התקנת מרזבים חיצוניים – המדריך המלא

המרזבים שנמצאים על כל מבנה שנבנה על פי החוק בישראל נועדו לנתב מים מטה אל מקומות ייעודיים, ובכך להבטיח את בטיחותם של מי שנמצא במבנה. גגות שאין להם מרזבים או שהמרזב שלהם תקול, יסבלו מרטיבות, לחות ונזילות וכמובן שעם הזמן יהפכו מסוכנים משום שהם עלולים לקרוס בשל כובד המים שהצטברו על הגג. 

מי גשמים ושאר נוזלים שמצטברים על גג מבנה הבית שלנו, הבניין המשותף, בית העסק, החנות או כל מקום אחר – חייבים להיות מנותבים ומנוקזים מטה מהגג כדי לשמור על מבנה בטוח יציב וחזק. השמירה על המבנה נעשית באמצעות מרזבים תיקנים בהם זורמים הנוזלים. אבל מה עושים כשהמרזב תקול? במקרים כאלה יש לפנות למומחים של בסיס עבודות בגובה על מנת להתקין או לתקן מרזבים תקולים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד מתקינים מרזבים שלב אחר שלב?

התקנת מרזבים חיצוניים היא פעולה שנחשבת פשוטה יחסית עבור אנשי המקצוע ואינה דורשת ימי עבודה רבים ובטח שלא גורמת לרעש, זיהום וסכנה לסביבה. זאת בעיקר אם מבצעים אותה באופן מקצועי ובטוח. כאשר אנו מבצעים עבודה כזאת אנו בתחילה בודקים את המבנה ואת המרזבים, מזהים תקלות, לאחר מכן המומחים שלנו מבצעים אבחון של התקלות ומסבירים על האופן בו יתבצעו התיקונים או ההתקנה, ולבסוף שולחים הצעת מחיר וסדר עבודה. 

לאחר שהלקוח מאשר את הצעת המחיר, אנו מבצעים את התיקונים וההתקנה בשלבים הבאים:

המומחים שלנו מודדים את הבניין ואת המרזבים ובוחרים את חומרי הגלם במתאימים ביותר לאקלים אשר במקום, לסוג המבנה ולאיכות החיים במקום. אנו בוחרים מרזבים מחומר עמיד למים ולחות, זאת עבור מבנים קרובים לים, או מרזב חזק במיוחד למיקומים הרריים וגבוהים. בכול מקרה, איכות החומרים הינה במעלה ראשונה. 

לאחר מדידת הגגות והתכנון נתחיל להחליף את המרזבים הישנים בחדשים ולבצע תיקונים וחיבורים בין צינורות תקינים שהתרופפו ועדיין תקינים (מה שיוזיל עלויות). לאחר מכן נבצע קיבוע של הצינורות וכל החלקים ונבדוק כי תאי הקליטה תקינים. עוד נוודא שהקיר תומך במרזב והמים מנותבים למקום הנכון. 

לבסוף נבצע ניקוי ושטיפות עבור מרזבים תקינים שנסתמו ונדריך את בעלי המבנה אודות הדרך לשמור על גג נקי ותקין ועל צינורות פנויים לניתוב המים אל הקרקע. בין היתר נעזור להתקין אלמנטים על הגג שיובילו עלים, בוץ ואבק כבד אל מקומות אחרים שאינם הגג. עוד ננחה את הדיירים בדרך לשמור על מבנה תקין ונציע עבודות שיקום מבנים צביעת קירות חיצוניים, איטום גגות ושאר שירותים אשר יכולים לסייע לשמור על מבנה תקין. 

לסיכום, כדי לשמור על הבטיחות שלכם ולשמור על מבנה תקין ואיכותי – חשוב לבצע מגוון עבודות חיזוק ואיטום מבנים, ולבצע התקנת מרזבים או תיקון של אלמנטים על הגג כדי להבטיח שהמבנה יהיה תקין לאורך זמן.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

סילוק יונים בגובה

סילוק והרחקת יונים בעלי כנף כמו יונים מחפשות מקום לקנן בו. במקרים רבים הן מוצאות מקומות כמו מרפסות או מסתורי כביסה לקינון. המקומות החמימים המועדפים

קרא עוד »
שיקום מבנים בנתניה

שיקום מבנים בנתניה

מי שגר בנתניה יודע שמדובר בעיר חוף מקסימה שרק הולכת ומתפתחת והופכת יפה ונעימה יותר עם השנים. אבל כמו בכל עיר תוססת ומלאת חיים –

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן