קיבוע צנרת חיצונית

צנרת וניקוז, מרזבים וברזים – כולם צריכים להיות תקינים על מנת שהמי הגשמים או כל סוג של מים לא יכבידו על המבנה וכדי שהנוזלים יתנקזו מטה בצורה נכונה. גם קיבוע צינורות רופפים בגובה – חשוב במיוחד למען שמירה על המבנה, כמו גם החלפת מרזבים או תיקון מרזבים חיצוניים, תיקון צנרות בגובה וכל פעולה שתטיב עם מבנים ישנים או כאלה שדורשים תיקון ותחזוקה מידי כמה שנים. 

הצנרת במבנה שלנו חייבת להיות תקינה החל מזאת שמובילה מים לכיורים ולאמבט, עד לזאת שמובילה מי גשמים מהגג אל האדמה או אל יעד אחר באמצעותו ממחזרים מים. החשיבות של תקינות הצנרת היא במעלה ראשונה שכן המים שנמצאים במבנה חייבים להיות מנוקזים למקום הנכון כך שלא יכבידו על הגג ועל המבנה עצמו. בכך אפשר לחיות חיים בטיחותיים יותר. 

המומחים של בסיס עבודות בגובה פותרים עבורכם כל תקלה

 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אם במבנה  אשר בו אתם גרים ישנה תקלה כמו צינורות רופפים, מרזבים תקולים, הצטברות מים על גג המבנה ואף בעיות של רטיבות, סדקים בקירות, ברזים תקולים ועוד – אנו נגיע אליכם ונספק לכם פתרון נקודתי אבל גם כוללני כזה שמבטיח מבנה בטוח בתוספת שירות מעולה ויסודי שיפתור כל בעיה בהתאם לחשיבות ולדחיפות שלה. 

קיבוע צנרת חיצונית – איך עושים את זה?

 

לפני שנסביר על התהליך, חשוב לדעת כי תיקון אינסטלציה בגובה ישפר מאד את איכות החיים, יספק ניקוז נכון יותר של המים מהמבנה, התיקון ימנע נזילות ורטיבות ויעלה את ערכו של הנכס. לכן חשוב לפנות אל המומחים של בסיס עבודות בגובה כדי שהמקצוענים יתקנו את הבעיה באופן נכון ומקצועי. 

חשוב לדעת כי ללא צנרת חיצונית ללא צינורות הובלה או מרזבים: המבנה שבו גרים יהיה מסוכן מאד למגורים ויינזק באופן משמעותי בטווח קצר. לכן יש לבצע את כל התיקונים הדרושים למבנה למען שמירה על איכות המבנה ועל איכות החיים והבריאות של מי שנמצא בתוכו. 

תהליך קיבוע צנרת חיצונית או החלפה או תיקון מרזבים

 

לעיתים ישנם נזקי מים בדירה עצמה או בכול בית אחר, זאת בשל מרזב תקול. במקרים כאלה חשוב לבחור את המקצוענים בתחום. אנשי המקצוע של בסיס, יגיעו למקום, יאבחנו את התקלה, יספקו לכם מידע אודות המבנה והדרך לתקנו ולאחר אישור: יחלו בעבודות בגובה שנודעו לקבע צנרת חיצונית, לחדש מרזבים, לחזק צינורות ואף לטפל בבעיות של ניקוז מים מן הגג על מנת למחזרם או להובילם את מקום נכון שבו אל יישארו מים עומדים, שלוליות או נזקים. 

כיצד משפצים צנרת חיצונית? 

תהליך העבודה של תיקון כזה כולל אבחון הנזילות או מקור הבעיה באמצעות מצלמות תרמיות ושאר ציוד טכני. לאחר אבחון התקלה אנו פועלים ליצירת אלמנטים חדשים ותיקנים באמצעות ציוד ייעודי שנועד לתיקון צנרות.

המומחים יחתכו ברזים תקולים וברגים ישנים באמצעות מסורים מיוחדים, יבצעו ליטוש מתאים על מנת להחדיר שרוולים מיוחדים לחידוש ותיקון הצנרת וישתמשו בדבקים וחומרים ייעודים לתיקון צנרות חיצוניות. באמצעות תהליך נכון ואבחון מתאים – תוכלו לחדש משמעותית את המבנה שלכם ואף להעלות את ערך הנכס לפני מכירה. 

למה כדאי לבחור במומחים של בסיס עבודות בגובה כדי לקבע צנרת חיצונית?

 

חשוב לדעת כי רק מקצוענים שעובדים בגובה באמצעות סנפלינג ושאר ציוד מקצועי – יכולים לבצע עבודות תיקון והתקנת צנרת חיצונית בגובה, בצורה מקצועית וללא תקלות או סכנה. המומחים שלנו עובדים באמצעות ציוד סנפלינג מקצועי, ציוד הגנה ובטיחות, מנופים, פיגומים, וכמובן באמצעות כלי עבודה ואביזרים נכונים עבור תיקון הצנרת. 

המומחים שלנו מבצעים כל עבודה בגובה החל מהתקנת צנרת חיצונית או תיקון של מרזבים ברזים או כל צינור ומערכת אינסטלציה קיימת. אנו עובדים בשיא הבטיחות והיעילות. באמצעות מתן תשומת לב לכל הפעולות ובאמצעות המומחיות של אנשי המקצוע אפשר לחסוך זמן כסף ומשאבים, לחיות במבנה תקין ללא נזילות או בעיות באינסטלציה כמו גם לשמור על מנבה תקין למען איכות חיים טובה יותר.

אם יש לכם שאלות נוספות בנושא של קיבוע צנרת חיצונית, דברו איתנו ונשמח לענות לכל שאלה או בקשה!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

שיקום מבנים זה תהליך שדורש אנשי מקצוע, תקציב לא קטן ומספר לא מבוטל של ימים בהם יעשה השיפוץ. אתם כבעלי בניין או דיירים תצטרכו לפנות

ניקוי חלונות של גורדי שחקים

ניקוי חלונות בגובה לגורדי שחקים

גורדי שחקים הם מבנים גבוהים ומרשימים שנמצאים בדרך כלל במרכזים של ערים גדולות. הבניינים הגבוהים משמשים למגורים וחלקם הגדול משמש עסקים, משרדים, חנויות, מסעדות וכולי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן