בסיס עבודות גובה

הרחקת יונים

רבים מייחסים ליונים משמעות סמלית של שלום ונופך רומנטי עד אותו השלב בו היונים מתחילות להתגודד במסתרי הכביסה, במרפסות ועל הגגות שלהם.

 

בשלב הראשוני רוב האנשים מנסים להיפטר מהבעיה בעצמם וזאת על ידי כל מיני שיטות ביתיות של סילוק יונים ולאחר תקופה קצרה בה הם מבינים ששיטות אלו אינן משרתות את המטרה הם שוכרים את שירותיה של חברה שמעסיקה מקצוענים בתחום הרחקת יונים.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

 

מדוע חשוב להרחיק יונים? מה עושים כאשר מדובר על מבנים רבי קומות וכיצד ניתן לבחור את החברה המתאימה ביותר לעבודה? התחילו לקרוא!הרחקת יונים

לא מתגוררים עם יונים – הרחקת יונים עם חברה שמתמחה!

המיית היונים היא בעיה מוכרת ורבים מספרים על רעש היונים שמעיר אותם בשעות המוקדמות של הבוקר.

 

למרבית המזל, ההמייה אכן מפריעה אך היא אינה מסוכנת.

 

למרות שההמייה אינה מסוכנת, היונים וההפרשות שלהן מהוות סכנה בריאותית ולכן חשוב לפנות אל חברה שמומחית בעבודות גובה בסנפלינג שתנקוט בשיטות יעילות להרחקת היונים בבנייני מגורים ובנייני משרדים.

 

הרחקת יונים ממקום מגורים: יונים מהוות סכנה תברואתית ובריאותית

אמנם היונים משאירות מפגעים אסתטיים בדמות שלשלת ונוצות בכל מקום בו הן מבקרות ופעמים רבות הן משאירות גם ביצים וקן (סימן שהיונה מתכננת להישאר אתכם זמן רב תוך כדי קינון וזאת עד שהביצים ישברו והגוזלים ימצאו את דרכם לאוויר העולם), אך הסכנות האמיתיות באות לידי ביטוי באותן מחלות אותן הן יכולות להעביר לבני האדם, מחלות כמו למשל דררת (מחלה מדבקת מאוד לבני האדם) בה נדבקים מנשימת לשלשת מזוהמת. פאראטיפוס, שיכולה לגרום לבעיות במערכת העיכול תוך גרימת שלשולים.

 

דלקות ויבריונית, דלקת מוח נגיפית אשר נחשבת כמסוכנת מאוד לבני האדם וכל מיני מפגעים מטפילים חיצוניים של היונים, כמו למשל קרציונים.

 

נכון להיום היונים מהוות סכנה לציבור ולכן חשוב לשכור את שירותיה של חברה שמספקת שירות הרחקת יונים.

הרחקת יונים

סנפלינג הרחקת יונים

פעולת סילוק יונים יכולה להיעשות במגוון דרכים, אך אחת השיטות היעילות ביותר בבנייני רבי קומות היא שיטת התקנת דוקרנים ורשתות להרחקת יונים.

 

כאן אנשי המקצוע של חברת 'בסיס' יגיעו לאותם איזורים בעייתיים של המבנה (כמו למשל מסתרי הכביסה בקומות גבוהות) וזאת באמצעות שימוש בחבלי סנפלינג מיוחדים ויתקינו דוקרנים ורשתות בכל החללים הפתוחים של כל סוגי המבנים, אם הכוונה היא אל מסתרי הכביסה, המרפסות, דירות גן, גגות ועוד.

 

בנוסף, אנשי המקצוע יחסמו כל פתח במבנה אשר נגיש לכניסת יונים, דבר שיבטיח לכל דייירי הבניין אפשרות לתלות כביסה ללא החשש שמא הם או ילדיהם יחלו במחלות וכן ללא המיית יונים והצער של הזזת קיני יונים.

 

לסיכום, אם בעבר אנשים שהתגוררי בבניינים רבי קומות נאלצו למצוא שיטות ביתיות שעיקרן סילוק יונים, שיטות שלא תמיד עשו את העבודה. כיום, יש אפשרות לפנות אל חברת 'בסיס', חברה שמציעה פתרונות גובה בסנפלינג וזאת למטרת הרחקת יונים על ידי התקנת דוקרנים ורשתות. בהצלחה!

הרחקת יונים

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

אפשר לפנות אלינו דרך דף צור קשר באתר שלנו. פשוט לחצו כאן ומלאו את הטופס המתאים. אנחנו מצפים לשמוע מכם ונשתדל להשיב לכם בהקדם האפשרי. תודה רבה על הפנייה!

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

תפריט נגישות

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן