החלפת מרזב חיצוני – הכינו את ביתכם לחורף

החלפת מרזב חיצוני - הכינו את ביתכם לחורף

זה נכון שישראל היא מדינה ים תיכונית שבה מרגישים את החום של הקיץ בעוצמה, וזה נכון שגם החורף במרבית האזורים בארץ קל יחסית ולעיתים אינו מורגש. ובכול זאת מידות הגשמים בישראל גבוהות וניקוז מי הגשמים חשוב ביותר לשמירה על בטחון במבנה ועל תקינותו. 

המרזבים שמותקנים על גג המבנה כבר בתהליך ההקמה שלו – נועדו לנקז מים, לסלק לכלוכים אבק ורטיבות מהגג, מטה אל מקום ייעודי. עם השנים וככל שהמבנה מתיישן גם המרזבים הופכים רופפים, בזמן שהם עלולים להינתק אחד מהשני ולא להוליך את המים אל הקרקע. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אז מה עושים כאשר המרזבים תקולים? החלפת מרזב חיצוני בצורה נכונה תשמור על מבנה תקין ובטוח. כיצד מחליפים מרזבים? המומחים של בסיס עבודות בגובה מסבירים: 

החשיבות של תקינות המרזב בבניין

אם יש לכם בניין או מבנה פרטי כדאי שתשימו לב לתפקיד המכריע של המרזב במבנה. מרזבים הם בעצם צינורות פלדה שנמצאים על הגג ועל גבי המתעטפת החיצונית והם מותקנים שם על ידי אנשי המקצוע שבנו את המבנה. עם הזמן מתרופפים החיבורים בשל פגעי מזג האוויר ושאר סיבות, וכעת יש לבצע תיקון החלפה או ריקון מרזבים. 

מרזבים נועד לנקז מים שמגיעים למבנה בדרך כלל בזמן הגשמים בעוד שהעברת המים מהם למקום ייעודי: תמנע הצפה או נזק חמור לתשתיות המבנה. במקרים של הזנחה ממושכת קיימת סכנה אמיתית שכן הגג עלול לקרוס אם יהיה עליו עומס גדול של מים. בשל כך יש לבדוק כי הגג תקין וכי המרזבים מתפקדים כיאות. במידה ויש להחליף או לתקן, מומלץ לפנות אל המומחים שלנו כדי לבצע תיקון, חיבור מחדש או החלפה. 

כיצד מבצעים את הפעולה? 

המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' יגיעו אל המבנה, יאבחנו ויבחנו את המרזבים, יבדקו אם יש דרך לתיקון ללא החלפת המרזבים בחדשים (מה שיחסוך עלויות באופן משמעותי) .  במקרים בהם בכול זאת דרושה החלפה – המומחים יבצעו את העבודה בצורה היעילה ביותר.

המומחים שלנו עובדים בגובה באמצעות ציוד מתאים כמו סלי הרמה, מנופים, ציוד סנפלינג וכדומה ומספקים חלקי חילוף ברמה הגבוהה ביותר! בין היתר המומחים יבצעו תיקונים בשטח על פי הצורך ויספקו גג תקין ממנו אפשר להניע את המים ואת כל החומרים שעלולים לפגוע בתקינות המבנה, למקום ייעודי. 

עבודות שיפוצים בגובה כמו חידוש תשתיות, צביעת קירות חיצוניים, איטום גגות, תיקון מרזבים חיצוניים ועוד נודעו לשמור על מבנה תקין ובטוח, כמו שהן יעלו את ערך המבנה בצורה משמעותית. לכן יש לפנות אל המומחים שלנו כבר עכשיו לאבחון וקבלת הצעת מחיר

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

זיפות גגות

המבנה שבו אנו עובדים, לומדים, גרים או מנהלים כל פעילות – חייב להגן עלינו מהחוץ וממה שקורה במרחבים חיצוניים. מבנים בארץ ובעולם בנויים בדרך כלל

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן