התקנת ותליית שלטים בגובה עם מומחים

התקנת ותליית שלטים בגובה עם מומחים

ישראל כבר מספיק מנוסה ומפותחת כדי להקים יותר ויותר גורדי שחקים בשטחיה, ובהחלט אנו רואים לא מעט ערים מרכזיות שבהן יש משרדים, מבנים משותפים, מוסדות וחברות, קניונים ושאר מבנים שנמצאים בגובה. אחד היתרונות של מבנים גבוהים הוא היכולת לפרסם ולהנות משטחי פרסום על ידי תליית שלטים על הבניין, בעוד שאת השלטים מתקינים המומחים גם על בניינים וגם בגובה כשהשלט יציב ובטוח בזכות עצמו. אבל כיצד תולים שלטים בגובה? המומחים של בסיס עבודות בגובה מסבירים:

אם אתם זקוקים לשירות מקצוע לתליית שלטים כדאי שתפנו אל המומחים שלנו. המומחים מסבירים כי עזרה בתליית שלטים תספק בטיחות בזמן שהשלטים נמצאים בגובה, כמו גם בטחון שהשלט יישאר יציב בחום ובקור, ברוחות או בכול תנאי. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבל כיצד תולים שלטים?

בתחילה חשוב לדעת שהמיקום של השלט חשוב במיוחד. לכן המומחים שלנו מספקים ייעוץ למיקום ולגובה הנכון ביותר ביחס לגודל השלט, העיצוב והאותיות שיש בו. כרזות גדולות למשל כדאי לתלות על בניינים גבוהים, וקטנות יותר יכולות להתאים לצמתים או לצד הכביש. בכול מקרה את הייעוץ אנחנו נספק באופן פרטני עבור כל לקוח. 

איזה שלטים אפשר לתלות בגובה?

כיום אפשר להעביר מסרים מכול סוג באמצעות שלטי פרסומת או מודעות שמעבירות מסרים מסוימים, כמו גם שאפשר לתלות כרזות בכול גובה ובמיקומים שונים. התלייה נעשית באמצעות עבודה בגובה שמתבצעת בצורה בטיחותית באמצעות המומחים של בסיס עבודות בגובה. 

אנחנו עובדים עם ציוד סנפלינג, סלי הרמה, פיגומים וסולמות רק כדי לתלות את השלט בשיא הבטיחות וגם כדי להבטיח שהשלט יישאר במקומו עד שתרצו להוריד או להחליף אותו ללא תקלות או סכנות. בין היתר חשוב לבחור מומחים שיודעים לעבוד בגבהים ויש להם רישיון לבצע עבודות בגובה כמו תליית שלטים. 

למה לא כדאי לתלות שלטים לבד?

יש מספר סיבות שאסור לנסות לתלות שלטים ללא ניסיון וללא ציוד בטיחות דרוש. עבודה כזאת מחייבת ציוד בטיחות, ניסיון, צוות מנוסה, כלים מתאימים ושאר אלמנטים שימנעו עבודה לא אחראית, כמו גם ימנעו תקלות או חלילה תאונות שבהן תהיה סכנה ממשית לסביבה. בין היתר חשוב שהשלט יהיה מקצוע בצורה בטיחותית ומתאימה למיקום שלו ולתושבות, כך שהוא יחזיק מעמד יהיה חזק ויציב ובטח שלא ייפול. 

אנו בבסיס עבודות בגובה נעשה התאמה של הציוד הדרוש לשטח ושל האלמנטים המתאימים לכל גודל כרזה, מודעה או שלט שתרצו לתלות. באמצעות מומחים, ניסיון, שירות טוב וציוד עבודה בגובה נוכל להבטיח שהאלמנטים שנתלה יהיו קבועים חזקים ומאובטחים. פנו אל המומחים של בסיס עבודות בגובה לייעוץ, ליווי, הקמה ועבודה אחראית ובטוחה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיפוצים בגובה בסנפלינג

שיפוץ בסנפלינג

מחפשים חברה מקצועית לביצוע עבודות שיפוץ בסנפלינג? לא יכולתם ״ליפול״ על מקום יותר מדויק מכאן.  פעמים רבות, בניין זקוק לשיפוץ מכל מיני סיבות: יכול להיות

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן