צביעת חזיתות בניינים

צביעת חזיתות בניינים

חזית המבנה שלכם חייבת להראות מטופחת ויפה משום שמראה כזה גם יספק לכם מבנה נעים למראה ואיכות חיים טובה יותר במרחב, וגם יעלה את ערך הנכס ויהפוך את הבניין לנחשק וראוי למגורים. עם השנים ולאחר שעוברים כמה עשורים מרגע הקמת המבנה, ייתכנו לא מעט תקלות במראה החיצוני של החזיתות. הטיח עלול להתפורר, הצבע דוהה ומתקלף, האיטום נחלש וערך המבנה יורד משמעותית. כדי למנוע את הבעיות האלה חשוב לצבוע באופן מקצועי את חזית הבניין. 

כיצד צובעים חזיתות בניין?

מבנים שנבנו לפי מספר עשורים נוטים להתקלף בשל מספר סיבות החל משינויים באקלים עד לנזקים שקורים בשל אבק סמיך, רוח חזקה, זיהום אוויר ופשוט התיישנות של החומרים. במקרים כאלה חשוב לבצע תחזוקה על ידי המומחים של בסיס עבודות בגובה. צביעת חזיתות מתחילה עם אבחון המבנה על ידי המומחים שלנו והגשת תכנית עבודה מסודרת עם הצעת מחיר נוחה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

לאחר הסכמה של בעלי הדירות, אנו נכין את התשתית של לצביעה על ידי ניקוי הקירות החיצוניים, ניקוי חזיתות, תיקון של הקירות כמו טיפול בסדקים והשלמת אריחים ולאחר מכן הכנת החזיתות לצביעה. את הצבע אנו מניחים באמצעות כלי עבודה מיוחדים וכלי התזה ואנו עושים זאת לאורך ולרוחב בגובה ובמפלסים נמוכים. 

אל תתפשרו על איכות! 

חשוב לא להתפשר על איכות העבודה כאשר צובעים חזיתות. העבודה חייבת להתבצע באמצעות חומרי צבע מתאימים, חומרי איטום חזקים וכמובן על ידי מומחים שאינם מפספסים חלקים בבניין. בין היתר שימוש בחומרי איכות ישמור על בניין בעל נראות חדישה לאורך זמן ועל איטום טוב יותר של קירות. עבודה בגובה חייבת להיעשות רק עם אישורים מתאימים והכרת אמצעי הבטיחות והתקנים לעבודה בגובה. כך גם אפשר לבצע את העבודה על הצד הטוב ואיכותי ביותר כמו גם באופן יעיל ומהיר. 

צביעה בגובה – רק עם המומחים. 

צביעה של מבנים בגובה חייבת להתבצע על ידי המומחים של בסיס עבודות בגובה. אנו משתמשים בציוד בטיחותי בלבד כדי לא לגרום לנזק או חלילה לתאונות ועובדים עם מנופים, ערסלים, רתמות בטיחות כלים ייעודיים וחומרים שמתאימים למשימה. המומחים שלנו יספקו לכם תוצאות טובות עם רמת גימור מושלמת וייעצו לכם לגבי דרכים נוספות לשפר ולשמר את המבנה. כך אפשר לחיות בבניין נעים למראה, בעל ערך גבוה וכזה שנראה טוב מכל כיוון.

על מנת להנות מייעוץ, התאמה, הצעת מחיר נוחה ושירות מעולה – צרו קשר עם המומחים שלנו ואנו נסייע לכם להעניק לחזיתות הבניין שלכם מראה חדש, מושקע ויוקרתי. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן