מתי יודעים שהגיע הזמן לתחזוקת מבנה

אילו עבודות בגובה קיימות כיום?

המבנה שבו אנו גרים/ עובדים/ מאחסנים סחורה חשובה או פריטים שונים – חייב להיות חזק ויציב. ולמרות הבנייה בבטון שנחשבת מבין היעילות מכולן, יש עדיין גורמים שצריך להתחשב בהם ככל שהמבנה מתיישן.

גורמים כמו לחות וחום כמו איתני הטבע, שימוש תכוף במבנה ושינויים טכנולוגיים שמבנים עוברים – כולם מספקים את ההזדמנות ואת הצורך לבצע תחזוקה במקום. אבל מתי יודעים שהגיע הזמן לבצע פעולות כאלה ואחרות? מלבד הצורך להשמיש את המבנה ולהימנע מהרס שיתרחש עקב ליקויים, יש כמה סימנים לכך שהגיע הזמן לשפץ: 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כשמתגלים סדקים בקירות

סדקים בקירות יכולים להתגלות כבר בעשורים הראשוניים מרגע בניית הבניין. סדקים נוצרים עקב סיבות רבות כמו התיישנות החומרים, שליכט מתקלף, עבודה שאינה איכותית וכולי. כדי למנוע החמרה במצב יש לבחור באנשי המקצוע כמו במומחים של 'בסיס עבודות בגובה' שיבצעו תיקוני סדקים וצבע בקירות. תיקונים כאלה ימנעו סכנה והתפוררות של הקירות, לכן הם דחופים ונחוצים. 

כאשר האריחים נופלים

חיפוי הבית באריחים, מספק מראה יפה ואלגנטי. החיפוי נעשה על פי הטעם האישי של בעל הנכס כבר בזמן הבנייה והוא משווה למבנה מראה ייחודי כפרי ונעים. עם השנים, האריחים עלולים להתפורר וליפול – מה שמסכן מאד את הסביבה. לכן יש לבחור במקצוענים שיבצעו עבודות בגובה באמצעותן אפשר לבצע תיקון אריחים. 

בזמן שיש סדקים בבטון

בטון הוא חומר בנייה עמיד במיוחד. למעשה, דרושים כלים מיוחדים כמו מקדח יהלום על מנת לחדור אותו או לחתוך בבטון החזק. ובכול זאת גם החומר הזה עלול להתיישן. לכן כשיש סדקים בבטון חשוב לאטום אותם ולטפל בבעיה. תיקון בטון באמצעות המקצוענים של 'בסיס עבודות בגובה' – יספק לכם תוצאות טובות ובטוחות. 

במידה והמרזב תקול

המרזב שעל גג המבנה שלנו מטרתו להוביל מים מהגג ובכך למנוע עומס שעלול להפיל את הגג ולגרום לנזק חמור. כדי למנוע נזקים ואסונות יש לבצע החלפת מרזבים. אנשי המקצוע המיומנים שלנו יספקו החלפה של המרזב כולו או של חלקים שזקוקים לתחלופה ובכך יעזרו לחסוך בעלויות. 

אם יש בעיות באיטום

איטום הגג חשוב בעיקר כדי לווסת את הטמפרטורות במבנה. במידה וחם מידי בקיץ או רק לח וקר במבנה בחורף – רצוי לבצע בדיקה מקצועית של הגג ולבדוק אם דרוש איטום מחודש. 

במקרים של חלונות מזוהמים

במבנים גבוהים כמו גורדי שחקים וכדומה, קורה שהחלונות צוברים אבק, לכלוך, שומנים ולשלשות יונים. על מנת להבריק את החלונות ולספק ניקיון לטווח ארוך, יש לבצע ניקוי חלונות בגובה. המומחים של בסיס עבודות בגובה, יספקו ניקוי חלונות של גורדי שחקים וכול עבודה אחרת שדורשת שיפוץ, תיקון בנייה. בכך אפשר להנות מתיקונים יעילים ומקצועיים.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן