שיטות להרחקת יונים

שיטות להרחקת יונים

ציפורים שנמצאות בקרבת הבית או סמוך למקום העבודה, מביאות עמן שקט ושלווה, בעיקר בשל הציוצים שלהן שמרגיעים מאד את הנפש. יונים לעומת זאת, למרות היותן בעלי חיים שיש לשמור ולהגן עליו, הן ציפורים שגורמות לרעש ולכלוך בעיקר כשהן מחליטות להישאר ולקנן במקום ספציפי. מלבד זאת הן עלולות לגרום להדבקות במחלות, בעיקר בקרב ילדים.

בישראל, יונים נחשבות לבעל חיים נפוץ שנמצא בכרכרות של ערים גדולות וקטנות, כמו גם ברחובות והן מקננות על גגות, אדני חלון, מרפסות ומבנים מסוגים שונים. הימצאותן במקום אחד יכולה להוביל ללא מעט טרדה ותחלואה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אז איך מרחיקים יונים?

כדי להרחיק את היונה אין צורך לפגוע בה, אלא שניתן לפנות אל המומחים של חברת 'בסיס עבודות בגובה' שיספקו פתרונות הומאניים להרחקת יונים.

איזה פתרונות להרחקת יונים אנחנו מספקים? הנה מספר שיטות שנחשבות היעילות ביותר שיש:

הרחקת יונים מגגות רעפים

אחת השיטות לבצע הרחקה מתרחשת באמצעות הרחקת יונים מגג רעפים. הצוות שלנו יגיע למקום, יבחן את המצב של הגגות וירחיק יונים מדודי שמש, גגות או מפאנלים סולאריים. את ההרחקה נבצע באמצעות התקנת דוקרנים.

דוקרנים מסייעים להרחיק יונים מהמקום בשל החוד שלהם שמרתיע את היונה ושולח אותה לקנן במקום אחר.

התקנת רשתות

התקנת רשתות נגד יונים היא הדרך המעשית וההומאנית ביותר לפתרון הבעיה. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מגיעים למבנה שעליו נמצאות היונים בודקים את גודל הבעיה, ולאחר אבחון והצעת מחיר נוחה – מספקים התקנת רשתות על גבי המבנה בצורה בטוחה ואסתטית.

הרשתות מונעות מהיונים להגיע למקום ובכך מונעות קינון, רעש, צואה, לכלוך ומחלות.

הצבת דחלילים

לעיתים כדי להרחיק יונים יש לנקוט בשיטות המוכרות והוותיקות ביותר. כדי לטפל בנושא של יונים שמקננות במבנים פרטיים או משותפים, וכדי להגן על מבנים מסחריים או להדיר את היונים מהמקום בצורה פרקטית: אפשר להציב דחלילים על גבי מבנים, כמו גם באדניות או בגינות.

אנו נגיע למקום ונבחן את הדרך היעילה ביותר להרחקת יונים. לעיתים יהיה צורך בביצוע הרחקת יונים על ידי תדרים – מה שדורש סיוע של אנשי המקצוע כמו מדבירים שמומחים בהרחקת מזיקים באמצעות תדרים אלקטרוניים.

בכול מקרה ועבור כל שיטה, הצוות של בסיס עבודות בגובה זמין עבורכם לביצוע מגוון משימות בצורה מקצועית ונכונה. מלבד טיפול ביונים מקננות – אנו מבצעים מגוון רחב של עבודות בגובה, החל משיפוץ מרזבים החלפת מרזבים, צביעת קירות חיצוניים, איטום קירות, עד ניקוי גגות ובבנים בלחץ מים, חידוש צבע של מבנים שונים, ניקוי חלונות ועוד.

בכך אפשר לקבל את כל השירותים שאתם זקוקים להם, במקום אחד.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום בניין בסנפלינג

בניינים אשר נבנו לפני שנים רבות עוברים עם הזמן תהליכי בלאי טבעיים הנגרמים לרוב כתוצאה מנזקי מזג האוויר, נזילות של מים וכדומה. הדבר בא לידי

קרא עוד »

חיזוק אריחים במבנים

חיזוק אריחים במבנים הוא שירות המוצע על ידי חברות בעלות מומחיות בתחום עבודות גובה בסנפלינג. טרם השכרת שירותיה של חברה לביצוע חיזוק אריחים במעטפת המבנה,

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן