זיפות גגות

איטום קירות מרתף - למה צריך את זה?

המבנה שבו אנו עובדים, לומדים, גרים או מנהלים כל פעילות – חייב להגן עלינו מהחוץ וממה שקורה במרחבים חיצוניים. מבנים בארץ ובעולם בנויים בדרך כלל בצורה שמאפשרת מחסה נוח וחמים בחורף, או נעים וצונן בקיץ או כזה שמוגן מפני רעש, תהודה, מפגעים, אבק ולכלוך. עם השנים וככול שהבית שלנו או מקום העבודה מתיישן: כך גם אלמנטים שונים של המבנה נשחקים. הגג שנאטם על ידי זפת או כל חומר אחר הופך פחות חיוני, זאת בשל התיישנות החומר, מפגעי מזג האוויר, בלאי סביר או עבודות איטום לא מקצועיות שגורמות לבעיות או סדקים באיטום הגג. 

זיפות גג – כיצד עושים זאת נכון

בישראל יש לא מעט גגות מזופתים בעיקר במבנים בהם הגג שטוח. הצורך בזפת הינו גם לאיטום אבל בעיקר להגנה מפני החום הלוהט שבמדינה הים תיכונית שלנו שהופכת חמה מאד בחודשי הקיץ. זיפות גגות מעולה למניעת לחום או חדירת מים, בעת שחשוב שהזיפות תמיד יהיה תקין למען שהייה בתוך מבנה איכותי, נוח ויעיל. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' עוסקים בעבודה על גגות, לכן רבים בוחרים במומחים של החברה גם לזיפות הגג וגם עבור שאר עבודות בגובה כמו ניקוי חלונות, תיקון מרזבים, החלפת תשתיות, איטום בטון, איטום סדקים בקירות, צביעת קירות וכולי. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מה עושים כשהגג לא אטום?

במקרים שיש בעיות כמו רטיבות, רעש חזק מבחוץ, לחות או חום גבוה מידי בתוך המבנה – ייתכן כי יש בעיות באיטום. בעיות כאלה קורות ממגוון סיבות החל משחיקה של החומר עד לפגיעה בחומרים אוטמים שמתרחשת בשל מזג אוויר קיצוני או מפגעי הסביבה. בשל כול אלה חשוב לבצע איטום גגות באמצעות החומר המתאים בזמן שרבים המבנים אשר זקוקים לאיטום באמצעות זפת. בין היתר מומלץ לחזק סדקים וקרעים ולאטום את הגג במקרה הצורך גם באמצעות פיברגלאס למניעת סדקים חוזרים. המומחים שלנו יבצעו זיפות בין חיבורי הקירות למען שלמות המבנה. 

כיצד אוטמים נכון את הגג? 

אנו בבסיס עבודות בגובה מבצעים בתחילה אבחון של מצב הגג ושל המבנה. לאחר מכן נאתר נזילות וננסה להבין ולאתר את מקור הבעיה. לאחר הגשת דוח ותוכנית פעולה מסודרת: נבצע איטום וזיפות גגות בצורה הנכונה והמקצועית ביותר. אנו נשתמש בחומרים שעומדים בכול תווי התקן הישראלים והאירופאים. בין היתר נבצע עבודות תיקון גגות החל מתיקון מרצפות עד תיקון מרזבים בגובה. בה בעת נעבוד בבטיחות בגובה (באמצעות עזרי בטיחות שונים כמו רתמות סנפלינג, מנופים, ציוד טכני יעיל וכולי) ונספק עבודה מקצועית יעילה ואיכותית עבור כל מבנה. בכך אפשר לחזור ולחיות במקום נעים, אטום, מבודד מחום וקור ומלא איכות חיים.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום גגות

  הגג שמעל ראשינו הוא הדבר החשוב לנו ביותר, בכל מובן, גם במובן המטאפורי של המילה וגם במובן הפיזי שלה. כן, הגג נועד לתת מחסה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן