התקנת שלטי חוצות בסנפלינג וקונסטרוקציות

התקנת שלטים וקונסטרוקציותכל בית עסק צריך שלט!

תליית שלט ליד בית העסק נחשב עניין ברור בעולם המוסדי והעסקי, בעוד שכבר מימי הפרסום הראשונים ביותר נהגו לסמן מבנה על ידי תליית שלטים שמבהירים מהו העיסוק העיקרי  של המקום, החברה, בית העסק והארגון.

תליית שלטי חוצות, שלטים גדולים או קטנים, הם כאלה שיתרמו תרומה ענקית לעסקים. בעוד שעיצוב נכון, תאורה ובחירה גודל מתאים – ימשכו את כמות הלקוחות וקהלי היעדים שהיזמים, בעלי העסק או מנהלי המוסדות מחפשים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

ייתכן שתליית שלטי חוצות היא לא אפשרות ששמורה לכל עסק והאפשרות הנוספת של של התקנת שלטים בגובה היא בעייתית לעסקים שאין באפשרותם לתלות משהו בגבהים ונאלצים למקם את השלט שלהם בגובה נמוך יחסית אבל גם כאן נדרשת התערבותה של חברה הספקת שירותי תליית שלטי חוצות.

כיצד מתקינים שלטים בגובה ומקימים קונסטרוקציות מתאימות?

אם אתם רואים לצד כביש מהיר שלטי חוצות או על גבי מבנה – שלטי חוצות ענקיים – חשוב שתדעו שאת השלט תלתה חברה מקצועית לעבודות בגובה שמתמחה בביצוע עבודות תליית שלטי חוצות.

חברות מקצועיות מכילות אנשי מקצוע מיומנים שמנוסים בעבודה בגובה הנעשית עם ציוד מתאים.

ההתקנה של שלטי חוצות נעשית תוך הקמת הקונסטרוקציה המתאימה כדי לקבע שלטים בגובה ולמקם את השלט בבטיחות במקום, כמו גם לאחר תכנון הנדסי מקצועי אשר יבטיח שהתלייה והעבודה יעשו על הצד המקצועי ביותר! 

חשוב לדעת כי עבודה בגובה ובמיוחד עבודות של תליית שלטי חוצות, חייבת להיות מתואמת מראש בעוד שמומחים, כמו אלה של בסיס עבודות בגובה, יתאמו מועד התחלת ההקמה בזמן שכלל התכנונים והארגונים יעשו רק לאחר בדיקות מקיפות של המבנה וסיכום הגדלים והטכניקות לתליית השלט.

במקרים של מזג אוויר קיצוני – שיכול להיות מסוכן לתהליך של תליית שלטים – מועד חדש להתקנה ייקבע על ידי המומחים.

סוגי שלטים ואיך מתבצעת התקנת שלטים

מי שעוסק בהתקנת שלטים בגובה והרמת קונסטרוקציה מתאימה, ידע לבצע התאמה של גודל השלט למבנה, כמו גם לדרך בה הוא יתלה. עם זאת המומחים יודעים להתחשב גם בצרכים של בעל העסק החברה או הארגון, בעוד שנוצרת חשיבה משותפת בין מעצבים של משרדי פרסום או של ההפקה שיצרה את השלטים: לבין המומחים בעבודות בגובה. 

 

חברת בסיס עבודות בגובה, עובדת בהרמוניה מושלמת מול צוותי פרסום והפקה מתוך ידיעה ששיתוף פעולה נכון ופורה,  יוביל לתוצאות טובות ובטוחות. 

בתחום הפרסום והשיווק, קיימים מספר שלטים, ביניהם: שלטי חוצות ענקיים, שלטים קטנים שמיועדים לסמן בית עסק, שלטי רחוב וכתובות, ישנן מודעות פרסום שיש להציב על קונסטרוקציה או על עמוד מתאים ושאר אלמנטים לפרסום בתי עסק, שירותים ומוצרים. 

 

בזמן תכנון תלייה והצגת השלטים, מבצעים המומחים של החברה בדק בית מקיף תוך שהם דואגים להשתמש בציוד ובמכשירים החזקים והבטוחים ביותר לתליית המודעות והכרזות הדרושות.

החברה מספקת שירות גם למפרסמים שרוצים לתלות מודעה קטנה או גדולה על מבנה קיים, כמו גם שירות לבעלי עסקים וחברות ומוסדות ציבוריים שרוצים לפרסם מודעה, או לתלות שלט על גבי כניסה למבנה או על המבנה עצמו או בסמוך לו. 

 

מתן תשומת לב לפרטים

שלטי חוצות בסנפלינג מצריכה מעורבות בתהליכים ההקמה וניסיון רב, שכן מדובר באלמנטים גדולים שנתלים במרחבים ציבוריים.

לכן המומחים של חברת בסיס פועלים בכול זמן כדי להכיר את הפרטים השונים ואת צרכי הלקוח והסביבה תוך למידה של תנאי השטח.

הלמידה תאפשר התאמה של הציוד והאלמנטים באמצעותם יתלה השלט במקום מתאים, תוך אבטחת איכות בטיחות וגהות.

העבודה של תליית שלטי חוצות בסנפלינג חייבת להתבצע על הצד הטוב ביותר, באמצעות סקירת הסביבה ושימוש באלמנטים מקצועיים כגון: סלי הרמה, ציוד סנפלינג, יתדות ומחברים, מרכיבים לקונסטרוקציה ולפיגומים, חבלים חזקים לקיבוע השלט ואנשי המקצוע שבוחנים בכול זמן את המבנה והיציבות של השלט. 

 

בחירת בחברת בסיס להקמת קונסטרוקציות ותליית שלטים בגובה

בזמן שאתם בוחרים במומחים של בסיס עבודות בגובה לביצוע והקמה: אתם נעזרים באנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר שמספקים שירות יעיל, איכותי ובטוח. המומחים שלנו מצוידים בידע וניסיון, בכלים מקצועיים ותקשורת בינאישית טובה שעוזרת לבצע תהליכים בצורה נכונה איכותית ובטוחה יותר. 

 

לנו כל הידע והכלים הדרושים לעבודות בגובה, בעוד שמלבד תליית שלטים: נספק בעת הצורך גם ניקוי חלונות בגובה, שיפוצים במבנים חיצוניים, תיקון מרזבים, ושאר עבודות שמתקיימות בגבהים. המומחים שלנו יגיעו למקום בו יש לבצע את העבודות, יבחנו אותו, יספקו תכנית עבודה והצעת מחיר ובאמצעות שיתוף פעולה של כול בעלי המקצוע – יוציאו לפועל את הפרויקט בדרך הבטוחה ביותר!  

 

אז אם אתם מחפשים חברה מקצועית לביצוע עבודות בגובה מסוגים שונים – זה הזמן לבחור במומחים של חברת בסיס עבודות בגובה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

הרחקת יונים מבניין

יונים מובילות למפגע בריאותי ואסתטי ובנוסף הן תורמות רבות להורדת איכות החיים. אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתעוררים משום נהמות היונים, אינכם מסוגלים להתמודד

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן