קיבוע צנרת מים חיצונית

צנרת וניקוז, מרזבים וברזים – הם כולם צריכים להיות תקינים על מנת שמי הגשמים או כל סוג של מים לא יכבידו על הצנרת ועל המבנה וכדי שהנוזלים יתנקזו מטה בצורה נכונה ואפקטיבית. גם קיבוע צינורות רופפים בגובה הוא דבר חשוב במיוחד למען שמירה על המבנה, כמו גם החלפה של מרזבים או תיקון מרזבים חיצוניים, תיקון צנרות בגובה, החלפת צנרת וכל פעולה שתטיב עם מבנים ישנים או כאלה שדורשים תיקון ותחזוקה תקופתית מידי כמה שנים. 

הצנרת שקיימת במבנה שלנו חייבת תמיד להיות תקינה, החל מזאת שמובילה מים לכיורים ולאמבט, עד לזאת שמובילה מי גשמים מהגג אל האדמה באמצעות מרזב או אל יעד אחר באמצעותו ממחזרים את המים. החשיבות של תקינות הצנרת היא במעלה ראשונה שכן המים שנמצאים במבנה חייבים תמיד להיות מנוקזים למקום הנכון, כך שלא יכבידו על הגג ועל המבנה עצמו. בכך אפשר לדעת שהמבנים שבהם אנו שוכנים הם בטיחותיים יותר. 

המומחים של בסיס עבודות בגובה פותרים עבורכם כל תקלה

אם במבנה אשר בו אתם גרים ישנה תקלה מהותית כמו צינורות רופפים, מרזבים תקולים, הצטברות מים על גג המבנה ואף בעיות של רטיבות, סדקים בקירות, ברזים תקולים או בעיות חמורות יותר המצריכות החלפת צנרת – אנו נגיע עד אליכם ונספק לכם פתרון נקודתי אבל גם כוללני, כזה שמבטיח לכם מבנה בטוח בתוספת שירות מעולה ויסודי אשר יפתור לכם כל בעיה הקשור לצנרת החיצונית, בהתאם לחשיבות ולדחיפות שלה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

קיבוע צנרת חיצונית – איך עושים את זה?

לפני שנסביר על התהליך של תיקון וקיבוע של צנרת מים, חשוב לדעת כי תיקון אינסטלציה בגובה ישפר מאד את איכות החיים, יספק ניקוז נכון יותר של המים מהמבנה, התיקון ימנע נזילות ורטיבות ויעלה את ערכו של הנכס. לכן חשוב לפנות אל המומחים של בסיס עבודות בגובה כדי שהמקצוענים יתקנו את הבעיה באופן נכון ומקצועי. 

חשוב לדעת כי ללא צינורות הובלה או מרזבים המבנה שבו גרים יהיה מסוכן מאד למגורים ויינזק באופן משמעותי בטווח קצר. לכן יש לבצע את כל התיקונים הדרושים למבנה למען שמירה על איכות המבנה ועל איכות החיים והבריאות של מי שנמצא בתוכו. 

תהליך קיבוע צנרת חיצונית או החלפה או תיקון מרזבים

לעיתים ישנם נזקי מים בדירה עצמה או בכל בית אחר שאינה בהכרח מחייבת החלפת צנרת מים, זאת בשל מרזב תקול. במקרים כאלה חשוב לבחור את המקצוענים בתחום. אנשי המקצוע של בסיס, יגיעו למקום, יאבחנו את התקלה, יספקו לכם מידע אודות המבנה והדרך לתקנו ולאחר אישור: יחלו בעבודות בגובה שנודעו לקבע צנרת חיצונית, לחדש מרזבים, לחזק צינורות ואף לטפל בבעיות של ניקוז מים מן הגג על מנת למחזרם או להובילם את מקום נכון שבו אל יישארו מים עומדים, שלוליות או נזקים. 

כיצד משפצים צנרת חיצונית? 

תהליך העבודה של תיקון כזה כולל אבחון הנזילות או מקור הבעיה באמצעות מצלמות תרמיות ושאר ציוד טכני. לאחר אבחון התקלה אנו פועלים ליצירת אלמנטים חדשים ותיקנים באמצעות ציוד ייעודי שנועד לתיקון צנרות.

המומחים יחתכו ברזים תקולים וברגים ישנים באמצעות מסורים מיוחדים, יבצעו ליטוש מתאים על מנת להחדיר שרוולים מיוחדים לחידוש ותיקון הצנרת וישתמשו בדבקים וחומרים ייעודים לתיקון צנרות חיצוניות. באמצעות תהליך נכון ואבחון מתאים – תוכלו לחדש משמעותית את המבנה שלכם ואף להעלות את ערך הנכס לפני מכירה. 

למה כדאי לבחור במומחים של בסיס עבודות בגובה כדי לקבע צנרת חיצונית?

חשוב לדעת כי רק מקצוענים שעובדים בגובה באמצעות סנפלינג ושאר ציוד מקצועי – יכולים לבצע עבודות תיקון והתקנת צנרת חיצונית בגובה, בצורה מקצועית וללא תקלות או סכנה. המומחים שלנו עובדים באמצעות ציוד סנפלינג מקצועי, ציוד הגנה ובטיחות, מנופים, פיגומים, וכמובן באמצעות כלי עבודה ואביזרים נכונים עבור תיקון הצנרת מים. 

המומחים שלנו מבצעים כל עבודה בגובה החל מהתקנת צנרת חיצונית או תיקון של מרזבים ברזים או כל צינור ומערכת אינסטלציה קיימת. אנו עובדים בשיא הבטיחות והיעילות. באמצעות מתן תשומת לב לכל הפעולות ובאמצעות המומחיות של אנשי המקצוע אפשר לחסוך זמן כסף ומשאבים, לחיות במבנה תקין ללא נזילות או בעיות באינסטלציה כמו גם לשמור על מנבה תקין למען איכות חיים טובה יותר.

אם יש לכם שאלות נוספות בנושא של קיבוע צנרת חיצונית, דברו איתנו ונשמח לענות לכל שאלה או בקשה!

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן