שלטים בגובה – המיתוג המושלם לעסקים

שלטים בגובה - המיתוג המושלם לעסקים

כבר מתחילת המאה העשרים ואחת הבינו פרסומאים שתליית שלטים בגובה: מאפשרת תפיסת תשומת ליבם של עוברים ושבים. כרזות ופרסומות, מודעות וכרזות – כולן נחשפו לקהל הרחב על ידי תליית שלטים בגובה עליהם מתנוסס המסר הכתוב או המצולם, בעוד ששלט בולט וגדול יציב ואיכותי יספק העברת מסרים באופן ברור מול קהל יעד ספציפי או כללי.

שלטים בגובה מתקינים המומחים של בסיס עבודות בגובה כאשר העבודה נעשית על הצד הטוב ביותר. אבל כיצד מבצעים את העבודה? ולמה אתם חייבים לתלות כבר עכשיו שלט בולט במקום מתאים? הכול בהמשך.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אם אתם רוצים לתלות שלט על בניין, בית פרטי, משרדים או גורד שחקים: אם אתם רוצים להתקין שלט בגובה ובעצם לפרסם כול אלמנט מוצר שירות או מסר – חשוב שתפנו אל המומחים שלנו שיספקו תליית שלטים בגובה בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר. 

כיצד מתבצעת עבודה בגובה?

כפי שרבים יודעים, עבודות שנעשות בגובה אינן דומות לכאלה שנעשות על הקרקע מפני שהן מסוכנות יותר ודורשות ניסיון וידע בעבודה בטיחותית. עבודות בגובה דורשות ציוד סנפלינג וציוד עבודה איכותי והן  מתאימות רק למי שיודע לשמור על בטיחות ויציבות כאשר הוא עובד בשחקים. 

המומחים שלנו תולים שלטים תוך יצירת מערך בטוח, מקצועי ידידותית לסביבה ונכון עבור שלט חזק ויציב. אנו מגיעים למקום בו תרצו לתלות את השלט, מתכננים את התלייה שלו, מספקים תכנית עבודה, מייעצים בנוגע לאופן התלייה הטוב והבטוח ביותר, וכמובן מבצעים את העבודה בפועל כך שהסביבה תהיה מוגנת והשלט יהיה יציב במקומות בולט איכותי ומאובטח. 

למה כדאי לבחור במומחים של בסיס עבודות בגובה להתקנת שלטים?

מלבד המומחיות שלנו בעבודה בגובה או בסנפלינג אנו מבצעים עבודה מהוקצעת יעילה וחשוב מכול כזאת שלא תארך זמן רב או תפריע לסביבה. המומחים שלנו יודעים כיצד לתלות ולייצב שלטים במקום הנכון והבטוח ביותר, ולספק בטיחות ויציבות עבור שמירה על הסביבה. בנוסף לכך יש לנו את הציוד המקצועי והחזק ביותר שעוזר לנו להפוך כל שלט לחזק ויציב עומד על תילו זמן רב וכזה שבולט ונראה טוב ומאיר בכול שעה ביום. 

למי שירות כזה מתאים?

תליית שלטים בגובה הוא שירות שבוחרים מגוון רחב של אנשים החל מחברות וארגונים שרוצים לפרסם מוצר או שירות, עד לאנשים פרטיים המעוניינים להעביר מסר כמו למשל מודעה אודות כלב שאבד ופרסם כספי שיינתן למוצא, או פרסום מפלגה או אדם שרץ לרשות העיר. האופציות מגוונות ורבות ולכן יש אינספור אפשרויות בתליית שלטים ואינספור סיבות לבצע את העבודה.

איזה שלטים אפשר לתלות בגובה?

שלטים אפשר לתלות מסוגים שונים החל מיריעות גדולות עד לשלטי פרסומות קטנים. המומחים של בסיס עבודות בגובה תולים שלטים בצורה בטוחה, יציבה וחזקה. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים גגות מרוצפים הם כאלה שנבנו עליהם אריחים למטרות שונות. ברוב המקרים גג עם מרצפות נועד לשימוש כמרפסת גדולה או כמרחב נוסף כמו

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן