הרחקת יונים

רבים מייחסים ליונים משמעות סמלית של שלום ונופך רומנטי עד אותו השלב בו היונים מתחילות להתגודד במסתרי הכביסה, במרפסות ועל הגגות שלהם. בשלב הראשוני רוב האנשים מנסים להיפטר מהבעיה בעצמם וזאת על ידי כל מיני שיטות ביתיות של סילוק יונים ולאחר תקופה קצרה בה הם מבינים ששיטות אלו אינן משרתות את המטרה הם שוכרים את שירותיה של חברה שמעסיקה מקצוענים בתחום הרחקת יונים. מדוע חשוב להרחיק יונים? מה עושים כאשר מדובר על מבנים רבי קומות וכיצד ניתן לבחור את החברה המתאימה ביותר לעבודה? התחילו לקרוא!הרחקת יונים

לא מתגוררים עם יונים!

המיית היונים היא בעיה מוכרת ורבים מספרים על רעש היונים שמעיר אותם בשעות המוקדמות של הבוקר. למרבית המזל, ההמייה אכן מפריעה אך היא אינה מסוכנת. למרות שההמייה אינה מסוכנת,היונים וההפרשות שלהן מהוות סכנה בריאותית ולכן חשוב לפנות אל חברה שמומחית בעבודות גובה בסנפלינג שתנקוט בשיטות יעילות להרחקת היונים בבנייני מגורים ובנייני משרדים.

יונים וסכנות

אמנם היונים משאירות מפגעים אסתטיים בדמות שלשלת ונוצות בכל מקום בו הן מבקרות ופעמים רבות הן משאירות גם ביצים וקן (סימן שהיונה מתכננת להישאר אתכם זמן רב תוך כדי קינון וזאת עד שהביצים ישברו והגוזלים ימצאו את דרכם לאוויר העולם), אך הסכנות האמיתיות באות לידי ביטוי באותן מחלות אותן הן יכולות להעביר לבני האדם, מחלות כמו למשל דררת (מחלה מדבקת מאוד לבני האדם) בה נדבקים מנשימת לשלשת מזוהמת. פאראטיפוס, שיכולה לגרום לבעיות במערכת העיכול תוך גרימת שלשולים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

דלקות ויבריונית, דלקת מוח נגיפית אשר נחשבת כמסוכנת מאוד לבני האדם וכל מיני מפגעים מטפילים חיצוניים של היונים, כמו למשל קרציונים. נכון להיום היונים מהוות סכנה לציבור ולכן חשוב לשכור את שירותיה של חברה שמספקת שירות הרחקת יונים.

סנפלינג הרחקת יונים

פעולת סילוק יונים יכולה להיעשות במגוון דרכים, אך אחת השיטות היעילות ביותר בבנייני רבי קומות היא שיטת התקנת דוקרנים ורשתות להרחקת יונים. כאן אנשי המקצוע של חברת 'בסיס' יגיעו לאותם איזורים בעייתיים של המבנה (כמו למשל מסתרי הכביסה בקומות גבוהות) וזאת באמצעות שימוש בחבלי סנפלינג מיוחדים ויתקינו דוקרנים ורשתות בכל החללים הפתוחים של כל סוגי המבנים, אם הכוונה היא אל מסתרי הכביסה, המרפסות, דירות גן, גגות ועוד.

בנוסף, אנשי המקצוע יחסמו כל פתח במבנה אשר נגיש לכניסת יונים, דבר שיבטיח לכל דייירי הבניין אפשרות לתלות כביסה ללא החשש שמא הם או ילדיהם יחלו במחלות וכן ללא המיית יונים והצער של הזזת קיני יונים.

 

לסיכום, אם בעבר אנשים שהתגוררי בבניינים רבי קומות נאלצו למצוא שיטות ביתיות שעיקרן סילוק יונים, שיטות שלא תמיד עשו את העבודה. כיום, יש אפשרות לפנות אל חברת 'בסיס', חברה שמציעה פתרונות גובה בסנפלינג וזאת למטרת הרחקת יונים על ידי התקנת דוקרנים ורשתות. בהצלחה!

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן