מה הם שלבי העבודה באיטום גגות

גג שאינו אטום עלול להוריד משמעותית את איכות החיים של מי שנמצא במבנה, בזמן שגם איכות הבניין/ הדירה/ הבית הפרטי וכל מבנה אחר – תרד משמעותית והמבנה יאבד את ערכו במידה והגג שלו אינו אטום כהלכה. רוח גשם וקור, חום עז ים תיכוני ותהודה חזקה – כולם יתרחשו בתוך מבנים שהגג שלהם אינו אטום טוב. כדי למנוע את כל אלה או לתקן גגות שנפגעו והאיטום שלהם כבר אינו תקין – הכינו עבורכם המומחים של בסיס עבודות בגובה מידע על שלבים באיטום גגות. הנה כול השלבים:

בדיקה ואבחון לפני ביצוע איטום גגות

בשלב הראשון מגיעים המומחים של בסיס עבודות בגובה למקום שבו נדרשת העבודה ומאתרים מקומות בהם יש בעיות האיטום. בשלב זה יקבל הלקוח הצעת מחיר וגם את לוחות הזמנים והסבר על דרך העבודה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

הכנת הגג לאיטום

לאחר אישור, נעשית בשלב הראשון הכנה של הגג לאיטום. המומחים מנקים ומפנים את הגג ומאפשרים מרחב עבודה תקין. המומחים בעבודה בגובה יסירו ליקויים ויספקו משטח עבודה נגיש יותר.

מריחת חומרי איטום

השלב השני נעשה באמצעות מריחת חומרי איטום. החומרים הראשונים הם שכבות של חומר בשם פריימר שנועד לקשר בין הגג ולבין האלמנטים שעמם נבצע איטום. את הפריימר מורחים על הגג עצמו ועל הרולקות. החומר המקשר חייב להיות איכותי. לאחר ההכנה הדרושה המומחים שלנו ימשיכו בתהליך האיטום. 

הלחמה וחיזוק חיבורים

לאחר כמה שעות או יום שלם שבו הגג יתייבש לחלוטין וחומר האיטום יהיה יציב, ימשיכו המומחים בתהליכים. כעת אנו נבצע המומחים הלחמה של חיבורי המבנה הלוא הם ה'רולקות'. הצוות שלנו יחזק את החיבורים הקיימים בין הרצפה של הגג לקיר עבור איטום טוב יותר. בין היתר אנו נלחים יריעות בטומניות למרחב העליון של המבנה ונמיס קצוות יריעות לאיטום מושלם. 

שכבות הגנה נוספות

מלבד החומר המקשר וההלחמה, כמו גם חיבור של יריעות ביטומניות והלחמת הרולקות, יבצע הצוות שלנו הנחת שכבות הגנה נוספות במקרה הצורך. לעיתים נוסיף יריעות ביטומניות ונחזקן, ולעיתים נצבע או נמרח חומרים המגנים על הגג. כך אפשר להנות מאיטום מושלם של גגות הבית המשרד, המחסן, בית העסק או של כל מבנה אחר תוך הגנה על המבנה מפני חום וקור, תהודה או התפוררות של החומרים ושל הבטון. 

כשאתם בוחרים את אנשי המקצוע שיבצעו עבורכם איטום גגות שימו לב שמדובר רק במומחים בעבודה בגובה, כמו המומחים של בסיס עבודות בגובה. אנו נגיע למקום, נספק חוות דעת ונבצע את העבודה הדרושה על הצד הטוב והבטוח ביותר. גם לכם וגם לסביבה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיפוצים בסנפלינג

שיפוצים בסנפלינג

תחום השיפוצים עבר בשנים האחרונות תהפוכה של ממש כאשר עוד ועוד חברות מעבירות את עובדיהן הכשרות וקורסים במטרה להתייעל בתהליכי העבודה בפועל. אם עד לפני

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן