בסיס עבודות גובה

שלבי איטום גג – המדריך המלא בשבילכם!

שלבי איטום גג - מדריך מפורט

גג שאינו אטום עלול להוריד משמעותית את איכות החיים של מי שנמצא במבנה, בזמן שגם איכות הבניין/ הדירה/ הבית הפרטי וכל מבנה אחר – תרד משמעותית והמבנה יאבד את ערכו במידה והגג שלו אינו אטום כהלכה. רוח גשם וקור, חום עז ים תיכוני ותהודה חזקה – כולם יתרחשו בתוך מבנים שהגג שלהם אינו אטום טוב. כדי למנוע את כל אלה או לתקן גגות שנפגעו והאיטום שלהם כבר אינו תקין – הכינו עבורכם המומחים של בסיס עבודות בגובה מידע על שלבים באיטום גגות. לפניכם המדריך לשלבי איטום גג –

בדיקה ואבחון לפני ביצוע איטום גגות

בשלב הראשון מגיעים המומחים של בסיס עבודות בגובה למקום שבו נדרשת העבודה ומאתרים מקומות בהם יש בעיות האיטום. בשלב זה יקבל הלקוח הצעת מחיר וגם את לוחות הזמנים והסבר על דרך העבודה. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

הכנת הגג לאיטום

לאחר אישור, נעשית בשלב הראשון הכנה של הגג לאיטום. המומחים מנקים ומפנים את הגג ומאפשרים מרחב עבודה תקין. המומחים בעבודה בגובה יסירו ליקויים ויספקו משטח עבודה נגיש יותר.

מריחת חומרי איטום

השלב השני נעשה באמצעות מריחת חומרי איטום. החומרים הראשונים הם שכבות של חומר בשם פריימר שנועד לקשר בין הגג ולבין האלמנטים שעמם נבצע איטום. את הפריימר מורחים על הגג עצמו ועל הרולקות. החומר המקשר חייב להיות איכותי. לאחר ההכנה הדרושה המומחים שלנו ימשיכו בתהליך האיטום. 

הלחמה וחיזוק חיבורים

לאחר כמה שעות או יום שלם שבו הגג יתייבש לחלוטין וחומר האיטום יהיה יציב, ימשיכו המומחים בתהליכים. כעת אנו נבצע המומחים הלחמה של חיבורי המבנה הלוא הם ה'רולקות'. הצוות שלנו יחזק את החיבורים הקיימים בין הרצפה של הגג לקיר עבור איטום טוב יותר. בין היתר אנו נלחים יריעות בטומניות למרחב העליון של המבנה ונמיס קצוות יריעות לאיטום מושלם. 

שכבות הגנה נוספות

מלבד החומר המקשר וההלחמה, כמו גם חיבור של יריעות ביטומניות והלחמת הרולקות, יבצע הצוות שלנו הנחת שכבות הגנה נוספות במקרה הצורך. לעיתים נוסיף יריעות ביטומניות ונחזקן, ולעיתים נצבע או נמרח חומרים המגנים על הגג. כך אפשר להנות מאיטום מושלם של גגות הבית המשרד, המחסן, בית העסק או של כל מבנה אחר תוך הגנה על המבנה מפני חום וקור, תהודה או התפוררות של החומרים ושל הבטון. 

כשאתם בוחרים את אנשי המקצוע שיבצעו עבורכם איטום גגות שימו לב שמדובר רק במומחים בעבודה בגובה, כמו המומחים של בסיס עבודות בגובה. אנו נגיע למקום, נספק חוות דעת ונבצע את העבודה הדרושה על הצד הטוב והבטוח ביותר. גם לכם וגם לסביבה.

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

שיפוצים בסנפלינג

שיפוצים בסנפלינג

תחום השיפוצים עבר בשנים האחרונות תהפוכה של ממש כאשר עוד ועוד חברות מעבירות את עובדיהן הכשרות וקורסים במטרה להתייעל בתהליכי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן