חשיבות איטום קירות בזמן

חשיבות איטום קירות בזמן

איטום ושיקום מבנים הוא תהליך חובה שיש לבצע, בעיקר בזמן שיפוצים של מבנה ישן: שכן האיטום שנעשה בזמן שהמבנה הוקם – הולך והופך לפחות יעיל עם השנים – מה שהופך את המרחב פחות נעים למגורים או לשהייה. הקירות שמאבדים את החומרים שנמרחו עליהם הזמן הבנייה – כמו גם התיישנות ועייפות החומר – גורמים להיווצרות סדקים בקירות, בעוד שכוח האיטום והבידוד הולך ונחלש עם השנים. 

הירידה באיכות האיטום, גורמת כמובן לנזקים למבנה שאם לא מטופלם כהלכה: יובילו לירידה בערכו של הנכס. מה שיכול לפגום ביכולת להשכיר אותו או למכור מבנה שנועד למכירה והשכרה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מדוע צריך לאטום קירות?

המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה, מסבירים כי איטום נועד לאפשר מספר יתרונות חשובים כגון: 

  • איטום נהג קור, לחות ורטיבות – כאשר אוטמים את המבנה, מונעים כניסה של קור עז לחדרים, תוך מניעת כניסת לחות ורטיבות למבנה. 
  • בידוד המבנה מתהודה ורעש – רעשים של מוזיקה, רעש מן הרוח, שאון העיר וקולות השכנים: כולם נמנעים בעת איטום ובידוד מחודש של מבנה קיים. גם במבנים חדשים יש להקפיד כי נעשית עבודת בידוד טובה על ידי הוספת פאנלים מבודדים איכותיים. 
  • מניעת כניסה של מים דרך חלונות – לעיתים החלונות המותקנים במבנה מתיישנים והופכים פחות יעילים. במקרה כזה מבצעים המומחים איטום חלונות או החלפה של חלונות קיימים בכאלה שעשויים אלומיניום. אלומיניום הוא חומר מבודד שקל לעבוד עמו. 
  • אספקת גגות וקירות מבודדים וחזקים – חשוב לדעת כי גם הגגות וגם הקירות חייבים להיות אטומים משום שעל הגג מצטברים מי גשם, לכלוכים כמו אבק כבד ופסולת טבעית, כמו גם שהגג חייב להיות אטום מפני גשם ומפני קרני השמש החזקות. 
  • איזון הטמפרטורה בימי הקיץ החמים – בימי הקיץ החמים, גג אטום וקירות שאין בהם סדקים או פגמים: יספקו בידוד נגד שמש חזקה ובכך יורידו את הטמפרטורה במבנה בשתי מעלות לפחות! בימים הקרים, הבידוד יקנה חמימות נעימה במרחב הפנימי. 
  • חידוש המבנה ועליית ערכו – בזמן שמבצעים עבודות בגובה ובעיקר שיפוצים של המבנה עצמו, אפשר להעלות את ערכו של הנכס בצורה משמעותית ובכך למכור את להשכיר אותו במחיר גבוה יותר. מה שיעזור לקבל תשואות גבוהות והחזר כספי מידי של הוצאות השיפוצים. 
  • שילוב של איטום נכון עם סוג הגג וסוג הקירות והבטון – חברת בסיס עבודות בגובה, יודעת לבצע עבודות איטום בהתאם לסוג הגג ולסוג הקירות של המבנה. בכך המומחים מבצעים איטום גגות בטון, איטום גגות באמצעות יריעות בטומניות, איטום גגות רעפים, וכדומה. 

כיצד מתבצע איטום קירות? 

על מנת לאטום מבנה, המומחים של בסיס עבודות בגובה מגיעים למקום בו נדרשת העבודה. לאחר סקירה המבנה ובחינת הנתונים מול בעל הנכס – מתכננים המומחים את תכנית העבודה היעילה מכול ושולחים הצעת מחיר ללקוח. המומחים בתחום ואלה אשר מבצעים עבודות בגובה, מפרטים את כול השלבים בעבודה תוך בחירת חומרי בידוד מתאימים. העבודה אינה אורכת זמן רב והיא נעשית בצורה בטוחה עם תיאום מושלם של הצוות מול הלקוח. 

כל כמה זמן יש לאטום מבנה קיים?

מבנים ישנים חשוב לאטום כול מספר שנים לפי הצורך, בעוד שלעיתים סדקים 'תמימים' עלולים להתגלות כסדקים רציניים יותר שיש לטפל בהם במהרה. שכן הזנחה תוביל להרס רב יותר ומכאן להוצאות גבוהות יותר. אם אתם מבחינים בסדקים במבנה, צרו קשר עם המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה, על מנת שאיש מקצוע מיומן יגיע כדי לאבחן את הסדקים ולספק לכם דוח מפורט עם ממצאים חשובים. אנשי המקצוע שלנו פועלים בצורה הגונה, והם יגלו שקיפות מלאה בנוגע לצרכים האמיתיים של המבנה. 

איך בוחרים בצוות הטוב ביותר לביצוע המשימה

בזמן שאתם בוחרים את המומחים, חשוב לשים דגש על מומחיות, ניסיון, מקצועיות, שימוש בחומרים מתאימים, דיוק ויעילות כמו גם ניסיון רב בעבודה בגובה. עבודה שאינה מקצועית, עלולה להוביל לנזקים וחלילה אסונות – לכן יש לבחור תמיד במומחים של חברת בסיס על מנת לבצע עבודה טובה ואיטום שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות!

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן