בסיס עבודות גובה

שיקום מבנים בנתניה

מי שגר בנתניה יודע שמדובר בעיר חוף מקסימה שרק הולכת ומתפתחת והופכת יפה ונעימה יותר עם השנים. אבל כמו בכל עיר תוססת ומלאת חיים – המבנים שנמצאים במרחב המגורים העבודה הלימודים וכולי יכולים לאבד מכוחם. 

לחות וחום קיצוני גשם ורטיבות, רעש ותהודה: כולם עלולים לגרום להתפוררות של מבנים זאת עקב סדקים בקירות חריצים בבטון בעיות באינסטלציה ובמערכות החשמל, חיקה והתפוררות של איטום ושאר תקלות שקורות בכל מבנה – בין אם מדובר במבנה פרטי או בניין משותף או במבנים ציבוריים עסקים מוסדות וארגונים.

שיקום מבנים בנתניה

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

שיקום מבנים עם המומחים של בסיס פתרונות בגובה יספק לכם מרחב מגורים נעים ובטוח יותר. שיקום מבנים בנתניה היא פעולה שנעשית בכל כמה עשרות שנים במבנים שכבר עומדים על תילם משך תקופה ארוכה. המטרה: לאפשר מרחב וחלל נוח יותר לכל שימוש עם מתן דגש על שיקום ותיקון אלמנטים שונים במבנה שנוטים להתיישן עם השנים. 

המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים פעולות חשובות על מנת לשקם מבנים. בין הפעולות תמצאו:

 • איטום סדקים בבטון.
 • שיקום קירות חיצוניים ופנימיים.
 • תיקון מרזבים בגובה.
 • איתור נזילות תיקון ואיטום מחודש.
 • החלפת תשתיות בגובה או על הקרקע.
 • תיקון חריצים וסדקים בחלונות.
 • איטום גגות.
 • ושאר פעולות שניתן לקבל עליהן מידע באתר של החברה. 

מדוע חשוב לבצע שיקום מבנים בנתניה?

רבים מאיתנו כבר מודעים לעבודה שעל מנת שהמבנה השאר תקין, יעלה את הערך שלו ויהיה ראוי למגורים/ מחייה עסקים ועבור שהייה והגנה על בני אדם, בעלי חיים ורכוש – יש לבצע מידי פעם עבודות תיקונים ושיפוצים. 

כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר חשוב לפנות למומחים שלנו אשר יספקו את הפתרונות הטובים ביותר עבור המבנה שאתם אחראים עליו תוך התאמה לתקציב ולסדרי העדיפויות שלכם. 

ביצוע עבודות מסוג זה יספקו יתרונות רבים, כגון: 

 • שימור המבנה למשך שנים רבות
 • נוחות במבנה ושיהיה בו בצורה הנוחה ביותר מבלי לסבול מחום, קור, רטיבות, רעש או תהודה חזקה.
 • שיקום מבנים בנתניה יספק הגנה מפני לחות ומפגעים ושאר זיהומים או אקלים שמגיעים מהמרחב כמו למשל זיהום אוויר, אבק, קרינה, לחות או רטיבות בשל מי ים או מי גשם חזקים.
 • העלאת ערך הנכס למען מכירה שמירה על נכס חזק עמיד ותקין לאורך שנים. 

אז אם אתם שמים לב שהמבנה שלכם מתחיל להראות סימני התיישנות – זה הזמן לבחור במומחים של בסיס פתרונות בגובה כדי שאלה יגיעו למבנה,  יאבחנו את התקלות יספקו דוח ליקויים והצעת מחיר נוחה, ובכך גם יבצעו את העבודות בצורה איכותית ובטיחותית הטובה והאמינה מכל! 

שיקום מבנים בנתניה

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן