צביעת קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום צביעת קירות חיצוניים בסנפלינג

נזקים של הזמן, מזג אוויר ואקלים קיצוני, התיישנות של המבנה, צבע או איטום לא איכותי וכולי – כל אלה עלולים לפגוע בחוזק ובעמידות של הקירות החיצוניים של המבנה. הצבע שעל הקירות החיצוניים של כל מבנה – החל מבי פרטי עד לבניין רב קומות – נועד כדי לספק איטום נוסף לקירות ,ובד בבד להגן על אבני הבניין מפני רטיבות, לחות, אבק כבד ולכלוך. לכן יש לחדש את הפעולה מידי כמה שנים. 

כיצד צובעים קירות חיצוניים?

מי שחושב שצביעת קירות חיצוניים זה דבר פשוט לביצוע, ממש כמו צביעת קיר פנימי, חשוב שידע כי מדובר בעבודה אותה מבצעים רק באמצעות ציוד סנפלינג ורק באמצעות מומחים, שכן מדובר בעבודה בגובה שחייבת להתבצע בשיא הבטיחות תוך שמירה על בטיחות העובדים, האנשים במקום והסביבה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

המומחים של בסיס עבודות בגובה מספקים עבודה מקצועית המאפשרת צבע חדש, אוטם וייעודי עבור סוג המבנה. המומחים שלנו מבצעים את העבודה עם כלי הרמה מקצועיים כמו סלי הרמה, חבלי סנפלינג, רתמות בטיחות, סולמות יציבים ובטוחים, וכמובן עם כלים וחומרים מיוחדים שמספקים צביעה טובה ללא רבב. 

כיצד מתבצעת צביעת מבנים בגובה? 

צביעת מבנים וקירות חיצוניים נעשית בתחילה בעונה מתאימה ובהתאם לצרכים של המבנה ושל מי שנמצא בו. הצוות של בסיס עבודות בגובה ייעץ לכם בתחילה טלפונית אודות הדרך לשפץ את המבנה ולצבוע אותו באופן נכון. 

לאחר מכן יגיעו המומחים שלנו אל המבנה, ייאמדו את גודלו ואת הצרכים שלו מבחינת איטום וצביעה ויגישו לכם אבחון והצעת מחיר הוגנת. 

במידה ותרצו להמשיך עם הצוות שלנו, אנו נגיע ביום מתאים עם הציוד הבטוח והיעיל, עם חומרי הצבע והבידוד, עם מספר חברי הצוות המתאימים ונבצע ביעילות וביסודיות את המשימה. 

המומחים שלנו יספקו צביעת קירות חיצוניים בצורה מוקפדת, היקפית, בטוחה וכזאת שתחזיק מעמד לאורך שנים. 

מתי כדאי לחדש את קירות המבנה?

קירות חיצוניים בבניין או בבית פרטי, חשוב לחדש בלא מעט מצבים, כמו למשל:

כשהצבע מתקלף ומתחילות לנשור חתיכות טיח מהקירות החיצוניים.

כאשר מתחילים להיווצר כתמים כמו עובש או כתמי רטיבות על הקירות.

במקרים בהם חם או קר מידי במבנה, במקרים של לחות ורטיבות נזילות ושאר מפגעים שקורים בשל איטום שאינו תקין וצבע שנקלף במשך השנים מהקירות.

במידה ורוצים לבצע שיפוץ למען איכות חיים טובה יותר במבנה וגם במידה ויש לצבוע את הקירות החיצוניים כדי להעלות את ערכו של הנכס לפני מכירה. 

לסיכום, בסיס עבודות בגובה תספק שירות מעולה עבור כל מבנה ובשל כל  סיבה תוך הגשמת כלל הצרכים של המבנה ושל מי שנמצא בו, ובכך קבלת תוצאות מעולות שמחזיקות מעמד לאורך זמן.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

ניקוי חלונות חיצוני

ניקוי חלונות גבוהים

אם עד לפני שני עשורים שירות ניקוי חלונות בגובה היה רלוונטי בעיקר לבנייני משרדיים גבוהים, כיום עם מהפכת גורדי השחקים המשמשים לדיור, קיימת דרישה רבה

קרא עוד »

שיטות להרחקת יונים

ציפורים שנמצאות בקרבת הבית או סמוך למקום העבודה, מביאות עמן שקט ושלווה, בעיקר בשל הציוצים שלהן שמרגיעים מאד את הנפש. יונים לעומת זאת, למרות היותן

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן