איך מחדשים משטח בטון ישן

איך מחדשים משטח בטון ישן

בטון הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר בבנייה הים תיכונית. בישראל, מרבית המבנים עשויים מבטון בעוד שמדובר בחומר חזק, עמיד ונוח לבנייה.

עם זאת האקלים החם ותזוזות באדמה גורמים – לאחר עשרות שנים –  לחומר הקשוח הזה להיסדק, לפתח נימים ופגמים: לכן דרוש חידוש משטחי בטון. אבל מה מחדשים בדרך כלל ואיך עושים זאת נכון? כול הפרטים בהמשך. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

בישראל יש לא מעט מבנים עשויי בטון בעוד שהיסודות, הקירות, הרצפה ושאר אלמנטים עשויים מחומר זה. במרבית המקרים ולמרות החוזק של החומרים – יהיה צורך בחידוש משטחים כאלה לאחר מספר רב של שנים.

החידוש דרוש על מנת שהמבנה יעמוד בתקן כמו גם כדי שניתן יהיה לגור/ לעבוד/ לאחסן ציוד או לגדל בעלי חיים בבטחה בתוך מבנה. 

כיצד משקמים משטחי בטון?

חידוש ושיקום משטחים נעשה על ידי המומחים של בסיס עבודות בגובה. המומחים שלנו יגיעו אל המבנה, יאבחנו ויבדקו אותו, ימליצו ללקוח אודות החלקים שיש לשקם, ולאחר אישור הלקוח יחזקו את אותם האלמנטים הדרושים ויהפכו אותם ליציבים חזקים וכשירים לשמש כל מבנה.

בזמן העבודה, המומחים של בסיס עבודות בגובה מחזקים קירות, אוטמים סדקים במשטחים, משתמשים ביריעות בטומניות כדי לבצע את האיטום בצורה הטובה ביותר ועושים שימוש בכלים מתקדמים, בטכנולוגיה מתקדמת וחומרי איטום איכותיים על מנת לבצע את האיטום.

הצוות שלנו מומחה באיטום כל משטח ומבנה החל ממבנה מגורים עד למבני אחסון, משרדים, עסקים ומרחבי עבודה כמו גם מבנים לאחזקת בעלי חיים.

מדוע חייבים לבצע את התיקונים

יש לא מעט סיבות שבגינן חשוב לא לחכות ולחזק את משטחי הבטון בצורה מקצועית ויעילה: 

  • בטיחות – בטיחות היא מעל הכול, ואסור להזניח אותה. בטון שלא עובר חיזוק וחידוש עלול להיסדק עד שהוא יקרוס. לכן יש למנוע אסון. 
  • אישורים – מי שיגור במבנה מט לנפול, רעוע ולא יציב: יפונה בשלב כלשהו על ידי הרשויות. כדי למנוע סיטואציות כאלה – חשוב לעשות את כול מה שניתן כדי לחזק את המבנה. 
  • איכות חיים – כולנו רוצים לחיות באיכות חיים טובה. כאשר אנו מתפשרים וגרים בתוך במבנה לא אטום: נסבול מחום לוהט בקיץ ומרטיבות ולחות בחורף. 
  • העלאת ערך הנכס – חידוש משטחי בטון בעיקר במבנים פרטיים, יעזור להעלות את ערכו של הנכס. בכך אפשר לשפץ בתים ולמכור אותם בעלות גבוהה יותר או להשכיר דירה משופצת כחדשה, במחיר משתלם יותר. 

אז אם אתם מחפשים את הדרך לשקם משטחי בטון בצורה מקצועית, יעילה ובמחיר נוח, פנו אל המומחים של ' בסיס עבודות בגובה', ואנו נגיע לאבחן את המבנה, לייעץ ולשפץ את המשטחים הדרושים, בדרך הטובה ביותר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן