שיקום מבנים בחיפה

העיר חיפה היא כזאת אשר התפתחה מאוד בשנים האחרונות ויש בה לא מעט מבני מגורים, כבישים חדשים וגשרים, מבני תעשיה, משרדים, עסקים ומרכזים מסחריים ושאר אלמנטים שנבנו לאחרונה. 

השכונות החדשות בעיר, מוסדות הלימוד, מכללות, מבנה ציבור, מרכזי עסקים ועוד – כולם מכילים בניינים, חלקם חדשים וחלקם ישנים. כאשר מדובר במבנים שקיימים יותר מ-20 שנה – בדרך כלל דרוש שיקום מבנים בחיפה או בכל מקום אחר. 

שיקום מבנים בחיפה

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אם אתם גרים בחיפה או מחזיקים מבנה בעיר הזאת, כדאי שתדעו שיש לא מעט סיבות בזכותן כדאי לבצע שיפוץ, החל ושיקום מבנים למען העלאת ערך הנכס עד לסיבות כמו שיקום מבנה כדאי להשכיר או למכור אותו, יש מקרים בהם רוצים למנוע הריסה של מבנה, לעיתים הדבר נדרש כדי להעלות את איכות החיים במרחב כמו למשל לספק איכות חיים נעימה יותר בחורף או בקיץ, ויש מקרים שאנחנו פשוט רוצים להגן על המבנה מרעש תהודה לחות רטיבות, קור קיצוני חום קיצוני וכולי.

כדי לתחזק את העניין לשקם אותו ולא שם יש אותו המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים את הפעולות הבאות:

  • חיזוק בטון בגובה – המומחים יחזקו בטון בעת הצורך. עם הזמן הבטון נחלש מה שיכול להוות סכנה, לכן אנו נבצע איטום סדקים בבטון.
  • חידוש איטום – חידוש למען שמירה על מבנה נעים למחייה ומגורים וכזה שאטום נגד לחות ורטיבות, חום וקור קיצוניים וגם נגד רעש ותהודה. 
  • שיקום קירות חיצוניים ופנימיים – קירות המבנה הופכים עם הזמן לפחות חזקים, הם נסדקים ומתפוררים. לכן דרושה שיקום קירות. 
  • תיקון מרזבים בגובה – מרזבים תפקידם להעביר מים מגג המבנה מטה, כדי למנוע הצטברות מים על הגג, חשוב לבצע תיקון מרזבים בגובה. 
  • איתור נזילות תיקון ואיטום מחודש – יש לחות ורטיבות במבנה? זה הזמן לבדוק מדוע. אנו נאתר נזילות ונבצע איטום מחודש ותיקונים בגובה. 
  • תיקון חריצים וסדקים בחלונות – המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים תיקון חריצים בחלונות ואיטום מחודש. אנו גם ננקה את החלונות באמצעות ניקוי חלונות בסנפלינג ונעשה זאת בצורה מקצועית. 
  • איטום גגות – המומחים שלנו מבצעים איטום גגות ושאר פעולות ששומרות על המבנה תקין ונעים לשימוש. 

לסיכום, אם אתם מחזיקים מבנה בחיפה והוא דורש שיפוצים כאלה או תיקונים בגובה – אנו נספק לכם ייעוץ, אבחון של המבנה, תכנית עבודה, הצעת מחיר נוחה ולבסוף את העבודה הטובה והאיכותית ביותר. אז זה הזמן להעלות את ערכו של הנכס ולבצע את כל הדרוש לאיכות חיים טובה יותר. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

הרחקת יונים מגג רעפים

הרחקת יונים מגג רעפים

כל מה שצריך לדעת על הרחקת יונים חברת 'בסיס – עבודות בגובה' הינה חברה בעלת מוניטין מוצלח שנבנה בזכות שביעות רצונם של לקוחותיה. חברה זו

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן