התקנת שלטים וקונסטרוקציות

התקנת שלטים וקונסטרוקציותכל בית עסק צריך שלט! תליית שלט ליד בית העסק נחשב עניין ברור בעולם המוסדי והעסקי, בעוד שכבר מימי הפרסום הראשונים ביותר נהגו לסמן מבנה על ידי הצמדת שלט שמבהיר מהו העיסוק העיקרי  של המקום, החברה, בית העסק והארגון. שלטים גדולים או קטנים, הם כאלה שיתרמו תרומה ענקית לעסקים. בעוד שעיצוב נכון, תאורה ובחירה גודל מתאים – ימשכו את כמות הלקוחות וקהלי היעדים שהיזמים, בעלי העסק או מנהלי המוסדות מחפשים. 

 

כיצד מתקינים שלטים ומקימים קונסטרוקציות מתאימות?

אם אתם רואים לצד כביש מהיר או על גבי מבנה – שלטי חוצות ענקיים – חשוב שתדעו שאת השלט תלתה חברה מקצועית לעבודות בגובה. חברות מקצועיות מכילות אנשי מקצוע מיומנים שמנוסים בעבודה בגובה הנעשית עם ציוד מתאים. ההתקנה נעשית תוך הקמת הקונסטרוקציה המתאימה כדי לקבע את השלט בבטיחות במקום, כמו גם לאחר תכנון הנדסי מקצועי אשר יבטיח שהתלייה והעבודה יעשו על הצד המקצועי ביותר! 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

 

חשוב לדעת כי עבודה בגובה חייבת להיות מתואמת מראש בעוד שמומחים, כמו אלה של בסיס עבודות בגובה, יתאמו מועד התחלת ההקמה בזמן שכלל התכנונים והארגונים יעשו רק לאחר בדיקות מקיפות של המבנה וסיכום הגדלים והטכניקות לתליית השלט. במקרים של מזג אוויר קיצוני – שיכול להיות מסוכן לסביבה – ייקבעו המומחים מועד חדש להתקנה. 

 

סוגי שלטים והדרך להתקין

מי שעוסק בהתקנת שלטים בגובה והרמת קונסטרוקציה מתאימה, ידע לבצע התאמה של גודל השלט למבנה, כמו גם לדרך בה הוא יתלה. עם זאת המומחים יודעים להתחשב גם בצרכים של בעל העסק החברה או הארגון, בעוד שנוצרת חשיבה משותפת בין מעצבים של משרדי פרסום או של ההפקה שיצרה את השלטים: לבין המומחים בעבודות בגובה. 

 

חברת בסיס עבודות בגובה, עובדת בהרמוניה מושלמת מול צוותי פרסום והפקה מתוך ידיעה ששיתוף פעולה נכון ופורה,  יוביל לתוצאות טובות ובטוחות. 

בתחום הפרסום והשיווק, קיימים מספר שלטים, ביניהם: שלטי חוצות ענקיים, שלטים קטנים שמיועדים לסמן בית עסק, שלטי רחוב וכתובות, ישנן מודעות פרסום שיש להציב על קונסטרוקציה או על עמוד מתאים ושאר אלמנטים לפרסום בתי עסק, שירותים ומוצרים. 

 

בזמן תכנון תלייה והצגת השלטים, מבצעים המומחים של החברה בדק בית מקיף תוך שהם דואגים להשתמש בציוד ובמכשירים החזקים והבטוחים ביותר לתליית המודעות והכרזות הדרושות. החברה מספקת שירות גם למפרסמים שרוצים לתלות מודעה קטנה או גדולה על מבנה קיים, כמו גם שירות לבעלי עסקים וחברות ומוסדות ציבוריים שרוצים לפרסם מודעה, או לתלות שלט על גבי כניסה למבנה או על המבנה עצמו או בסמוך לו. 

 

מתן תשומת לב לפרטים

תליית שלטים מצריכה מעורבות בתהליכים ההקמה וניסיון רב, שכן מדובר באלמנטים גדולים שנתלים במרחבים ציבוריים. לכן המומחים של חברת בסיס פועלים בכול זמן כדי להכיר את הפרטים השונים ואת צרכי הלקוח והסביבה תוך למידה של תנאי השטח . הלמידה תאפשר התאמה של הציוד והאלמנטים באמצעותם יתלה השלט במקום מתאים, תוך אבטחת איכות בטיחות וגהות. העבודה חייבת להתבצע על הצד הטוב ביותר, באמצעות סקירת הסביבה ושימוש באלמנטים מקצועיים כגון: סלי הרמה, ציוד סנפלינג, יתדות ומחברים, מרכיבים לקונסטרוקציה ולפיגומים, חבלים חזקים לקיבוע השלט ואנשי המקצוע שבוחנים בכול זמן את המבנה והיציבות של השלט. 

 

בחירת בחברת בסיס להקמת קונסטרוקציות ותליית שלטים

בזמן שאתם בוחרים במומחים של בסיס עבודות בגובה לביצוע והקמה: אתם נעזרים באנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר שמספקים שירות יעיל, איכותי ובטוח. המומחים שלנו מצוידים בידע וניסיון, בכלים מקצועיים ותקשורת בינאישית טובה שעוזרת לבצע תהליכים בצורה נכונה איכותית ובטוחה יותר. 

 

לנו כל הידע והכלים הדרושים לעבודות בגובה, בעוד שמלבד תליית שלטים: נספק בעת הצורך גם ניקוי חלונות בגובה, שיפוצים במבנים חיצוניים, תיקון מרזבים, ושאר עבודות שמתקיימות בגבהים. המומחים שלנו יגיעו למקום בו יש לבצע את העבודות, יבחנו אותו, יספקו תכנית עבודה והצעת מחיר ובאמצעות שיתוף פעולה של כול בעלי המקצוע – יוציאו לפועל את הפרויקט בדרך הבטוחה ביותר!  

 

אז אם אתם מחפשים חברה מקצועית לביצוע עבודות בגובה מסוגים שונים – זה הזמן לבחור במומחים של חברת בסיס עבודות בגובה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים

הקירות הפנימיים של המבנה בו אנו שוהים: חייבים להיות אטומים זאת כדי שנוכל לחיות בכל מרחב בשלווה בכיף וכדי שנוכל לשהות במקום חמים ונעים. כאשר

שיקום מבנים מסוכנים - מה זה אומר?

שיקום מבנים מסוכנים – מה זה אומר?

ישראל היא מדינה צעירה יחסית, ובכל זאת כבר הספיקו להבנות במדינה שלנו מגוון רחב של בניינים, שחלקם כבר ישנים, זאת בערים גדולות וערים קטנות באזורים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן