שיטות להרחקת יונים

שיטות להרחקת יונים

ציפורים שנמצאות בקרבת הבית או סמוך למקום העבודה, מביאות עמן שקט ושלווה, בעיקר בשל הציוצים שלהן שמרגיעים מאד את הנפש. יונים לעומת זאת, למרות היותן בעלי חיים שיש לשמור ולהגן עליו, הן ציפורים שגורמות לרעש ולכלוך בעיקר כשהן מחליטות להישאר ולקנן במקום ספציפי. מלבד זאת הן עלולות לגרום להדבקות במחלות, בעיקר בקרב ילדים.

בישראל, יונים נחשבות לבעל חיים נפוץ שנמצא בכרכרות של ערים גדולות וקטנות, כמו גם ברחובות והן מקננות על גגות, אדני חלון, מרפסות ומבנים מסוגים שונים. הימצאותן במקום אחד יכולה להוביל ללא מעט טרדה ותחלואה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אז איך מרחיקים יונים?

כדי להרחיק את היונה אין צורך לפגוע בה, אלא שניתן לפנות אל המומחים של חברת 'בסיס עבודות בגובה' שיספקו פתרונות הומאניים להרחקת יונים.

איזה פתרונות להרחקת יונים אנחנו מספקים? הנה מספר שיטות שנחשבות היעילות ביותר שיש:

הרחקת יונים מגגות רעפים

אחת השיטות לבצע הרחקה מתרחשת באמצעות הרחקת יונים מגג רעפים. הצוות שלנו יגיע למקום, יבחן את המצב של הגגות וירחיק יונים מדודי שמש, גגות או מפאנלים סולאריים. את ההרחקה נבצע באמצעות התקנת דוקרנים.

דוקרנים מסייעים להרחיק יונים מהמקום בשל החוד שלהם שמרתיע את היונה ושולח אותה לקנן במקום אחר.

התקנת רשתות

התקנת רשתות נגד יונים היא הדרך המעשית וההומאנית ביותר לפתרון הבעיה. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מגיעים למבנה שעליו נמצאות היונים בודקים את גודל הבעיה, ולאחר אבחון והצעת מחיר נוחה – מספקים התקנת רשתות על גבי המבנה בצורה בטוחה ואסתטית.

הרשתות מונעות מהיונים להגיע למקום ובכך מונעות קינון, רעש, צואה, לכלוך ומחלות.

הצבת דחלילים

לעיתים כדי להרחיק יונים יש לנקוט בשיטות המוכרות והוותיקות ביותר. כדי לטפל בנושא של יונים שמקננות במבנים פרטיים או משותפים, וכדי להגן על מבנים מסחריים או להדיר את היונים מהמקום בצורה פרקטית: אפשר להציב דחלילים על גבי מבנים, כמו גם באדניות או בגינות.

אנו נגיע למקום ונבחן את הדרך היעילה ביותר להרחקת יונים. לעיתים יהיה צורך בביצוע הרחקת יונים על ידי תדרים – מה שדורש סיוע של אנשי המקצוע כמו מדבירים שמומחים בהרחקת מזיקים באמצעות תדרים אלקטרוניים.

בכול מקרה ועבור כל שיטה, הצוות של בסיס עבודות בגובה זמין עבורכם לביצוע מגוון משימות בצורה מקצועית ונכונה. מלבד טיפול ביונים מקננות – אנו מבצעים מגוון רחב של עבודות בגובה, החל משיפוץ מרזבים החלפת מרזבים, צביעת קירות חיצוניים, איטום קירות, עד ניקוי גגות ובבנים בלחץ מים, חידוש צבע של מבנים שונים, ניקוי חלונות ועוד.

בכך אפשר לקבל את כל השירותים שאתם זקוקים להם, במקום אחד.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן