צביעת בניין מגורים – להעלות את ערך הנכס של הדיירים

צביעת בניין מגורים - להעלות את ערך הנכס של הדיירים

הצבע של המבנה שלנו יכול להעיד על איכות החיים טובה, על אופי המקום, על השילוב של הבניין עם הסביבה ועוד. אם בעבר מבנים בישראל היו לבנים בלבד, הרי שכיום נבנים מבני בוטיק קטנים בצבעים עזים, או גורדי שחקים בגוונים אפורים/ לבנים ואפילו כחולים. בבתים פרטיים: השמיים הם הגבול והעיצוב החיצוני מגוון ומקורי. 

עם השנים וככל שהבניין עומד על תילו – משתנה צבע הקירות החיצוניים לרעה זאת בשל לחות, זיהום אוויר, אבק, עייפות החומר ושאר סיבות. הצבע שמכסה את המעטפת החיצונית נועד כדי לשוות מראה נעים לבית, כדי להגן עליו ולאפשר בידוד נוסף על ידי צבע מבודד אטום ומיוחד. אבל כיצד צובעים מבנים בגובה? ולמה זה חשוב? המומחים של 'בסיס עבודות בגובה', מסבירים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

צביעה בגובה – רק עם המומחים

לפני שנסביר כיצד מבצעים צביעת מבנים בגובה, חשוב לדעת שפעולה כזאת מבצעים רק באמצעות מומחים. אנחנו ב'בסיס עבודות בגובה' בקיאים בעבודה מסוג זה ומבצעים אותה עם ציוד מתאים כמו: סלי הרמה, ציוד סנפלינג, צבעים מיוחדים שאוטמים את המעטפת ועמידים נגד לחות, קור, חום והתקלפות, תוך התאמת סוג החומרים לצרכים של הקירות החיצוניים. 

מספר פרטים אודות הפעולה עצמה

לפני שמבצעים כל עבודה בגובה, חשוב לבחון את המבנה, להכיר את הנזקים שקיימים בו ולהבין מהי הדרך המתאימה ביותר שיש לבצע את השיפוץ או את התיקונים הדרושים לו. איכות החיים שלנו קשורה בצורה ישירה למקום שבו אנו חיים או עובדים, לכן שמירה על צבע בוהק חדש ואטום – חשובה מאד. 

כשאנו מבצעים את הליך הצביעה בקירות חיצוניים אנו בוחנים את הצורך של המבנה ומכינים את הכלים המתאימים ואת החומרים הנכונים לסוג המבנה ולאקלים הקיים במקום, כמו גם ציוד לעבודה בגובה כמו מנופים, סולמות בטוחים, סלי הרמה, ציוד סנפלינג וכולי. 

כעת אנו עובדים להכנת התשתית לצביעה כמו ניקוי קירות מצבע ישן, ניקוי הקיר על ידי שטיפה בלחץ מים, ביצוע שיפוצים קלים בקירות או באריחים ולאחר מכן צביעת קירות באמצעות חומרי צבע מיוחדים. שיטות צביעה כמו התזה, מריחה וכולי אנו מבצעים לאחר התאמה של סוג הפעולה הנכונה ביותר למבנה. 

כיצד צביעת בניין מגורים תעלה את ערך הנכס שלכם?

דירות במבנים משותפים חייבות להיות מטופחות ומשופצות בעיקר אם רוצים להשכיר או למכור אותן בעתיד. כאשר הבניין נראה נאה ומושך – יש סיכוי גדול יותר להשכרה או מכירה של הנכס. אם תשקיעו בצביעת המבנה תוכלו להעלות את סכום השכירות או המכירה והגביר את הסיכויים שהדירה תימכר או תושכר. בשל כך ובשל הרצון לחיות במקום מטופח – רבים פונים אל 'בסיס עבודות בגובה' כדי לצבוע את הבניין.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים מחיר

איטום קירות בסנפלינג

  אחת הפעולות הכי חשובות בכל מבנה היא האיטום שלו. תהליך של איטום מתבצע הן בקירות הפנימיים, הן בקירות החיצוניים והן בגג. רוצה מידע נוסף

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן