שיקום מבנים בקריות – מתי צריך את זה? 

אזור הקריות נחשב אזור נפלא לגור בו! זהו מקום מרכזי יחסית בארץ שבו ניתן לעבוד, לחיות ולהקים משפחה, להזדקן וללמוד בו – לכן מגיעים אליו בכל זמן אנשים צעירים ומבוגרים, סטודנטים וקשישים אנשי עסקים ואנשי אקדמיה וכל מי שרוצה לחיות באזור ירוק שיש בו חוף ים נחלים ואגמים. 

עם זאת אזור זה מכיל גם מפעלים גדולים, נמל ימי, מרכזי ייצור גדולים ושאר אלמנטים שעלולים לפגוע במבנים קיימים. באזור הקריות הצופני יחסית יש לא מעט מבנים אשר זמינים למגורים ועבודה חלקם נבנו לפני יותר מ-50 שנה וחלקם נבנו לא מזמן. 

שיקום מבנים בקריות

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מתי צריך לבצע שיקום מבנים בקריות?

אזור הקריות הוא אזור צפוני וחם חם ולכן הוא גם כזה שהמבנים בו דרושים שיקום בכל כמה שנים, בשל כך חשוב לבצע את שיקום מבנים על הצד הטוב ביותר באמצעות המומחים של בסיס עבודות בגובה. 

אבל כיצד מבצעים שיקום מבנים בקריות?

בתחילה המומחים של בסיס פתרונות בגובה מגיעים אל המבנה, בודקים אותו, מאבחנים אותו, בודקים למה הוא זקוק כדי להפוך לתקין חדיש יציב וחזק יותר. המומחים מספקים דוח והצעת מחיר מסודרת לבעלים של הנכס. לאחר מכן מתחיל תהליך שיקום שכולל את כל מה שהם מבנה זקוק לו החל משיקום קירות חיצוניים, שיקום קירות פנימיים, איטום קירות וגגות בגובה, עד הדבקת אריחים שיקום איטום בטון וסתימת חריצים, החלפת מרזבים בגובה ושאר פעולות שחשוב לבצע בבניין על מנת שהוא יהיה תקין ויחזיק מעמד לאורך שנים.

המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים את העבודות על הצד הטוב ביותר כדי שהמבנה יחזיק מעמד לאורך שנים ויספק מרחב נעים ושימושי עבור מגורים עבודה ולמידה או עבור כל פעילות אחרות. 

למה חשוב לבצע את הפעולות השונות לשיקום מבנים?

שיקום מבנים בקריות חשוב בעיקר משום שמדובר על אזור שיש בו אקלים בעייתי יחסית. החום, הלחות,  התהודה, זיהום האוויר ושאר אלמנטים סביבתיים – כולם הופכים את המבנים לפחות תקינים. המומחים של בסיס עבודות בגובה יספקו את כל מה שדרוש כדי ליהנות מבנה נעים יותר למגורים, למחייה ועבודה ויהפכו מבנה ישן ורעוע לכזה שיהיה נעים לשהייה בקיץ, חמים ונוח בימי החורף, כזה שלא נכנסים אליו לחות רעש ורטיבות בכל השנה ומבנה עמיד וחזק נגד התפוררות. 

המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים את כל מה שדרוש בצורה המקצועית ביותר! אז אם אתם רוצים לשקם כל מבנה בקריות, החל ממוסד לימודים עד עסק או מבנה פרטי – פנו עכשיו למומחים של בסיס פתרונות בגובה ותוכלו להנות מהצעת מחיר נוחה, שיפוצים בטוחים ומבנה הרבה יותר תקין ונוח. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קיר חיצוני נגד רטיבות

איטום קיר חיצוני נגד רטיבות

בכול הנוגע למבנים מסוגים שונים, חשוב להבין כי מבנים פרטיים או בניינים משותפים, מרחבים ציבוריים, עסקיים וכולי, יכולים עם השנים לסבול מרטיבות, לחות ושאר רעות

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן