן הכשרות וקורסים במטרה להתייעל בתהליכי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן