בסיס עבודות גובה

תיקון אינסטלציה חיצונית – שרברבות בגבהים

מערכות האינסטלציה שבמבנה שלנו, חייבות להיות תקינות ופועלות. שכן התיישנות, חלודה, אבנית ושאר אלמנטים – גורמים להרס של המערכת.

בשל כך חשוב לתקן מידי תקופה את האינסטלציה החיצונית במבנה.

תיקון צנרת חיצונית ואינסטלציה חיצונית – כיצד מתקנים?  

כדי לתקן את המערכת הקיימת יש לבחור את בעלי המקצוע הטובים ביותר, והם מומחים בעלי ניסיון ומוניטין מוצלח בתחום האינסטלציה. עבודות תיקון אינסטלציה בגובה מתבצעות באמצעות ציוד חדשני, צוות מיומן וחומרים ייעודיים. החומרים האיכותיים מבטיחים תוצאה מקצועית ועמידה לאורך זמן.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

הצוות של חברת 'בסיס – תיקון אינסטלציה חיצונית' מספק עבודות אינסטלציה בצורה מקצועית ויעילה. לנו צוות מומחים המציע תיקונים והרכבות במחירים נוחים.

 

תיקון אינסטלציה חצונית בבניין

תיקון אינסטלציה חיצונית – מתי זה נדרש?

קצרה היריעה מלהכיל את המצבים בהם יש לתקן את המבנה, בעוד שכשמדובר במערכות מים – יש לחדש את המערכת כל כמה שנים. מלבד זאת: התיישנות של חומרים, התיישנות המבנה, מפגעי מים וסביבה – גם הם עלולים להוליד בעיות באינסטלציה החיצונית, וכאן דרוש מומחה אמיתי שיוכל לסייע בתיקון!

אינסטלציה חיצונית – עבודה בגבהים

אחת מהמערכות החשובות ביותר בכל מבנה היא מערכת האינסטלציה. בחלק מהמבנים עיקר המערכת מותקנת על הקרקע, אך בבניינים רבי קומות – הצנרת מותקנת לגובה. דבר שמקשה במידה ניכרת על טיפול במגוון בעיות שמתרחשות בעקבות צנרת לקויה. (מדובר בתקלות כמו: נזילה, פיצוץ, רטיבות בעקבות נזילה שלא אותרה בזמן ועוד).

כיצד מטפלים בבעיות במערכות המים?

המומחים שלנו מגיעים לכל מקום ומטפלים בכל מבנה, זאת ברגע שמתקבלת קריאה אודות תקלה, רטיבות, סדקים ובקעים בקירות המעטפת הדורשים תיקון, נזק חיצוני הנראה לעין ובעיות נוספות.

אנחנו נגיע למקום, נאתר את מקור הבעיה, נעלה בבטיחות אל גג המבנה ובאמצעות כלים מקצועיים ידע ומיומנות – נטפל בכל תקלה!
בכך אפשר להנות מתיקון חסכוני ויעיל במהירות.

צוות המומחים של בסיס פתרונות בגובה יספקו לכם אבחון, תיקון יעיל  ומבנה תקין.

תיקון אינסטלציה חיצונית – למה יש לשים לב?

ישנן בעיות רבות שעלולות לצוץ במערכת האינסטלציה ובחלקים השונים המרכיבים את מערכות המים בבניינים גבוהים. 
מכיוון שמדובר על בניינים גבוהים, השירות חייב להיעשות אך ורק על ידי אנשי מקצוע מסומכים וכאלה שיש להם ניסיון בעבודות תיקון אינסטלציה חיצונית.

טרם השכרת שירותיהם של מומחים בתחום, יש לוודא כי למומחים ביטוח מתאים והם יכולים להציג בפניכם תעודות המעידות על כך שהם מורשים לבצע עבודות בגובה בסנפלינג ושהם שולטים בתחום האינסטלציה והאיטום.

כיצד מתקנים אינסטלציה חיצונית? 

אם אתם נתקלים בבעיות במערכות המים, חשוב בתחילה לשכור שירותי אינסטלטור שיאבחן את התקלה ויבדוק האם מדובר בתקלה שדורשת עבודה בגובה, או שהיא פתירה באופן מידי. במידה ויש צורך באבחון נוסף ותיקונים בגובה – פנו אלינו, המומחים בעבודות שיקום מבנים בגובה.

 שילוב של עבודה בגובה עם מומחים באינסטלציה

המומחים שלנו מתמחים גם בעבודות תיקון צנרת וגם בביצוע עבודות בגובה, זאת באמצעות מתן פתרונות אטרקטיביים ובטוחים.

הראשונה היא התמחות באינסטלציה. השנייה היא התמחות בעבודות תיקון צנרת חיצונית בגובה וניסיון במתן פתרונות שונים בגובה באמצעות סנפלינג. מי שמבצע את העובד מוסמך לכך, ויודע לבטח את עצמו ואת הסביבה בעת העבודה.

שירותי התיקונים שלנו מתאימים עבור לקוחות פרטיים וגם עבור לקוחות עסקיים אשר מעוניינים בתיקון עבור בנייני משרדים, גורדי שחקים, מבנים מסחריים ועוד. 

אם אתם זקוקים לתיקון אינסטלציה חיצונית, תיקון מערכות מים, תיקון והתקנת מרזבים, התקנת צינורות מים וביוב וכדומה – צרו קשר, ואנו נחזור אליכם לייעוץ וקבלת הצעת מחיר נוחה.

עבודות אינסטלציה בגובה

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן